Familieberichten fI1ensenlinq.nl V J? J A André Franciscus Pieter den Exter Elizabeth Josina Renique-Brevet Cornelis Padmos Cornells Padmos Ome Cees Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte van ons werd weggenomen onze zeer geliefde, zorgzame man, vader en opa Laurus Johan Blok - Lau - A 7 november 1927 t 7 november 2014 Blok-Lambregtse Anne en Bert Jervaes Dientje Hanna Nans en Fred fan Laurens )aap t en Joyce Chalene Laura Kate Chelsea Levy Onze bijzondere dank gaat uit naar de Afd. Urologie en het pijncentrum van het Lievensberg ziekenhuis en allen die hem liefdevol hebben verzorgd. Haltestraat 30,4411 NG Rilland Lau is thuis, waar maandag 10 november van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 11 november om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Getrouw aan zichzelf de medemens tot steun. Aan het einde van een veelzijdig leven heeft een bijzonder mens ons verlaten. Zijn sterke geest blijft ons nabij. Intens dankbaar voor zijn onvoorwaardelijke liefde, hebben wij afscheid genomen van een bijzondere, krachtige, liefdevolle man, vader en opa Cornells Harinck - Kees - 14 oktober 1942 6 november 2014 Wat zo diep in het hart zit, kun je door de dood niet verliezen. Josina Harinck-Pielaet Petra en Rolf Dreesman-Harinck Cynthia en Vincent Mandy Noëlla Gerbert en Sonja Harinck-Rombaut Kyra Correspondentieadres: Krommemeet 16,4464 AA Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 12 november om 14.00 ur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. ansluitend is er in 'Grand Café De Smederij', Dam 2 te -oes, gelegenheid tot samenzijn en condoleren. Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is van ons heengegaan onze schoonbroer Kees Harinck Wij betuigen ons medeleven in het grote verdriet van onze zus Josina en de kinderen. Annie en t Willy Marie en t Adrie Sjaaken Adrie Piet en Jenny Han en Vera Huib en Annie Christina en Clemens Emmy en Freddy Louisa en Jack Corrie en Jan Henk en Fieneke Bennie en Anita Masten en tuien lijnen die binden en herinneringen vasthouden Verdrietig om hem te moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en met een gerust gevoel dat zijn lijden nu voorbij is geven wij u kennis van het overlijden van echtgenoot van Louisa Leontina Maria Martens *30 juni 1946, Terneuzen t 7 november 2014, Terneuzen Hij was voor ons een lieve zorgzame echtgenoot, vader en opa Wies den Exter - Martens Martine Niels Mirte, Jort Ellen Tim Lotte, Nienke Vivaldiplein 89 4536 BH Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 13 november om 14.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik heb vannacht een ster uitgezocht, voor opa die moest gaan. Nu straalt die ene ster, dus is mijn opa eigenlijk nooit weggegaan. Veel liefs van Lotte Nienke -Betsie- Adhemar Louis Renique je was een rots in de branding en koerste recht door zee je trotseerde storm en golven alleen had je op het laatst de wind niet meer mee... Vol bewondering voor zijn persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa Cees echtgenoot van Co Padmos-Gilden 123 april 2012 in de leeftijd van 83 jaar. Zo geliefd, zo voelbaar, nu alleen de warme herinnering Henny Meeuwisse-Padmos Frans Meeuwisse Francien Padmos Janita en Edwin Perry Rinus Padmos Lisette Padmos-de Ronde Charlotte Frédericjue 6 november 2014 "Hertenhof" Dokter de Kockstraat 81/17 4311 EL Bruinisse Dinsdag 11 november om 13.15 uur willen wij zijn leven gedenken tijdens een samenkomst in restaurant "Grevelingen", Parallelweg 1, Grevelingendam te Bruinisse. De begrafenis zal in kleine kring plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Grevelingen". Intens bedroefd, maar zeer dankbaar voor de bijzondere plaats die hij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede dat is overleden mijn geliefde broer en zwager Wij wensen Henny, Frans, Francien, Rinus, Lisette en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Zierikzee, C. Kleppe-Padmos L.M. Kleppe - in liefdevolle herinnering Bruinisse, J. Padmos in liefdevolle herinnering Padmos-de Koning Bruinisse, 6 november 2014 Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering, hebben wij afscheid moeten nemen van Wij wensen Henny, Frans, Francien, Rinus, Lisette en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Lenie en Jan Cita en Gijs Rinus en Carolien Annemarie en Homan Marinus en Karin en kinderen Bruinisse, 6 november 2014 53 zaterdag 8 november 2014 kijk ook op Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbij gingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin zij er altijd voor iedereen was, is overleden onze lieve moeder, oma en over grootmoeder weduwe van IJzendijke, 3 januari 1923 t Terneuzen, 1 november 2014 Oostburg: Johan en Ann Renique- De Bevere kinderen en kleinkinderen Sas van Gent: Rudi en Rina Renique- de Kort kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Statenstraat 16, 4551 VX Sas van Gent Op haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden, op vrijdag 7 november 2014. Een speciaal dankwoord aan het verplegend personeel van SVRZ ter Schorre en ZorgSaam Bachten Dieke. Onze dank gaat uit naar doktoren A. Jaspar, H. Gohari en het team van verpleegkundigen SVRZ Ter Schorre en Bachten Dieke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 141