Munttaxatie. - «w - m Goes Terneuzen www.munttaxatie.nl Manager Business Consultancy (MT lid) Mercuri Urval VACATURE BULK CHAUFFEUR Wat zijn uw munten waard Heropening Monuta De Voorzorg. Monuta .81 banen Voor ons hoofdkantoor in Goes zijn wij op zoek naar een parttime mm lv>! G% Heeft u thuis oude munten, penningen of bankbiljetten liggen en u wilt de waarde ervan weten Dan biedt "munttaxatie.nl" bestaande uit drie beroepsnumismaten u vrijblijvend de gelegenheid hiertoe Samen hebben zij meer dan 100 jaar kennis en ervaring. Taxaties in het land Komend weekend organiseert "munttaxatie.nl" een aantal taxatie dagen bij u in de buurt. U wordt kosteloos geïnformeerd wat uw munten, penningen en bankbiljetten aan de hand van de huidige marktsituatie kunnen opbrengen. U kunt meteen verkopen of inbrengen ter veiling. Locaties en data zaterdag 8 november 2014, 13.00-17.00 uur Van der Valk Hotel, A. Fokkerstraat 100 zondag 9 november 2014, 13.00-17.00 uur Hotel Churchill, Churchilllaan 700 Karei de Geus Muntveilingen B.V. Veldhoven Romunt B.V. Numismatiek Roermond Mevius Numisbooks Int. B.V. Vriezenveen zie voor verdere informatie 040-2123455 0475-316010 0546-561322 ERP business innovator die van alle klanten ambassadeurs wil maken o 3" O O VAKANTIE IS WIELEWAAL zaterdag 8 november 2014 Ritel is een onafhankelijke telecom keten in Zuidwest Nederland en heeft meer dan 20 vestigingen. Wij verkopen alles op het gebied van telefonie en accessoires voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Werkzaamheden: Verwerking en controle van salarisadministratie Verwerking van diverse zaken op het gebied van personeelsadministratie Verzorgen aangifte loonbelasting Ondersteunende werkzaamheden t.b.v. financiële administratie Wat wij vragen: Minimaal in het bezit van.het Praktijk Diploma Loonadministratie (PDL) Ervaring met salarispakketten Nauwkeurigheid, enthousiasme en doorzettingsvermogen Kennis van MS Office Wat wij bieden: Een functie voor 22 uur in de week Een salaris en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de functie Spreekt deze functie je aan, solliciteer dan online op www.ritel.nl/vacatures of stuur je motivatie voorzien van C.V. en pasfoto voor 24 november 2014 naar: Ritel administratie t.a.v. H. Zuidweg Postbus 64, 4460 AB Goes of mail naar vacatures@ritel.nl o.v.v. vacaturenummer R14-015 9 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. t®.. BUSINESS SOFTWARE Isah groeit! De Nr. 1 Business Softwarepartner in de maakindustrie biedt: Samenwerking met de meest innovatieve (internationale) maakbedrijven Een lange termijn visie gericht op maximale klanttevredenheid Een financieel super gezond bedrijf Een eigen, state-of-the-art product, gebaseerd op de nieuwste technologie Met ruim 700 klanten in meer dan 20 landen is Isah, gevestigd in Tilburg, de nummer één Business Software voor de maakindustrie. De Isah software vormt bij klanten van Isah het zenuwstelsel van het bedrijf en is op 'unieke wijze in staat om processen in de bedrijfsvoering versneld te optimaliseren, met als resultaat: hoger rendement door lagere kosten, een efficiëntere supply chain en het effectiever benutten van verkoopkansen. Om de klanten nog beter te kunnen ondersteunen wordt een regionale structuur opgezet. De vraag naar Isah oplossingen neemt sterk toe. Vanwege die groei zijn wij ter versterking van het MT op zoek naar een ondernemende: In deze nieuwe functie word je eindverantwoordelijk voor alle Customer Service activiteiten in Nederland. Samen