Familieberichten Riet van ^J\outeren-de ^J\ort kijkookop ij fll9ns0nlinq.nl Geertruida Cornelia Schot - de Regt Denis Amelia Alphonsina Vanhijfte Willy van den Broucke Corry Petrus Livinus Hollebosch Wilhelmus Cornelis Johannes José Maria Vlassenrood Marianne Strooband-Feij 54 I zaterdag 8 november 2014 Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoedergroot- en overgrootmoeder Sinds 15 juli 2010 weduwe van Huib Schot Schuddebeurs Zierikzee 27 augustus 1922 f 7 november 2014 Zierikzee: Elly en Cees Lems - Schot Linda en Peter Jordan Zierikzee: Co en Isabella Schot - de Jonge Esmeralda en Raymond Fenne, Bas Huib en Marieke Jasmijn, Thijmen Zonnemaire: Wim en Jeanette Schot - van Putten Correspondentieadres: Rollandthof 59 4301 KH Zierikzee Gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de rouwdienst op woensdag 12 november van 12.30 uur tot 13.15 uur in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk te Zierikzee, Havenplein 17. (ingang en parkeren Hoge Molenstraat) De rouwdienst zal worden gehouden om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Zierikzee. We herinneren je hoe dapper je met je beperkingen omging. We herinneren je hoe je tussen ons, midden in het leven stond. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven, toch nog plotseling van ons is heen gegaan onze lieve en zorgzame ma, schoonma, oma en omaatje weduwe van 17-05- 1927 106- 11 -2014 Terneuzen Terneuzen Sas van GentCarla en René Hemelaar-Vanhijfte Patricia en Wim, Jasmijn Zelzate (B)Herman en Oda Hollebosch-Soethaert Jolanda en Harry, Fenna Marianne en Sven, Junior Familie Vanhijfte Familie Hollebosch Sas van Gent, 6 november 2014. Corr. adres: Coehoornstraat 18,4551 HW Sas van Gent De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 12 november om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Een moeder sterft nooit, zij blijft eeuwig in onze herinnering" Nog stil van verdriet hebben wij na een kortstondig ziekbed, afscheid genomen van onze onvergetelijke lieve moeder, schoonmoeder, oma, omi, zus en vriendin Adriana Jannetje Hamelink-den Exter sinds 2003 weduwe van Pieter Jacobus Hamelink Philippine, t Terneuzen, 22 december 1920 6 november 2014 Terneuzen: Gerdaen Kees Regina en Paul Werner en Ilona Axel: Magda en Henny Mario en Josephine Sandra en Dirk-Jan Halsteren: Joop en Elwi Sarina en Michel Anouska en Maikel Terneuzen: Gerrit en Cobie Robin en Tamara Bianca en Anton En achterkleinkinderen Oostelijk Bolwerk 346 Correspondentieadres: G.J. Hamelink Valeriaanstraat 5 4537 DD Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 12 november om 13.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Voorafgaand aan de plechtigheid kunt u van 12.45 tot 13.15 uur nog persoonlijk afscheid van haar nemen in het naast gelegen uitvaartcentrum. Geven en nemen het eerste was het belangrijkste namelijk het geven, zo zal je in onze gedachten verder leven. Mama, bedankt voor al het goede dat je voor ons hebt gedaan. Plotseling niet meer in ons midden, onze lieve ma, oma en klein 'oma' weduwe van Piet van Kouteren Zij is 87 jaar geworden. Zelzate Peter en Martine Robin en Debby - Thorre, Stern Sybren en Feike - Am él ie Axel: ElsenAlphons Terneuzen Yvonne en Brien Femke Maaike Bianca en Tom Terneuzen, 6 november 2014 correspondentieadres: Liniedijk 16 4571 PD Axel Woensdag 12 november is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridderi, Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis 'de Blidevoor hun inzet en goede zorg. Enige en algemene kennisgeving Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve pa en opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Annelies t Chris en Loeki Marita en Peter Pascal en Jilka Jens, Lucas Frank en Marleen Ellen, Audrey 4 november 2014 Correspondentieadres: Janseniuslaan 100, 4561 NN Hulst Zoals pa het zelf heeft gewild, hebben we in besloten kring afscheid van hem genomen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marianne Strooband-Feij vrouw van onze gewaardeerde medewerker Jan Strooband en moeder van Anselma, Estella en Gerlinde Wij wensen Jan, zijn dochters en naaste familie, heel veel sterkte toe in het verwerken van dit verlies. Pharos Engineering Pharos Detachering Directie en medewerkers de moeder van Gerlinde Strooband student in klas BBOB2. Wij wensen Gerlinde en haar familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens docenten en studenten van Scalda College voor Brood en Banket A. Versluys, teamleider Wij zijn aangedaan door het overlijden van Diegenen die ik liefheb, verlaat ik om diegenen die ik liefhad terug te vinden. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder en schoonmoeder Jacomina Maria Wiersma-Berrevoets weduwe van Jouke Gerben Wiersma t 2 februari 1995 eerder weduwe van Pieter Kraak f 15 oktober 1968 A Ouwerkerk, t Zierikzee, 23 april 1921 3 november 2014 Adri Geelhoed-Kraak Han Geelhoed Tonnie Kraak, in liefdevolle herinnering Onze dank gaat uit naar het huisartsenpaar Speelman en de medewerkers van 'Allévo Borrendamme'. Tevens dank aan het hospice 'Kaaskenshuis' te Zierikzee voor hun goede zorgen. Correspondentieadres: Burg. van Eetenstraat 12 4306 CW Nieuwerkerk De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 142