0 (Tlensenlinq.nl Familieberichten Leen Geldof WILLEM FRANCOIS BUIJZE WIM BUIJZE Jo Dobbelaar kijk ook op Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager, oom en oud-oom Sinds 30 juni 2012 weduwnaar van Laurina Geldof - Wondergem Serooskerke, t Vrouwenpolder, 31 mei 1932 3 november 2014 Familie Geldof Familie Wondergem Lepelstraat 24 4354 KH Vrouwenpolder De afscheidsbijeenkomst voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op vrijdag 7 november om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Leen Geldof Piet en Nely Wondergem Gilles en Adrie Geertse Nichten en neven Tot ons verdriet is overleden onze goede vriend Leen Geldof de man van onze vriendin Rina in herinnering) Lein Polderdijk Lenie Polderdijk- van Liere Dirk Vos (in herinnering) Rika Vos-Poppe Cor Abrahamse in herinnering) Bets Abrahamse-de Visser Serooskerke (W), november 2014 Leen Geldof 'De lieve Heer heeft altijd voor mij gezorgd. Ook nu zal Hij voor mij zorgen. Na een langdurige ziekte is toch nog plotseling overleden, mijn echtgenoot, onze vader, opa en zwager Wolphaartsdijk, 23-12-1925 Heinkenszand, 03-11-2014 Weduwnaar van Cornelia van den Hamer Echtgenoot van Neeltje Mooij Nel Hans en Reineke Joris f Wouter en Laura Daan Nel en Jacques Dennis Gert jan en Denise Jannie en Niek Kamilleplein 24 4451 LB Heinkenszand De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 7 november om 12.45 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoor- kenszandweg 8b te 's Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats in Kapelle. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Tenslotte willen we ieder die betrokken is geweest bij de verzorging van pa hartelijk bedanken. Familie Buijze Neven en nichten 3 november 2014 Anny Dobbelaar-Calle Een leven kwam tot rust, In de palm van Gods hand. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, blijmoedige zus, schoonzus en tante Tan Corbijn-Janse weduwe van Cor Corbijn Oostkapelle, 21-3-1924 Geldrop, 3-11 -2014 Lina Janse-Kleywegt Dien Janse-Louwerse Jasper en Nel Janse-Vogel Ans Janse-Slob Frans en Bets Janse-Geldof Bets de Witte-Janse )o en Riet Janse-Suiveer Neven en nichten Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Ebrina Klara Vogelaar Ebrina Klara Wabeke-Vogelaar woensdag 5 november 2014 37 Toch nog onverwacht bereikte het bericht ons dat is overleden, onze buurman en vriend Wij wensen de familie kracht en sterkte toe. Rinus en Anja Jobse Arco en Maaike de Visser Simon en Rina de Visser Simon de Visser Trui de Visser Adriana de Visser Adrie en Bep de Voogd Jan en Anita de Voogd Kees en Tineke de Bonte André en Elsbeth de Visser Ad en Heieen Petiet Henk Broerse Martin en Mia Adriaanse Gerard van Reenen Martha Vergouwe en Rita Voorberg Barry en Marjoke Staal Ad en Wies de Jager Vrouwenpolder Roos Je zult altijd in onze herinnering blijven voortleven... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze pa en opa echtgenoot van Westdorpe, 15 april 1949 t Hulst, 2 november 2014 Anny Hans - Elena Marjon - John Bianca - Bekir Inez - Reinier Samantha - Tjitte en kleinkinderen Glacisweg 24, 4561 HG Hulst U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 6 november van 18.30 tot 19.15 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 8 november om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onderzoek alle dingen en behoud het goede. naar 1 Tessalonicenzen 5:21 Onze moeder, schoonmoeder, oma en omama is afgelopen maandag overleden. Zij zal altijd in ons voortleven. echtgenote van Cornelis Dirk Wabeke A 14 april 1929 3 november 2014 Dinteloord: Anneke Wabeke en Eduard Brinkman Ebrien, Rik, Cors, Bieneke Middelburg: Klarien Wabeke en Teco Slagboom Jos en Vicky, Flinn, Luna Nijmegen: Jacomien Wabeke en Marion Beugels Delft: Kees Wabeke en Loulou de Bruijn Ronne, Jim Dorpsstraat 14413 BK Krabbendijke Ebrien wordt zaterdag 8 november om 10.30 uur in besloten kring begraven. Wij willen haar daarna samen met u herdenken in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. De herdenkingsdienst begint om 1 1.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar ontmoeten in dorpshuis 'De Meiboom', Kerkpolder 30, 4413 GB te Krabbendijke. Maandagmorgen 2 november 2014 overleed zacht en kalm, in volle zekerheid des geloofs, onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 85 jaar. Bets Verwijs-Vogelaar f Rinus Verwijs t Ko Vogelaar f Corry Vogelaar-van Maldegem Marieke Krijger-Vogelaar f Kees Krijger f Corrie Nieuwenhuijse-Vogelaar Jaap Nieuwenhuijse Paulien Veldhuyzen van Zanten-Vogelaar Arent Veldhuyzen van Zanten f Jan Kees Vogelaar f Gerda Vogelaar-Sonke Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37