€79 Restaurant partycentrum Landlust bestaat 25 jaar De Parel van de Eifel NUWEG 2 overnachtingen, 2 x ontbijtbuffet en 2 x dinnerbuffet slechts Adviesprijs €139 p.p. LEZERSPRIJS slechts 79 p.p.* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen De stad kent vele vakwerkhuizen en typische gevels en het stadsbeeld is in 300 jaar bijna niet veranderd. Wie hier ooit is geweest, is razend enthousiast en keert erop zeker weer een keer terug. Carat Vitalhotel Monschau Het 4-sterren Carat Vitalhotel Monschau ligt in het Duitse plaatsje Monschau, mid denin de Eifel op nog geen drie uur rijden vanaf Utrecht. Monschau wordt ook wel De parel van de Eifel genoemd. De ruime rookvrije hotelkamers zijn allen voorzien van televisie, minibar, telefoon, internetaansluiting, een eigen badkamer met bad, douche, toilet en föhn. Het hotel beschikt over een eigen gratis parkeer gelegenheid en uw huisdieren zijn ook wel kom (tegen vergoeding). Het hotel beschikt over tal van faciliteiten. Zo is er een over dekt zwembad, een Finse sauna en een solarium. In buffetrestaurant Wiestenthal ge-niet u 's avonds van smakelijke gerech ten van het buffet. Na afloop kunt u in de gezellige bar-bistro Stüvje een borrel drinken in een sfeer die herinnert aan de vroegere textielindustrie van Monschau. Monschau wordtomgevendooreen indruk wekkende prachtige natuur. De omgeving leent zich uitstekend voor recreatieve wandel- en fietstochten. Zo kunt u actief genieten van de Eifelsteig, de hoge venen en het nationale park de Eifel. Ook een wandeling door de idyllische, historische binnenstad van Monschau is absoluut de moeite waard. In Monschau vindt u vele bezienswaardigheden waaronder de in de 13e eeuw ontstane Burcht van Monschau. Kunstliefhebbers kunnen een bezoekje brengen aan het kunst- en cultuurcentrum. Hier treft u glas, keramiek, schilder-, teken- en beeldhouwkunstwerken van 12 verschillende kunstenaars. Wilt u Monschau op een andere manier verkennen en direct meerte weten komenoverde geschiedenis van deze weefstad? Stap dan in het stads- treintje dat u in een half uur door het cen trum rijdt en eindigt bij de Burcht. In de winter kunt u hier zelfs wintersport activiteiten beoefenen. Er zijn 5 mooie ski pistes, 3 sleepliften, een skischool, lang- laufloipen en een lange sleehelling. Tip: Kerstmarkt Aachen (28km) 21 nov t/m 2.3 dec, dagelijks Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl exc&Ldieft... zaterdag 8 november 2014 2 overnachtingen, 2 x ontbijtbuffet, 2 x dinnerbuffet en per boeking ontvangt u een wikkelarmband van Exoal. Verlengingsnacht inclusief ontbijtbuffet 20 p.p. Kinderen bij 2 volbetalende personen op de kamer t/m 5 jaar gratis, t/m 12 jaar 50%. Geldig tot 31 maart 2015 o.b.v. beschikbaarheid enm.u.v. de feestdagen. (advertorial) Landlust staat bekend om het organiseren van diverse soorten grote feesten en partijen volle dig op de wensen van de klant gericht. De ambiance van de an tieke boerderij met zijn landelijke ligging leent zich uitstekend voor een sfeervol huwelijksfeest of een gezellig personeelsfeest. Of het nu om partijen gaat waar er 20 gasten aanwezig zijn of om fees ten voor 300 gasten, Landlust is hier op ingericht. Landlust wordt beheerd door de familie Schrijver. Voordat de familie Schrijver de deuren opende van restaurant /partycentrum Landlust, runden zij jarenlang een goedlopen de slagerij in Goes. Ron Schrijver: "Mijn grootvader was tijdens en na de oorlog veekoopman. Hij kocht zelf varkens en runderen, slachtte ze en verkocht ze in stukken in zijn slagerij in Goes. Later gingen mijn vader, Sjaak Schrijver, en mijn oom ook in de slagerij werken. Net als twee neven ben ik bij mijn vader en oom in de slagerijen beland. Ikzelf heb de slagersvakopleiding gevolgd en ben ruim 9 jaren