met het MT breng je klantgericht denken en handelen naar een nog hoger niveau. Je gaat drie klantenteams (regio West, Noord-Oost en Zuid) aansturen met in totaal circa 25 consultants. Jouw primaire taken: Het optimaliseren van de integrale dienstverlening voor de klanten. Dit moet leiden tot excellente referentieprojecten en de hoogst haalbare klanttevredenheid. Het commercieel aansturen, coachen en faciliteren van drie-Business Consultants die elk verantwoor delijk zijn voor een regionaal klantenteam. Het stimuleren van duurzame kruisbestuiving met productontwikkeling en sales. Het diepgaand doorontwikkelen van specialistische kennis binnen de afdeling. Je werkt nauw samen met en rapporteert aan de DGA. Gevraagd wordt een stevige, commercieel bewuste manager met een verfrissende visie op klantge richtheid. Je bent in staat om de toegevoegde waarde van de nieuwe regiostructuur snel zichtbaar te maken. Jouw profiel: Academisch werk- en denkniveau, bedrijfskundige achtergrond. Succesvol trackrecord door focus op het verhogen van de klanttevredenheid. Ruime ervaring met het aansturen en persoonlijk coachen van een team van professionals, bijvoorbeeld als Managing Consultant, Supply Chain Manager, Commercieel Directeur of Business Unit Manager. Een toegankelijk, creatief, flexibel en pragmatisch leider. Ervaring in en sterke affiniteit met de maakindustrie is een must. Wil jij je langdurig verbinden aan deze sterk groeiende organisatie? Solliciteer via www.mercuriurval.com. Je vindt de vacature met ref.nr. 1370 of via de zoekterm 'Isah'. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Peter Duyvestijn, senior consultant bij Mercuri Urval Eindhoven, tel. 040 - 266 98 00. Zie ook www.isah.nl. 0 0 N 0 0 C w 0 O c T 0 3 0 O 3 '0 0 3 Sitra Nederland BV, onderdeel van de Sitra Group met haar hoofdkantoor in het Belgische leper, zoekt een aantal vrachtwagen chauffeurs. De Sitra group is een internationaal opererende transport onderneming met eigen materiaal en eigen vestigingen in-, en rondom Europa. Vanwege een recentelijk verkregen en meerjarige opdracht, zoeken wij Buik-chauffeurs met standplaats Dinteloord e.o. of Vierverlaten/ Groningen e.o. WIJ VRAGEN Rijbewijs CE CCV-B Ervaring in het rijden met opleggers Aantoonbare ervaring in het bulkvervoer en laden/lossen onder druk Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en in geschrift Bereidheid tot overnachten in de truck meerdaagse ritten WIJ BIEDEN Een aanstelling bij een gezonde Nederlandse firma. Een salaris conform TLN CAO gebaseerd op maximaal D5 Een prettige werksfeer waarin respect, plezier en duurzaamheid een belangrijke rol spelen. Stuur vóór Dinsdag 18 November 2014 uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV en eventuele aanbeveling, per email naar: c_massenberg@sitra-group.com of per post naar SITRA NEDERLAND B.V. T.A.V. Chris Massenberg, Sardiniëweg 4 1044 AE Amsterdam, Nederland STRA Stichting Wielewaal zoekt vrijwilligers om kinderen, jongeren en volwassenen met een beperking een onvergetelijke vakantietijd te bezorgen. Maak jij het mogelijk? www.wielewaal.nl/ vrijwilligers wielewaal maak hat maal U bent van harte welkom om ons gerenoveerde uitvaartcentrum te bezichtigen op zaterdag 15 november van 11.00 tot 15.00 uur. Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Vlissingen Telefoon: 0118-412 760 We zijn 24 uur per dag bereikbaar, ook als u niet bij ons verzekerd bent. De steun bij iedere uitvaart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 28