Het kmd op nr. 1j zorgwerkplaats de balans Ter Weel Zorggroep Ter Weel houdt u fit! wvo zorg O Onder begeleiding van een deskundige kunt u op een verantwoorde wijze sporten en aan uw lichamelijke conditie en spierkracht werken. Kijk op onze website www.terweel.nl Goes - Hansweert - Krabbendijke - Kruiningen - Yerseke Juvent biedt hulp aan kinderen en jongeren tot 23 jaar in Zeeland. 1 Kinderen die te maken hebben met 1 gedragsproblemen, ontwikkelingsstoor- nissen, een licht verstandelijke beperking of problemen van psychiatrische aard zijn bij ons aan het juiste adres. Meer weten? Kijk op onze website www.juvent.nl Seniorenfitness (Goes, Krabbendijke en Yerseke) Bent u 65 jaar of ouder en vindt u gezond en actief blijven^ belangrijk? Kom dan naar de seniorenfitness en sport onder begeleiding in de modern uitgeruste fitnessruimten van Zorggroep Ter Weel! Fit met Diabetes Ben u diabeet, behoort u tot de risicogroep of heeft u overgewicht en vindt u het moeilijk om de'stap te zetten meer te gaan bewegen? Dan is Fit met Diabetes van Zorggroep Ter Weel iets voor u! Meer informatie Neem contact op met de afdeling fysiotherapie op telefoonnummer 0113 654000. Molenstraat 2a 4571 ZEZE Axel Wim Clarijs 06 30712994 Jetske Reinders 06 83206875 Ik help mijn moeder regelmatig bij het huishouden. Maar met een gezin en een drukke baan, kom ik vaak tijd te kort. Schoonmaken? Boodschappen doen? De was? Particuliere hulp biedt uitkomst. Samen krijg je meer voor elkaar, ook in huis. www.wvozorg.nl 0118 - 448 301 Samen voelt beter JEUGD OPVOEDHULP ZEELAND ZORGGROEP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 102