in de slagerij werkzaam geweest. Na een aantal jaren gingen mijn vader en ik zelfstandig verder. Dat was niet makkelijk want onze familie was tevens onze concurrent". Ruim 25 jaar geleden bood de mogelijkheid zich aan voor de familie Schrijver om Landlust te kopen. Landlust was een antieke woonboerderij in het groene hart van Vlissingen Oost, gebouwd aan het einde van de zeventiende eeuw. De familie Schrijver heeft kans gezien om de ambiance van de nostalgische boerderij op zijn unieke locatie in tact te laten. Ron Schrijver: "De woonboerderij moest eerst grondig verbouwd worden. Waar nu de restauranttafels staan, was vroeger de koeienstal. Daar waar vroeger dus de riek vast werd gehouden, prikt men nu een vorkje. Op de plaats van de machi nes en de hooiopslag hebben we een grote zaal gecreëerd. Na 5 jaar hebben we er een ruime feestzaal bijgebouwd. Achter het restaurant en de grote feestzalen hebben we een groot buitenterras gemaakt waar je heerlijk beschut kunt genieten van onder andere een kopje koffie met een gebakje of een broodje". Daarbij is er volop gratis parkeerge legenheid. Maar ook weten steeds vaker kleine en ook grote groepen gasten Landlust te vinden voor een volledig verzorgde high-tea in het knusse restaurant en lounge. De familie Schrijver heeft na Landlust nog meerdere restaurant /partycentra geopend, te weten De Wevershoeve, De Keizershof en De Schelvenaer, alle drie gevestigd in de omgeving van Rotterdam. Tegenwoordig is Ron Schrijvers vrouw Geraldine de gast vrouw van het restaurant /partycen trum Landlust. Geraldine: "De mooiste tijd van het jaar komt er weer aan. De dagen worden korter en donkerder en daardoor gaan we massaal verlangen naar de feestelijk versierde kerstpe riode met zijn duizenden glimmende lichtjes, prachtig versierde kerstbo men, het knusse van kaarslicht en het samenzijn met de mensen om ons heen. Kerst is bij uitstek de pe riode om helemaal uit te pakken. We vieren het leven en genieten van alle geneugten die daarbij horen. Heerlijke kerstbrunches, smakelijke kerstbuf fetten. Ja, de kerstperiode vind ik één van de mooiste periodes van het jaar. Ik besteed veel tijd en aandacht aan de aankleding van dit feest". Restaurant /partycentrum Landlust biedt verschillende arrangementen aan tijdens de kerstdagen. Of u nu op zoek bent naar een gezellige kerstbrunch, een smaakvol kerst buffet of een avondvullend eet- en dansfestijn, bij Landlust zorgt Geral dine er met haar team voor dat u een onvergetelijk samenzijn beleeft. Ron Schrijver: "Het mooie van ons familiebedrijf is dat je voor elkaar zorgt en elkaar bij kunt sturen waar dat nodig is". En dan lachend: "Sinds een aantal maanden heeft onze zoon Angelo ook een restau rant geopend, genaamd Steaks&zo. En ook dat restaurant weten de mensen al goed te vinden. Het run nen van een restaurant doen wij met veel plezier en passie". Hij kijkt even uit over het uitgestrekte landschap en zegt dan: "Vroeger bedienden we in de slagerij onze klanten met onze diverse soorten vlees, nu verwennen we onze gasten tijdens een smaak vol avondje uit". Restaurant /partycentrum Landlust is dagelijks geopend. Voor de za kelijke klanten beschikt Landlust over diverse vergaderkamers en multifunctionele zalen. In de ruim opgezette lounge en bar kunnen klanten heerlijk ontspannen genieten van een goed glas wijn of een bier tje. Ook voor feesten en partijen is Landlust een uitstekende locatie. Of het nu gaat om een jubileum of een trouwfeest met ruim 300 gasten; de familie Schrijver maakt uw feest tot een onvergetelijke avond. Nieuwsgierig geworden naar het restaurant partycentrum Landlust met haar vele facetten? Landlustweg 1 Nieuwdorp 0113-61 25 89 info@landlust.nl www.landlust.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38