Loes Tevel Loes Tevel Loes Tevel fll0nsenlinq.nl Wim Sinke Wij zijn diep geschokt door het geheel onverwachte over lijden van onze collega Wim Sinke Wim was werkzaam als verkoper bij XL Goes. Hij heeft gedurende 34 jaar zijn beste krachten, als mens en als professional, gegeven aan de belangen van ons bedrijf en onze klanten. Wij herinneren ons Wim als een energieke collega die altijd voor iedereen klaarstond. Altijd bereid een ander te helpen en een stapje harder te lopen voor het team. Wij verliezen in Wim een bijzondere, gewaardeerde collega. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. KPN Retail Wim Sinke Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze spontane en zeer betrokken vriend en vrijwilliger Wim Sinke Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Jeannette, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Vrijwilligers IJs-& Skeelervereniging Krabbendijke Wat in liefde is gedaan blijft altijd bestaan. V VJat in liefde is gedaan, blijft altijd bestaan. Als je zo graag wil En er alles aan hebt gedaan VJat kan je dan nog Na een half jaar in onzekerheid, ontvingen wij het bericht dat onze nicht Loes Tevel is overleden. Wij wensen René, Mark en Annet veel sterkte toe. Wim t en Han Aarnoutse Mien en Joop t Kroonen Corrie t en Teunis Rijneveld Maatje en Krijn Poppe Neven en nichten Tot de grens hielden wij elkaar bij de hand, nu scheiden onze wegen. Wat zal blijven is, de echo van een 'karaktervol leven. Verdrietig geven wij u kennis dat voor ons onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze lieve vader en mijn trotse opa Ko de Koster in de leeftijd van 58 jaar. Marian de Koster-van der Weele Patrick en Pauline Anoeska en Martin Xanne Prunusstraat 112,4431 DB 's-Gravenpolder. Donderdag 6 november is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid van Ko te nemen en kunt u ons condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 8 november om 10.15 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum eveneens nog gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn neef, onze broer, zwager en oom Ko de Koster Wij hebben bewondering voor de hoop en moed die je tot het laatste toe had. Tante Ka de Koster Kees en Dineke de Koster Adi en Peter Louwersheimer Anne en Jos Kole Erna de Koster Johan en Letty de Koster Neven en nichten 3 november 2014 Groot optimisme, geweldig strijdlustig, In één keer weg. Plotseling overleden, mijn schoonzoon, onze zwager en oom Ko Wij wensen Marian, Patrick, Pauline, Anoeska, Martin en Xanne heel veel sterkte toe met dit verlies. Colijnsplaat: Pie van der Weele Piet van der Weele (in liefdevolle herinnering) Wissenkerke: Janny Arnold 's-Gravenpolder: Leenenlna Pedro en Janet Dennis Kortgene: Peter en Marijke Perry (in liefdevolle herinnering) Adriënne en Tim 3 november 2014 Veel te vroeg en vol ongeloof hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend en werkgever Ko de Koster Wij wensen Marian, Patrick, Pauline, Anoeska, Martin en kleine Xanne en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Wij zullen Ko allemaal heel erg missen en denken met diep respect aan hem. Personeel de Koster Transport 3 november 2014 38 woensdag 5 november 2014 Geschrokken, ontdaan en nog niet begrijpend hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze vriendelijke, behulpzame en vrolijke buurman Dat de Heere onze buurvrouw en haar (klein)kinderen kracht mag geven en bijstaan om dit verlies een plaats te geven. Fam. Duine- de Leeuw Fam. Van de Griend Fam. Huissen Fam. Konijnenburg Fam. Paauwe Fam. Verhage Krabbendijke, 1 november 2014 Geschokt en verdrietig ontvingen we het bericht dat ons enthousiast en zeer gewaardeerd teamlid en vriend is overleden. Zijn hartelijkheid en warme belangstelling voor iedereen blijft in onze herinnering. We zullen hem erg missen in onze groep. We wensen Jeannette, de kinderen en kleinkinderen Gods kracht en troost toe om dit enorme verlies te kunnen dragen. Sparta trimgroep Arno, Dick, Leen, Ko, Jan, Henk, Arjen, Bas, Ad, Marijn, Peter, Maries, Martin, Josephine Na een halfjaar van onzekerheid en verdriet kunnen wij afscheid nemen. Je hebt er moedig voor gestreden. Het is goed zo. in de leeftijd van 59 jaar. Middelburg: René Dekker Mark en Annet 4335 JK Middelburg Nieuwe Vlissingseweg 338. De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, zal gehouden worden op zaterdag 8 november om 11.00 uur in de aula van Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Laat me mijn eigen gang maar gaan, ik heb het altijd zo gedaan. In liefde nemen wij afscheid van Jolande Bart en Lotte Vera en Jeroen Willem en Roos Samira Jeffrey John en Caroline Milan en Rosalie Jari Nadeche en Rens Alex en Willian Lisa Dennis en Demi Johanna Riky Hierbij delen wij mede dat onze schoondochter, schoonzus en tante is overleden. Piet Dekker Annie Dekker-Simonse Wim en Els Jeroen en Amanda Michiel Bart Jack en Marianne Tim Lotte kijk ook op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38