mensenlinq.nl Familieberichten COl Of 0 ntamiiieberichten Bram van den Hoek DE VLIEGER Van der Hooft Loes Tevel De Heer is mijn herder Heel verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste periode "wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Anna Looij-Lobbezoo sinds 3 maart 1996 weduwe van Willem Looij in de leeftijd van 86 jaar. Kees en Conny Monica en Peter, Robin, Tim, Evy Wim Marco Cathrien en Ko Leen (in liefdevolle herinnering) Christien Anton Arnold Nico en Marella Jan en Jolanda Femke Willy en Johnny (in liefdevolle herinnering) Daniëlle en Thomas Stefan Onze dank voor de zorg/gezelligheid aan alle medewerkers van S.V.R.Z. locatie 'De Kraayert', en de extramurale zorg. Lewedorp, 4 november 2014 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Meuleweie 37,4471 CX Wolphaartsdijk De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 10 november om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. A. Looij-Lobbezoo Lieve Oma, Samen op vakantie, oliebollen eten, om boodschappen, gek doen, theetje drinken en jij zorgde voor lekkere koeken, jouw haren in de krullers zetten, uren kletsen aan de telefoon, alle meubels aan de kant voor de ochtendgymnastiek en racen in de rolstoel. Alles herinnert ons aan j ou Eerst zorgde jij altijd voor ons en toen hebben wij wat voor jou terug kunnen doen. We gaan je missen lieve, gekke oma¥ Veel liefs en een dikke knuffel Daniëlle en Stefan Tijdens zijn ziekte, overlijden en begrafenis van mijn lieve man, onze dappere pa en opa waren zoveel lieve mensen was zoveel tastbare liefde waren zoveel troostvolle kaarten voelden we zoveel warme vriendschap zoveel woorden van steun en deelden we zoveel mooie herinneringen voor zoveel.... heel veel dank Als je zo liefdevol dit leven mag verlaten, wensen we u allen de erfenis van de liefde toe. Catrien Petra en Otto, Emy, Davy Gerrie en Vera, RobinSophieHannah Yvon en Marijke, SanneBjörn, Wessel Belinda en Daniël Michel Kerkwerve, november 2014 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van Peter Keulers Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe. namens Buurtzorg team Burgh-Haamstede Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Peter Keulers Vader van onze oud-leerlingen Vicky en Luena Wij wensen Edmeire, Vicky en Luena heel veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Team van OBS De Rirreweie Burgh-Haamstede Wij ontvingen het droevige bericht dat Peter Keulers vader van onze leerlingen Vicky Pinheiro Keulers uit klas A3B en Luena Pinheiro Keulers uit klas A2A plotseling is overleden. Wij wensen Vicky, Luena en hun familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel Pontes Pieter Zeeman Zierikzee INEKE MIERAS Uitvaartzorg Gelukkig is aan maanden van onzekerheid een einde gekomen echtgenote van onze collega en medewerker Rene Dekker is eindelijk gevonden Wij wensen Rene, Mark en Annet heel veel sterkte toe om het verlies van Loes te verwerken. je collega'sTrudy en Jan Pouwelse Tuinen Vlissingen UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland mfo@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 07-11-2009 07-11-2014 Alles lijkt zo gewoon door te gaan Maar dat is uiterlijke schijn De buitenkant die gaat wel Van binnen zit de pijn Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding kijk ook op vrijdag 7 november 2014 43 Schoorkcnszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info(«vanderhoofUiitvaartzorg.nl W: www.vanderhooltuitvaanzorg.pl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur* Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43