iSatlian Familieberichten kijkookop m fïlensenlinq.nl Nathan de Feijter Nathan de Feijter Eén leven kwam tot rust, In de palm van Gods hand. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, blijmoedige zus, schoonzus en tante Tan Corbijn-Janse weduwe van Cor Corbijn Oostkapelle, 21-3-1924 Geldrop, 3-11 -2014 Lina Janse-Kleywegt Dien janse-Louwerse Jasper en Nel Janse-Vogel Ans Janse-Slob Frans en Bets Janse-Geldof Bets de Witte-Ianse Jo en Riet Janse-Suiveer Neven en nichten In liefde gedenken wij alle familieleden die ons zijn voorgegaan, Cathrien, Adrie, jan. Nel en Ko, Theunis en Koos, Janny en Chris, Piet, Krijn en Daan. Tan Corbijn Janse Mechelina Wilhelmina van der Mark - Looijen Liny Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ko de Koster partner van onze collega Marjan de Koster. Wij wensen Marjan, kinderen, kleinkind en naaste familie heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder cliënten en collega's van locatie Randhof Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van mijn zwager en onze oom Kees Dijkwel Yerseke: D. Paauwe-Timmerman Nelly en lan Susan Adri Krabbendijke: Andries Suzan en Frans Achterneven en -nichten We wensen de familie veel sterkte toe. KEES DIJKWEL Een groot gemis, een groot verdriet Maar herinneringen vergeten wij niet. Totaal onverwacht moeten we afscheid nemen van onze vriend Kees Dijkwel We wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Piet en Sannie Lamper-Servaas Kinderen en kleinkinderen Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man en maatje, onze zorgzame vader en trotse opa Cornelis Marinus Jacob Dijkwel - Kees in de leeftijd van 82 jaar. Corrie Dijkwel-Pikaar Paul en Joke Dijkwel Philip en Conny Dijkwel Kevin en Lindy John en Monique Peter en Lianda Dijkwel Jeroen Eva David Jan-Kees en Jessica Dijkwel Anne Michelle Fleur 4 november 2014 Moerplein 111 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt maandag 10 november om 13.00 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. donderdag 6 november 2014 -41 Ontroostbaar zijn wij dat na een ongeval is overleden onze lieve 31 januari 1989 14 november 2014 Middelburg: Karin de Feijter Denise Ashley Schoondijke: Simon en Wilma de Feijter Isja Ismaël I Naam Breskens: Koen Dieleman Wijdauplantsoen 11 Lange Heerenstraat 85 4337 VJ Middelburg 4507 KR Schoondijke De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 8 november om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen- II Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Met veel verdriet in ons hart moeten wij plotseling afscheid nemen van onze lieve spontane kleinzoon en neef op de jonge leeftijd van 25 jaar. Wij wensen Karin, Simon, Wilma, Isja, Ismaël en Naara veel sterkte met dit grote verlies. Breskens: Jan en Clara de Feijter - van der Hoofd Raamsdonksveer: Suzan en Hans Wijnbergen - de Feijter Ineke en Jeffrey Martien Clarinda en Niels Zuidzande: Joke en Adri de Hullu - de Feijter Sjaak Janine en Milco Marije en Aron Arianne Waterlandkerkje: Evelien en Carl Daelman - de Feijter Jean-Pierre en Naomi Antoine en Maud Als ik dood ben, zeg maar niets meer Iedereen weet hoe ik was Neen geen cake en ook geen koffie Drink liever samen nog een glas Youp van 't Hek Geschokt hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze altijd opgewekte collega We wensen de familie heel veel sterkte toe. Directie en collega's Eurofins Lab Zeeuws-Vlaanderen (LZV) B.V. Graauw LOESTEVEL zoon van Michelle en Sandor broer van Milou neef van Dillen Zierikzee, 4 november 2014 oma Mieke en opa Ton Afgelopen maandag 3 november is overleden onze geliefde schoonzuster en tante in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Wij wensen de familie sterkte toe. Oostkapelle S. Corbijn Maassluis J. Corbijn en verdere familie De Heer moet gij vertrouwen Begeert gij de uitkomst goed Op Hem uw hope bouwen Zal slagen wat gij doet Door geen bekommeringen Geen klagen en geen pijn Laat God zich iets ontwringen Hij wil gebeden zijn Na een leven van liefde, eenvoud, bezorgdheid en betrokkenheid is overleden onze moeder, schoon moeder, oma en grootoma Geboren te Wageningen 11 mei 1921 Overleden te Vlissingen 4 november 2014 Haar gingen voor: haar man Dirk van der Mark (1980) j haar kinderen Karine (1998) en Jan-Willem (1976) Canada Bertie van der Mark Arnhem Herma en Jan Zuidema Vlissingen Edith en Louw Wielemaker Canada Liesbeth en Ed Elliott klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westerzicht 307, 4385 BA Vlissingen De crematie zal plaatsvinden zaterdag 8 november om 14:30 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn. Opnieuw is een zwager en oom plotseling uit onze familie kring weggenomen echtgenoot van onze zus en schoonzus Corrie Dijkwel-Pikaar Grand Rapids: Jaapf en Betsy Pikaar-Jansen Yerseke: Lena en Wim Poleij-Pikaar Goes: Addy en Engelf Sinke-Pikaar Yerseke: Jan en Ina Pikaar-Sonke Apeldoorn: Forra Pikaar Hoedekenskerke: Lennie en Jo Koeman-Pikaar 's-Heer Hendrikskinderen: Hans en Ria Pikaar-Hogeveen Neven en nichten wederom hebben we veel verdriet om het verlies van onze collega na het vertrek vanwege haar ernstige ziekte, na haar plotselinge verdwijning en nu bij - uiteindelijk - het bericht van haar overlijden Loes was nuchter, moedig en sterk sociaal betrokken in onze gedachten zijn we bij haarfamilie namens de raad van commissarissen, directie en medewerkers van Woongoed Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41