(I1ensenlinq.nl Peter Keulers fjatiaa HJeccg, - de Sel (Jotiea 421 donderdag 6 november 2014 Zeer plotseling is overleden Peter Keulers huisarts te Burgh-Haamstede Wij verliezen in hem een gewaardeerde collega. Zijn kinderen en naasten wensen wij veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur Huisartsenkring Zeeland Oosterhout, november 2014 Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze voormalige werkgever en oud-maatschaplid P.J.E. Keulers plotseling is overleden. Onze gedachten gaan uit naar Vicky, Luena en Edmeire in deze moeilijke tijd. Wij willen langs deze weg ook het team waar hij mee samen werkte; Deepak, Coby, Claudia, Lianne, Lieske, Wendy en Hermine heel veel sterkte wensen bij dit onwerkelijke verlies, namens het team van Huisartsenpraktijk Baas Plotseling is overleden Peter Keulers huisarts te Burgh-Haamstede werkzaam op de huisartsenpost te Zierikzee. Geschokt hebben wij van zijn onverwachte overlijden kennis genomen. De medewerkers van de huisartsenpost verliezen in hem een gewaardeerde collega. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Raad van Toezicht, Bestuur, Directie, artsen en personeel Huisartsenpost Zeeland Heinkenszand, november 2014 Geschokt hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze collega Peter Keulers Gedurende 21 jaar heeft hij als huisarts in Burgh-Haamstede zorg gedragen voor zijn patiënten. Onze gedachten zijn bij zijn familie en medewerkers. We wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De huisartsen van Schouwen-Duiveland Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, delen wij u mee dat plotseling van ons is heengegaan onze vader, vriend en oom 11 oktober 1956 12 november 2014 Vicky Pinheiro Keulers Luena Pinheiro Keulers Edmeire Costa Pinheiro Kim Keulers Burghseweg 54 4328 LB Burgh-Haamstede We nemen afscheid van Peter tijdens een samenkomst op zaterdag 8 november om 13.30 uur in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Zo plotseling Zo onwerkelijk Verslagen zijn wij door het overlijden van Peter Keulers Wij verliezen in hem een fijne, joviale werkgever en hebben altijd met veel plezier onder zijn leiding gewerkt. Onze werkplek zal nooit meer dezelfde zijn. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Edmeire en kinderen Vicky en Luena. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers Huisartsenpraktijk Burgh-Haamstede, Deepak, Hermine, Lian, Lieske, Wendy, Claudia, Corry en Bas Burgh-Haamstede, november 2014 Ons bereikte het droevige bericht dat Peter Keulers huisarts te Burgh Haamstede, onverwacht is overleden. Peter was een betrokken huisartsopleider verbonden aan het opleidingsinstituut Erasmus MC te Rotterdam. Wij wensen zijn dochters en nabestaanden sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens de Afdeling Huisartsgeneeskunde van het Erasmus MC Herman Bueving, Hoofd Huisartsopleiding Red jezelf, help^een ander. Wij wisten dat ze deze strijd niet kon winnen. Veel te snel hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare, zorgzame vrouw en moeder Marianne Elisabeth Pieternella Strooband-Feij in de leeftijd van 50 jaar. j s-Gravenpolder: JanStrooband Anselma Estella Gerlinde 5 november 2014 Populierestraat 18,4431 CK 's-Gravenpolder Zondag 9 november is er van 16.00 uur tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid van Marianne te nemen en kunt u ons condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 10 november om 13.30 uur in de 'Bonifaciuskerk' te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden naast de kerk. Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in Dorpshuis 'de Burcht'. Marianne Strooband-Feij Marianne rfitijd ediee tarnen gedaan wet "Sentwt *Daandoor waien de afóelofzen twee jaar heel eenzaam wc %ij*t we weer Mimen. Adrie Neuféglise Adrie Neuféglise Adrie Neuféglise kijk ook op Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij wensen haar echtgenoot Jan en kinderen Anselma, Estella en Gerlinde heel veel sterkte toe. Bestuur, directie en medewerkers Mgr. Heyligersschool Kwadendamme Voor altijd een plekje in ons hart. Jacqueline en Jacob, Michel, Robin en Pascal s'-Gravenpolder, 5 November 2014. Omringd met de mensen die haar dierbaar waren is onze moeder, oma en overgrootoma vredig ingeslapen. weduwe van Bertus Weug 2012 12 mei 1937 31 oktober 2014 Naar haar wens hebben wij haar in familiekring bij Bertus begraven. Kinderen, Kleinkinderen en achterkleinkinderen correspondentieadres: Glacisstraat 137 4381 SC Vlissingen Toch nog onverwacht is overleden onze zwager We zullen jé missen. sa Sari en Jaap Ineke en Jan t Ria en Mariet Sjaak Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Jennie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte Peter en Marga Willy en Kees -in herinnering- Sjaak en Janny Yvonne en Henk Jacqueline en Rinus John en Sonja Neven en nichten Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte rustig is ingeslapen mijn geliefde man, onze lieve pa en 'maatje' en onze altijd belangstellende opa en 'vriend' in de leeftijd van 65 jaar. Jennie Neuféglise-Komelis Monique en Bram Solaire Yannick Vanessa en Dimitri Lynn Elise 1 november 2014 Langevieleweg 61 4335 GT Middelburg Naar de wens van Adrie heeft de crematieplechtigheid in gezinsverband plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42