V ft W Colofoiv (T1ensenlinq.nl Familieberichten Willem Huigh "X amilieberichten Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, medeleven en hartverwarmende steunbetuigingen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa, schoonpa en opa Gustaaf Willems De steun die wij van zo veel mensen mochten ontvangen heeft ons goed gedaan. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar Drs. Deleu en het personeel van 't Verlaet voor de goede zorg die hij mocht ontvangen. Frieda Willems-Coone Kinderen en kleinkinderen Westdorpe, november 2014. Maria Jenneke Warmenhoven-Vermeulen - Miep - Pieter Willem van Akker Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze vader en opa Josephus Maas -Jo uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun geweest bij het verwerken van dit verlies. Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, november 2014 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van Uit aller naam: Fam. Huigh Oostburg, november 2014 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve moeder en onze (schoon)zus en tante Regien Eeckhout-Kouwijzer Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat ze bij velen geliefd was. Onze hartelijke dank hiervoor. Arthur Eeckhout familie Hulst, november 2014 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze moeder en lieve oma Jenny Haverkort-Minnaard willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze vader, opa en overgroot-opa Frederik de Bree Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Hoek, november 2014 MAREA UITVAART Janneke den Besten Ditsy den Besten In verdrietige tijden is elke vorm van belangstelling een troost. Een hand op je schouder, een lief woord, een kaart of even langs komen. Alle mensen die op wat voor wijze dan ook met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze moeder en oma Jozina Wondergem-Geertse Bedankt Wij zullen hier nog vaak aan terugdenken en het zal ons troosten. Familie Wondergem Serooskerke, november 2014 "*m kijk ook op zaterdag 8 november 2014 55 Het is niet mogelijk om iedereen persoontijk te bedanken. Wij zijn ontzettend blij met alle warmte die wij hebben gekregen uan iedereen. Dit medeleven, deze warmte verdient een gouden pluimpje. Het was een prachtig afscheid van onze gouden gozer Bram. Jos Leonie Bekker, Koen Leonie. Ruud De vele blijken van medeleven en de warme belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma hebben ons goed gedaan. Wij willen iedereen ^hiervoor hartelijk danken. Cor Warmenhoven Kinderen Kleinkinderen Hulst, november 2014 Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn vader, schoonvader en onze sportieve opa willen wij u hartelijk danken. W-P- van Akker N. van Akker-Cruson en kinderen Cadzand, november 2014 olt "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl uitvaartzorg In Zeeland de Groot-de Kam Verstraten Middelburg Tholen 0118-612868 0166-606041 Bereken uw uitvaart op www.adagiouitvaartzorg.nl fé UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 3359 Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 143