iBatljan Familieberichten fteJüilsn O fllensenlinq.nl Irène Alice Léonie Joséphine Marie van den Hondel-Telders Een laatste groet voor onze lieve buurvrouw Irène van den Hondel-Telders Meer dan 25 jaar lief en leed gedeeld. Paula en Kees Duvekot en de kinderen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 4 november jl. van mevrouw I. van den Hondel-Telders Irène was gedurende vele jaren bestuurslid en voorzitter van de COV Goes. Met haar onvermoeibare inzet heeft zij erg veel voor ons koor betekend. Wij gedenken haar met respect en dankbaarheid en wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Namens de Christelijke Oratorium Vereniging Goes, het bestuur We willen nog even zeggen Dag Opa* en Oma Bakker-Volmer Jaap* Adrie en Panera Natasja Dennis Marijke en Hans Mario, Jolien en Job Karen Jelle* Nick, Margot Nely* en Willem Kim, Pascal en Owen, Femke Maik, Amanda Berend, Nienke Cobi Marianne Strooband-Feij Dag broer, we gaan je missen Isja, Ismaël en Naara Nathan Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Kees Dijkwel Als vrijwilliger heeft Kees zich, met grote betrokkenheid, ingezet voor de cliënten van Zorggroep Ter Weel, locatie Moerzicht. Wij zullen hem missen. We wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers woonzorgcentrum Moerzicht Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A Traas, bestuurder Marianne Strooband-Feij We zijn verdrietig om het overlijden van Marianne Strooband-Feij Dankbaar voor alle hulp, haar inzet en betrokkenheid. Voor Jan, Anselma, Estella en Gerlinde bidden we om Gods steun en kracht. Parochiekerncommissie H. Bonifacius, Kwadendamme Zangkoor Singing Voices Marianne Strooband Ko de Koster 42 I vrijdag 7 november 2014 kijk ook op "Bonne Route I Ik ga nu een andere weg." Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze lieve moeder en oma Maastricht, 20 december 1935 Goes, 4 november 2014 Goes J.M. van den Hondel Overveen Jan Joost van den Hondel Carolien van den Hondel-van der Giessen Willem Jan Fien Guusje Haarlem Brigit van den Hondel Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Ter Valcke en medewerkers en vrijwilligers van Hospice "Het Clara hofje" voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kloetingseweg 82 4462 BB Goes Zaterdag 8 november is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid om afscheid van Irène te nemen in het Rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la in* Kapelle. De herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 10 november om 12.00 in de kerk van de Heilige Maria Magdalena, Singelstraat 21 Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Kapelseweg in Kloetinge. Na de begrafenis nodigen wij u uit om samen te komen in het verenigingsgebouw Amicitia, Schimmel- penninckstraat 14 in Kloetinge. Wij wensen Jan en de kinderen sterkte met dit grote verlies. Frank en Simone Feij Patrick en Carina Duine Kinderen Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Collega, larper, magicer, muzikant en spelletjesfanaat Onze vriend We hebben met jou gefeest en gezongen gedronken en gehuild gelachen en geleefd We hebben van je genoten Nu moeten we je missen We zullen je nooit vergeten Alex, Antonio Brigitte, Christopher, Gerben, Hadde Vera, Ingo, Jan, Judith, Lucy, Nicki Nander, Vincent Afscheid is moeilijk als het fijn is geweest, maar wij blijven bij je, jij leeft in onze geest. Wij zijn verslagen door het veel te vroeg overlijden van zus, schoonzus en tante Angelique de Bruijne- Feij, Harry de Bruijne Kevin en Debby Werner Carmen Sheila Presilia, Ferdie, Stacy, Dean Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Jan, Anselma, Estella en Gerlinde. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Bestuur en medewerkers Spoorweg-Maatschappij "Zuid-Beveland Goes, 6 november 2014. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gedurende tientallen jaren heeft hij voor ons bedrijf het transport verzorgd, waarbij wij op een aangename wijze met hem hebben mogen samenwerken. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkind en verdere familie alsmede de medewerkers van V.O.F. De Koster Transport Gods ondersteuning toe in dit zware verlies. Directie en medewerkers Arjazon Uienhandel BV Kruiningen Kruiningen, 3 november 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42