Adagio Familieberichten (T1ensenlinq.nL '"y Voor betaalbare kwalitêit Cornelis Padmos Uitvaartverzorging Ljvida van Wingeri Cornelis Padmos Ome Cees Cornelis Padmos Cornelis Padmos Job Adrianus van der Weel 53 zaterdag 8 november 2014 Je was een rots in de branding en koerste recht door zee je trotseerde storm en golven alleen-had je op het laatst de wind niet meer mee... Vol bewondering voor zijn persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa Cees echtgenoot van Co Padmos-Gilden 123 april 2012 in de leeftijd van 83 jaar. Zo geliefd, zo voelbaar, nu alleen de warme herinnering Henny Meeuwisse-Padmos Frans Meeuwisse Francien Padmos Janita en Edwin Perry Rinus Padmos Lisette Padmos-de Ronde Charlotte Fréderique 6 november 2014 "Hertenhof" Dokter de Kockstraat 81/17 4311 EL Bruinisse Dinsdag 11 november om 13.15 uur willen wij zijn leven gedenken tijdens een samenkomst in restaurant "Grevelingen", Parallelweg 1, Grevelingendam te Bruinisse. De begrafenis zal in kleine kring plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Grevelingen". ^/cxfjcxyl de fic&cCc uavcui/xt Intens bedroefd, maar zeer dankbaar voor de bijzondere plaats die hij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede dat is overleden mijn geliefde broer en zwager Wij wensen Henny, Frans, Francien, Rinus, Lisette en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Zierikzee, C. Kleppe-Padmos L.M. Kleppe in liefdevolle herinnering Bruinisse, J. Padmos in liefdevolle herinnering J. Padmos-de Koning Bruinisse, 6 november 2014 Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering, hebben wij afscheid moeten nemen van Wij wensen Henny, Frans, Francien, Rinus, Lisette en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Lenie en Jan Cita en Gijs Rinus en Carolien Annemarie en Homan Marinus en Karin en kinderen Bruinisse, 6 november 2014 Met leedwezen hebben we kennis genomen van het overlijden van oud-schipper van de BRU 8 Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bemanning BRU 8 BRU 36 BRU 40 Bruinisse, 6 november 2014 We zijn verdrietig dat we opnieuw afscheid moeten nemen van één van onze eerste medebewoners Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bewoners Hertenhof Bruinisse, 6 november 2014 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons charterlid Irène van den Hondel-Telders We zullen haar erg missen als immer opgewekt, betrokken en belangstellend lid. Bonne Route Irène Bestuur en leden Inner Wheel Goes de Bevelanden Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Irène van den Hondel Echtgenote van Jan van den Hondel voorzitter van onze Raad van Toezicht Onze gedachten gaan uit naar Jan en verdere familie.' Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Toezicht Stichting Prisma College van Bestuur en personeel Irène van den Hondel-Telders Jo Raas-de Kooning Wij zijn verdrietig om het verlies van onze lieve schoonzus Nelleke Crucq-Koster Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Peter en Sjaan Crucq -J CiÏ Janneke den Besten Ditsy den Besten Liefdevol, zorgzaam, altijd eerst aan de ander denken, zo zal hij in onze herinnering blijven. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze fantastische vader, schoonvader en opa Burgh-Haamstede, 13 februari 1933 Zierikzee, 3 november 2014 "Onze dank gaat uit naar de huisartsen, dr. Baas en dr. Speelman- Verburgh, alsmede de verzorgenden van Allévo Thuiszorg en Hospice Kaaskenshuis voor de liefdevolle verzorging. N.P. van der Weel-Hanse Marco en Rachel Ann, Debora, Job Brabersweg 5 4328 NN Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 7 november in besloten kring plaats gevonden in het crematorium te Middelburg. Maja Westveer-Lokerse De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website? ULtyaartverzor kijk ook op Striepseweg 4. 443S RL Baarland Gratis boekje uitvaartwensen! www lindavanwingen.nl Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenote van ons charterlid Jan van den Hondel. Wij wensen Jan, hun kinderen en kleinkinderen veel steun en sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Rotary Club Goes-De Bevelanden Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies Fam. de Kooning Neven en nichten Telefoon: 0113 - 63 91 08 Mobiel: 06 - 40 48 40 76 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Na een periode van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch nog onverwacht overleden mijn lieve moeder, mijn dochter en onze zus, schoonzus en tante sinds 2004 weduwe van Rinus Westveer in de leeftijd van 60 jaar. Goes: Peter Westveer Goes: Adry Lokerse-Vos Dishoek: Giljam en Ans Lokerse Breskens: Foort en Ankie Lokerse Neven en nichten Onze dank gaat uit naar dokter Ponten, de medewerkers van Zorgstroom, Hospice Sint Jans de Casembroot en Hof Klarenbeek voor hun liefdevolle verzorging. Middelburg, 6 november 2014 Correspondentieadres: Pompstation 1 4373 RN Biggekerke Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Maja te nemen op dinsdag 11 november om 14.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Dillenburqlaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.v uitvaartzorg tri Zeeland de Groot-de Kam Verstraten Middelburg Tholen 0118-612868 0166-606041 Bereken uw uitvaart op www.adagiouitvaartzorg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54