(Il0nsenliflq.nl Annie Weemaes-Ham Anna Johanna Maria Alfred Adolf Omer Weemaes Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zwager en oom Karei van Dam sinds 23 augustus 2013 weduwnaar van onze zus Ella Vogelaar A Linschoten, 2 mei 1938 t Nieuwegein, 1 november 2014 Kapelle: J. Vogelaar S. Vogelaar-Leendertse Veere: E.C. Vogelaar Hastings, New Zealand: P. Vogelaar F.E. Vogelaar-Weststrate Nieuw-Vennep: C.P. Stommel-Vogelaar Rilland: A. Vogelaar neven en nichten Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman Bram Heijboer Wij wensen Wenda en verdere familie heel veel sterkte. Kees (in herinnering) en Ada van de Vreugde lohan en Jo Bolkenbaars Hans en Netty Struys "Een leven om te leven en God als gids. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omaatje Suus Coppoolse - Joosse weduwe van Kees Coppoolse Zij overleed op 31 oktober 2014 in de leeftijd van 89 jaar. Terneuzen: Ineke en Gijs t Remijnse - Coppoolse Robert en Joke Femke, Edvard Middelburg: Jos en Marian Coppoolse - Taal Inge en Sjoerd Siebren, Tygo Peter en Femke Annelies Levi Correspondentieadres: Torentrans 191, 4336 KK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 november van 12.30 tot 12.50 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van het uitvaartcentrum, waarna we haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan, waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Tot ons verdriet moesten wij plotseling afscheid nemen van mijn zus, onze schoonzus en tante Suus Coppoolse - Joosse Vrouwenpolder: Lenie t Kees en Johanna Domburg: Riek en Louw Middelburg: Willy t Neven en nichten Suus Coppoolse-Joosse Wij hebben voor altijd afscheid genomen van mijn man, onze zoon, broer, zwager, schoonzoon en oom Luppo Willem Huizenga Amstelveen, 7 januari 1964 t Hulst, 30 oktober 2014 Luppo was al langere tijd ziek. De laatste periode van zijn leven was verdrietig, intens én gelukkig. We waren er voor elkaar. Koewacht Amstelveen Amsterdam Townsville, AU Kluse, DE Aruba Gainesville, USA Pieter Sloterdijk Truus en Roel Huizenga Roelf Huizenga en Thera Knap Jan Marten Huizenga en Fifi Kgoadi Gert en Merel Huizenga, Melle Benny en Cornelia Sloterdijk Carol en Danny Reed Pieter Sloterdijk Hazelarenstraat 9 4576 CG Koewacht De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 8 november om 15.00 uur in Crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275 te Amsterdam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Luppo Willem Huizenga Wij missen in hem een gewaardeerde en professionele collega. Maar vooral een fijn mens, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt. We wensen Pieter, familie en verdere nabestaanden veel sterkte met dit grote gemis. Directie, directe collega's en medewerkers van DELTA N.V. Ik heb een mooi leven gehad. Na een lang en prachtig leven hebben wij afscheid genomen van onze altijd belangstellende en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana van der Have-Dieleman weduwe van Marinus Anthonij van der Have 18 september 1919 1 november 2014 Axel: Kees en Ineke van der Have-Verschelling Marloes en Michiel Hippolytushoef: Lieneke en Cees Volkers-van der Have Merijn en Hennie, Tijn, Nathan Rens en Karen Jos en Rodica Correspondentieadres Zuidsingel 44 4571 HP Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 7 no vember om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Bel- lamystraat 28c te Terneuzen, waar er na afloop gelegen heid is te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet, is na een fatale ziekte rustig ingeslapen, mijn liefste maatje, oom en vader Jan Boelhouwer in de leeftijd van 70 jaar. Willem Walter Dave Thorn Chantal en Dirk Willem Josephine Vlissingen, 2 november 2014 4381 JD, Bakkersgang 7 Jan is thuis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 november om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Amélie kijk ook op 34 dinsdag 4 november 2014 Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar toch één, het afstand doen en scheiden: Niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn. Vasalis Bedroefd, maar ook dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Francis (in liefdevolle herinnering) en Hans Bastiaan en Elveerne Milan Stefan en Marcha Joke en Ruud Tom en Valerie Jeroen, Ingeborg, Levi Ria en Wim Wouter Ruben en Jolanda Noordpoortplein 2, 2 november 2014 Zorgcentrum T Gasthuis, Middelburg Correspondentieadres Torentrans 53 4336 JM Middelburg U kunt afscheid nemen van onze moeder en oma in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op donderdag 6 november van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 7 november om 10.30 uur in de Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. De plechtigheid wordt gevolgd door de begrafenis op de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van de begraafplaats gelegen heid om de familie persoonlijk te condoleren. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Veere: Wim Coppoolse Koos Coppoolse-Polderman neven en nichten Weer hebben wij een kleinkind erbij. Reuzeblij zijn wij met de komst van: geboren op 31 okt 2014 te Amsterdam dochter van Patrick van Belzen en Kathi Müller-Wienbergen kleindochter van Dinie en Dies van Belzen Prinsenhove 42, 4336 HB Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38