M Bertus van Popering Ina Ruijten - Couwenberg Johannis de Bree Familieberichten Johanna Pieternella Adriaanse-Paauwe sinds 8 november 2009 weduwe van Jacobus Samuel Adriaanse Johanna Pieternella Adriaanse-Paauwe Marianne Strooband-Feij Marianne Strooband-Feij Toos Moreauw-de Looff Suus Vos-Louwerse Maria Jenneke Warmenhoven-Vermeulen - Miep - Jozina Wondergem-Geertse Jenny Haverkort-Minnaard MAREA UITVAART Psalm 252 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 80 jaar. Familie Paauwe Familie Adriaanse Goes, 7 november 2014. Correspondentieadres: de heer L. Paauwe Jip en fanneke 17 4421 TG Kapelle De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 11 november om 11.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Jacobus Samuel Adriaanse in de leeftijd van 80 jaar. Wemeldinge: Yerseke: Krabbendijke: Wemeldinge: Yerseke: Kapelle: 7 november 2014 Bep Adriaanse-Verboom Marien Adriaanse Adriaan Adriaanse Simon en Gre Adriaanse-Feijtel jan en Dien Adriaanse-Berman Sien van Sabben-Adriaanse Neven en nichten Wij zijn aangedaan door het overlijden van de moeder van Gerlinde Strooband student in klas BBOB2. Wij wensen Gerlinde en haar familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens docenten en studenten van Scalda College voor Brood en Banket A. Versluys, teamleider Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van vrouw van onze gewaardeerde medewerker Jan Strooband en moeder van Anselma, Estella en Gerlinde Wij wensen Jan, zijn dochters en naaste familie, heel veel sterkte toe in het verwerken van dit verlies. Pharos Engineering Pharos Detachering Directie en medewerkers Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Een ieder koos voor een eigen manier in de vorm van woorden, bloemen, kaarten. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Speciaal een woord van dank aan zorgcentrum 'Cederhof' (unit) voor de liefdevolle zorgen. Namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Het is niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Wij zijn ontzettend blij met alle warmte die wij hebben gekregen uan iedereen. Dit medeleven, deze warmte verdient een gouden pluimpje. Het was een prachtig afscheid van onze gouden gozer Bram. dos Leonie Bekker. Koen Leonie. Ruud Ontroerend en hartverwarmend was uw mede leven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Wij hebben dit zeer gewaardeerd en willen u daarvoor hartelijk bedanken. Willy van Popering-Jonker kinderen en kleinkinderen Zierikzee, november 2014 Wij willen iedereen bedanken, voor de vele kaarten, belangstelling en uw aanwezigheid bij de uitvaart van onze lieve moeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Dankjewel. Matty en Piet Susette en Roelof Marcel en Kristel en de achterkleinkinderen Middelburg, november 2014 Wij willen u hartelijk danken voor uw belangstelling en uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma Ina kon erg genieten van de natuur en de kleine genoegens van het leven. We zien haar terug in de bomen en de bloemen, de vlinders en de vogels en in de witte wolken aan de blauwe lucht. Ad Ruijten Martijn en Jolanda Zoë, Youri, Xanthe Kloetinge, november 2014 De vele blijken van medeleven en de warme belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma hebben ons goed gedaan. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk danken. Cor Warmenhoven Kinderen Kleinkinderen Hulst, november 2014 In verdrietige tijden is elke vorm van belangstelling een troost. Een hand op je schouder, een lief woord, een kaart of even langs komen. Alle mensen die op wat voor wijze dan ook met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze moeder en oma Bedankt Wij zullen hier nog vaak aan terugdenken en het zal ons troosten. Familie Wondergem Serooskerke, november 2014 Dankbetuiging. Missend, maar met een onuitwisbare herinnering aan het leven van onze aller "Oom Wannes" willen wij iedereen hartelijk bedanken die heeft bijgedragen aan zijn welzijn, als ook voor de vele blijken van meeleven na het plotseling overlijden en bij de begrafenis. Het heeft ons erg getroffen en gesterkt! Wij bedanken in het bijzonder alle betrokkenen van Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben Haëzer voor de drie onvergetelijke, goede en zorgzame laatste jaren! Neven en nichten van "Oom Wannes" de Bree Oost-Souburg, november 2014 „Wat a voebie is, is voebie..." mmm 5 februari 1942 -1 oktober 2014 We willen middels deze weg graag iedereen bedanken voor het betoonde medeleven na het overlijden van Jo Houtekamer Lenie Houtekamer-Witte kinderen en kleinkinderen Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze moeder en lieve oma willen wij.u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl oil "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uifvaarf.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 55