colofon niensenlinq.nl Familieberichten amiiieberichten Maria Theresia Jobina Clarijs Mimi - -- Krina Jacoba Dieleman - Rina - Luppo Willem Huizenga Lia Laurijs-Polfliet ~1 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? L 0800 - 4444 000 kijk ook op dinsdag 4 november 2014 39 Als je in je levensstrijd warmte om je heen hebt verspreid, als je iemand die dan treurt, hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar je het kon aan wat licht en aan wat zon, als je een goed voorbeeld geeft heb je niet voor niets geleefd. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij nu geen pijn meer heeft, delen wij u mede dat onze vader, schoonvader -en opa in de leeftijd van 87 jaar is overleden. Johannes Hubertus van Leemput Johan Gesterkt door de Ziekenzegen Weduwnaar van Marja van Denderen A Terneuzen, 27 juli 1927 t Terneuzen, 1 november 2014 Peter en Marina Floris Marleen en Sjaak Nicolette Cherinda en Gertjan Sonja en Piet Juriën en Anouk Familie van Leemput Familie van Denderen Ter Schorre, woning R11 Correspondentieadres: Klaprooslaan 95 4537 CX Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 7 november om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Voorafgaand aan de uitvaartdienst bent u van 09.30 tot 10.00 uur nog in de gelegenheid om persoonlijk afscheid van Johan te nemen in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Schorre", met name van woning Dóen RI 1, voor de goede verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze tante IJzendijke, 7 juli 1922 t Terneuzen, 3 november 2014 Familie van den Bulck Familie Schelfaut IJzendijke, 3 november 2014 Correspondentie: Emmausstraat 11 4515 ED IJzendijke Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden donderdag 6 november om 13.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Mimi op woensdag 5 november van 19.30 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Huil niet omdat ik er niet meer ben maar glimlach omdat ik er was. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Jan Wiersma in de leeftijd van 88 jaar. Hoek Adrie en Josephine Wiersma-Bogaart Judith en Dimitri Jintse, Xanthe Terneuzen Mimi en Chiel Hamelink-Wiersma Terneuzen, 2 november 2014 correspondentieadres: Gerberalaan 4 4542 CN Hoek De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 6 novêmber om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de dienst heeft u gelegenheid de familie te condoleren en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van bovengenoemd centrum. Woensdag 5 november is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Rina te nemen in het uitvaartcentrum, Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuisBachtendieke voor de liefdevolle verzorging: Wij hebben voor altijd afscheid genomen van mijn man, onze zoon, broer, zwager, schoonzoon en oom Amstelveen, 7 januari 1964 Hulst, 30 oktober 2014 Luppo was al langere tijd ziek. De laatste periode van zijn leven was verdrietig, intens én gelukkig. We waren er voor elkaar. Pieter Sloterdijk Truus en Roel Huizenga Roelf Huizenga en Thera Knap Jan Marten Huizenga en Fifi Kgoadi Gert en Merel Huizenga, Melle Benny en Cornelia Sloterdijk Carol en Danny Reed Koewacht: Amstelveen: Amsterdam: Townsville, AU: Kluse, DE: Aruba: Gainesville, USA: Pieter Sloterdijk Hazelarenstraat 9 4576 CG Koewacht De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 8 november om 15.00 uur in Crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275 te Amsterdam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Luppo Willem Huizenga Wij missen in hem een gewaardeerde en professionele collega. Maar vooral een fijn mens, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt. We wensen Pieter, familie en verdere nabestaanden veel sterkte met dit grote gemis. Directie, directe collega's en medewerkers van DELTA N.V. Veel te vroeg is Fred Colpaart van ons heen gegaan. Lieve ome Fred Je kunt nu lekker gaan slapen. Wij zullen je allemaal heel erg missen. Neven en nichten Achterneefjes en achternichtjes Ik heb een mooi leven gehad. Na een lang en prachtig leven hebben wij afscheid genomen van onze altijd belangstellende en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana van der Have-Dieleman weduwe van Marinus Anthonij van der Have 18 september 1919 1 november 2014 Axel: Kees en Ineke van der Have-Verschelling Marloes en Michiel Hippolytushoef: Lieneke en Cees Volkers-van der Have Merijn en Hennie, Tijn, Nathan Rens en Karen Jos en Rodica Correspondentieadres: Zuidsingel 44 4571 HP Axel De crematieplechtigheid wordt gehóuden op vrijdag 7 no vember om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Bel lamystraat 28c te Terneuzen, waar er na afloop gelegen heid is te condoleren. Indien u géén rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn zorgzame vrouw, mama en oma Hiervoor betuigen wij onze oprechte dank. Nic, kinderen en kleinkinderen Hulst, november 2014 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familiebérichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 67