U en uw ZONSONDERGANG 8 BUITEN De stadswallen van Sluis, foto Elly van der Bliek, Vlissingen Een prachtige zonsondergang in maart zorgde voor een mooi silhouet van de bomen. Genieten vanuit de achtertuin, foto A. Cappon Wissenkerke Kapelle, met het silhouet van de toren, foto Jaap van Willegen, Kapelle Het strand tussen Westkapelle en Domburg, foto Miranda Flipse, Middelburg Arnekanaal, Arnemuiden. foto Kees Marijs, Arnemuiden Het strand van Zoutelande: vissen, foto Kees Dingemanse, Middelburg Lekker romantisch, vindt u niet? Allemaal beelden van een zachte herfst met een zon die nogal eens in de zee zakt. De kleuren, de van onderaf beschenen wolken, de weerspiegeling in het water, de afgetekende sil houetten. Een provincie die dat allemaal heeft, daar wil je toch wonen en werken? Ook de komende week belooft een rustige herfst. Wat frisser, een spetter hier en daar, geen stormvoorspelling. Waarschijnlijk komt er dus volop ge legenheid om in de buitenlucht van de nog steeds korter wordende da gen te genieten. Dat kunnen we volgende week woensdag 12 november op deze pagina laten zien, door foto's van U en Uw OMMETJE te plaatsen. Op de fiets, te voet: stuur naar buiten@pzc.nl voor maandag 10 novem ber een of meerdere foto's van wandelen of fietsen in uw favoriète stukje buitengebied - met vermelding van naam en woonplaats, en een korte toelichting. Let u op de grootte van de foto's? Om ze in de krant te publi ceren hebben we minstens 1 MB, 200 dpi nodig. Vaartocht met de ondernemersvereniging Zeeland Business met op de achtergrond de Zeelandbrug. foto Peter Koeman, Krabbendijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 48