Colofon Ct (Ilensenlinq.nl Fa" iberi«h<te" f!]0nS0nlinq.nl Willy Guequièrre - Gillissen J. Herrijgers amilieberichten kijk ook op We zijn diep getroffen door het overlijden van onze bassist Rinus Scheepers Wij hebben hem leren kennen als iemand die zeer betrok ken was bij de vereniging. We zullen zijn vriendelijkheid en enthousiasme missen. Wij wensen zijn directe familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur en Leden van Harmonie Voorwaarts Koudekerke Met verdriet, maar dankbaar dat hij ondanks alle pijn tot het einde zichzelf kon blijven, geven wij u kennis dat is overleden Marinus Antonius Martinus Scheepers Rien Halsteren 29 oktober 1946 Lewedorp 3 november 2014 Cindy en Raymond Raymond Marinus Brandon Correspondentieadres: Heusdenhoutsestraat 22 a5 4817 WC Breda Vrijdag 7 november om 13.00 uur zal er een samenkomst zijn om het leven van Rien te gedenken. Deze zal plaats vinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na deze samenkomst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Johanna Adriana Mol - Remijn Jo~ sinds 30 januari 2013 weduwe van Jacob Machiel Mol in de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: Nelie en Ary Geelhoed-Mol Lydia Tabitha Johannes Manasse Yerseke: Thijs en Carla Mol-van den Hoven Robin en Marina, Emmy Mathijs en Rinske, Jason, Marly Lindy en Jory Kapelle: Adrie en Kees Bezemer-Mol Johanneke en Theo, Jonathan, Samuël Jan en Jannie, Jesse Loes en Willem, Deborah Jaap en Linda, Corné, Helen, Arianne Elise Mirjam en Rick Sommelsdijk: Machiel en Rika Mol-Rozendaal Japco Eysbrand Yerseke, 3 november 2014 Zorgcentrum Moerzicht. Correspondentieadres:Dhr. M. Mol Langeville 56 4401 GP Yerseke Onze moeder en oma is opgebaard bij Adrie en Kees, Vroonlandseweg 57 te Kapelle. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 6 november van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 7 november om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw, Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht, woning 75, voorde liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Middelburg, f Middelburg, 11 maart 1932 3 november 2014 D.A. Guequièrre John Guequièrre Ben en Yvonne Guequièrre - Hartman Denise en Rutger Michelle en Paul Irma en Rinus van Sluijs - Guequièrre Desmond Synthia en Dylan Ruud Guequièrre Debbie van 't Westende Antonio Guequièrre Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van "Hof Kranesteyn voor hun liefdevolle verzorging. Van Cittersstraat 16 4333 KW Sint Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 november van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaarcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdwegte Middelburg. De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op vrijdag 7 november om 16.30 uur in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met zorg, aandacht en respect Rinus Welleman De Uitvaart Informatie Hulplijn woensdag 5 november2014 fyy Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg om op V3 like ons op Twitter KJ Facebook foor een tierde Peter Butler telefoon 0113-340381 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle ZORG Peter Butler <o/t/(j/>'e begeleiding bij uitvaart cryoryina fftf./t tt//r fff/ff ftftr/fcc/t Voorde vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ondervinden na het overlijden en bij de begrafenis van onze zorgzame vader, opa en mijn partner zijn wij u zeer erkentelijk. Een speciaal woord van dank voor de goede verzorging tijdens zijn ziekte gaat uit naar de medewerkers van "De Zorgstroom" en "De Kreek". Kees en A Li Herrijgers Mike Herrijgers en Michelle Martens Tailang Wu Frank Herrijgers A. Hengst Breda, 4 november 2014. Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van jullie allen betoond na het plotselinge overlijden van onze vader et) schoonvader, willen wij jullie op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan om te zien dat'de ruimtes die open bleven in onze relatie door zovelen met liefde én waardering zijn ingevuld. Erwin Jolanda Welleman Qouda, 4 november 2014 0 Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart erf nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfami|ieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39