Zeeuws svrz Onze deur staat open Huishoudelijke hulp nodig? Het Logeerhuis biedt rust en ruimte zorgt in zeeland Soms is het even te zwaar, de zorg voor iemand met geheugenproblemen. 24 uur per dag zorg en aandacht geven! Natuurlijk is thuis blijven wonen goed. Je hebt immers altijd alles al gedeeld. Lief en leed. Maar als de persoonlijke accu leeg raakt, wordt zorgen een last. Dan is het logeerhuis een uitkomst. Even rust. Even tijd voor jezelf. Het voelt als vakantie. Voor allebei. Het Logeerhuis: kort verblijf voor mensen met dementie voor rust of vakantie van mantelzorgers van halve dag tot drie weken eerst kennismakingsgesprek ondersteuningsplan: zorg op maat, als thuis Open Dag 25 november 13.30 uur - 16.30 uur Louise de Colignylaan 2 4461 SP Goes We hebben vaste logés, maar ook dagjesmensen. Altijd spannend om hen te bieden wat ze nodig hebben. Als ze gewend zijn om vroeg uit de veren te komen, kan dat hier ook. Verder vooral kijken of ze actief willen zijn. Van wandelen met de honden tot handwerken of biljarten. Het is leuk om in de zorg een vakantiegevoel te creëren.' Anne-Marie van Keulen-Schrier, persoonlijk begeleidster Logeerhuis - Aanmeten van borstprothesen - Prothese lingerie en badmode LZAAK f Zeeuws Schoon bemiddelt bij het vinden van een betrouwbare huishoudelijke hulp. Wij zijn er voor jong en oud, iedereen kan gebruik maken van onze bemiddeling. Meer informatie: 0118-684239 info@zeeuwsschoon.nl www.zeeuwsschoon.nl Wij gaat u naar een Audiologisch Centrum van de Koninklijke Auris Groep. krijgt deskundig advies, een uitgebreide diagnose en een optimale revalidatie. Wij kijken verder dan alleen uw gehoorproblemen en bieden u zorg op maat: een diagnose vastgesteld door meerdere deskundigen onder eindverantwoordel heid van een academisch geschoolde audioloog begeleiding bij acceptatie van uw gehoorproblemen communicatietraining tinnitus (oorsuizen) spreekuur. >ok gespeciali seerd in hoogwaardige diagnostiek en behandel! van (jonge) kinderen op het gebied van spraak- en- taalproblemen. Indien nodig kunnen wij aansluitend vroegbehandelmg bieden in onze behandelgroepen of op de reguliere peuterspeelzaal van uw kind. U heeft een verwijzingen uw huisarts of KNO arts nodig. Kijk voor meer informatie W i ondefmode lingerie '.aohimode badifiöds Klokstraat 21 Goes Zeeuws Schoon isonderdeef van Zorgstroom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 98