€499 PZC Gratis week vakantie! 15 dagen 1 week rondreis Turkije 1 week strand Reis met uw krant naar Berlijn, 25 jaar na de val van de IVIuur Unieke 4-daagse reis met rondleiding van onze correspondent uit Berlijn Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties Een reis om nooit te vergeten! naar Berlijn. Ga met ons mee *ÊL weg.nl weGeNeR Media Winterzon in Turkije Corendon heeft een waanzinnige reis voor u samengesteld waarbij liefhebbers van zon, zee, strand en cultuur hun hart kunnen ophalen. Dit is een unieke mogelijkheid om 15 dagen te genieten van het mooie Turkije tegen een ongelofelijk scherpe prijs. U betaalt namelijk voor een 8-daagse reis naar de Turkse Rivièra en krijgt er een 8-daagse rondreis naar het betoverende Efeze en wonderschone Pamukkale gratis bij! Dag 1: Vlucht naar Antalya. Dag 2: Op bezoek bij St. Nicolaas in Demre. Dag 3: Heerlijk genieten langs en op de rivier. Dag 4: Efeze en de tempel van Artemis. Dag 5: Het juweel van de antieke oudheid -Aphrodisias. Dag 6: UNESCO-werelderfgoed Pamukkale enhetTaurusgebergte. Dag 7: Bezoek aan het pittoreske Antalya en haar historische stadskern. Dag 8: Einde van de rondreis. Dag 8 t/m 15: Geniet van zon, zee strand in het 4,5* hotel Grand Park Lara. Meer informatie en boeken Ga voor meer informatie en het boeken van deze scherp geprijsde aanbieding naar onze webwinkel. Uiteraard kunt u ook telefonisch contact opnemen met Corendon Vliegvakanties via 023-75106 06 (o.v.v. Lezersreis Wegener) Deze 2=1 rondreis is dé perfecte combinatie waarbij u een strandvakantie in Grand Park Lara hotel kunt combineren met een bezoek aan de antieke stad Efeze en de kalksteenterrassen van Pamukkale. 'Prijzen van de excursiereis zijn exclusief: cultuur- en dinerpakket t.w.v. €139,- p.p. (optioneel te voldoen bij aankomst), administratiekosten en visumkosten. Van 13 augustus 1961 tot 9 november 1989 werden Oost- en West Berlijn van elkaar gescheiden door een muur van beton en prikkeldraad. De Berlijnse Muur was ruim 45 kilometer lang en werd het symbool van de Koude Oorlog tussen de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie. Dit jaar is het 25 jaar geleden dat de Muur viel en dat wordt in november herdacht met verschillende manifestaties. Sta met de Berlijners stil bij deze historische gebeurtenis in hun indrukwekkende stad. Speciaal voor onze abonnees hebben wij een unieke reis samengesteld die in het teken staat van de val van de Muur. U wordt een ochtend rondgeleid door een van onze correspondenten (onder anderen Wierd Duk) die u met verhalen uit 1989 mee terugneemt in de tijd. woensdag 5 november 2014 Dagprogramma Dag 1: Heenreis met luxe touringcar. Bij aankomst in Berlijn rijdt u rechtstreeks naar het restaurant waar u zult genieten van een 3-gangen diner. Hierna vertrekt u richting het hotel. Dag 2: Vandaag brengt u een bezoek aan de Bernauerstrasse, het oude vliegveld Tempelhof, het geallieerde museum en het DDR museum. Optioneel bij te boeken: Na het diner kunt u naar de spectaculaire show 'The WYLD' in het Friedrichstadt Palast. Na de show geniet u vanuit de touringcar van een korte lichttour. Dag 3: In de ochtend maakt u onder leiding van de correspondent een tour door de stad. U hoort de verhalen van Wierd Duk of van een van de correspondenten die tijdens de val van de Muur in Berlijn aanwezig waren. Dag 4: Terugreis. Na het ontbijt vertrekt u vanuit het hotel richting Nederland. Vertrekdata PZC dinsdag 4 november vrijdag 7 november (festiviteiten Berlijn) maandag 10 november zondag 16 november zaterdag 22 november Complete reis met veel extra's voor de speciale abonneeprijs: 285,- p.p.* Per vertrekdatum zijn 200 plaatsen beschik baar. Reserveer snel om teleurstelling te voorkomen. Meer informatie en boeken: Kijk voor meer informatie, opstapplaatsen en reserveringen op www.effeweg.nl/ WegenerBerlijn of bel met 0529 - 46 96 67 en boek vandaag nog deze speciaal samen gestelde reis, georganiseerd door Wegener Media i.s.m. Effeweg.nl. prijs o.b.v. een 2-persoons bezetting. Toeslag eenpersoons kamer 75,-Reis is exclusief reis- en ongevallenverzekering, annuleringsverzekering, éénmalig poliskosten a 4,24, overige verzorging (lunches), niet genoemde entreegelden en optionele excursies, Dag 2: Friedrichstadt Palast - show 'The WYLD' €47,50 per persoon (categorie 3), uitgaven van persoonlijke aard, zoals drankjes, fooien etc., calamiteitenfonds 2,50 per 9 deelnemers en reserveringskosten a 18,- per boeking. 15-daagse reis-Rondreis West Turkije Grand Park Lara Hotel: 22 november vanaf €499,- 6 december vanaf €499,- 108t24januari vanaf €499,- 728februari vanaf €499,- 14 maart vanaf 549,- 28maart vanaf €599,- 11 april vanaf €599,- Deze reis is inclusief: 7 nachten in 4.5* Hotel Grand Park Lara o.b.v. All Inclusive 7 nachten rondreis o.b.v. Logies Ontbijt Begeleiding van een Nederlandstalige gids Alle transfers Retourvlucht van/naar Antalya Vervoer in comfortabele bus met airco

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 24