vZ_ Colofon Wat blijft is de emotie... familieberichten (Tlensenlinq.nl Familieberichten amilieberichten 24 uur per dag 7 dagen per week t. 0800 - 4444 000 farm' lie be richtenonline.nl Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Algemene kennisgeving Wij geven kennis dat, na een kort ziekbed, toch onverwachts is overleden Gelein Broekhoven Hoek, 13 mei 1959 t Terneuzen, 4 november 2014 Namens de familie: G.J. Broekhoven De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 7 november om 16.00 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid kunt u van 15.30 tot 15.50 uur nog persoonlijk afscheid van Gelein nemen in de opbaarkamer van voornoemd uitvaartcentrum. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker Gelein Broekhoven Gelein was in dienst bij de gemeente Terneuzen als medewerker openbare ruimte bij ons team Stadsservice. Zijn overlijden raakt ons diep. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden en collega's. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Gelein Broekhoven Gelein is na een korte ziekteperiode vrij plotseling overleden. Wij herinneren ons Gelein als een waarde volle collega en vriend. Gelein was een man met een warme persoonlijkheid en stond altijd voor iedereen klaar. Wij wensen zijn familie, vrienden en (oud-)collega's veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers afdeling Realisatie en Beheer gemeente Terneuzen kijk ook op donderdag 6 november2014 43 Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Uitvaart Informatie Hulplijn Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 77