Dubbel gevoel tegen Terneuzen Zeelandia Middelburg onderuit bij Voab SPORT 9 Vosmeer terecht onderuit bij Terhole „Het is even een teleurstelling, maar ik denk niet dat dit door gaat spelen in de groep", bleef de oefenmeester optimistisch. „Waarom het vandaag niet lukte weet ik niet. Misschien dat som mige jongens zichzelf onnodig druk oplegden omdat we tegen een directe concurrent speelden." Vanzelfsprekend baalde Hubregt- se ook na afloop. Zeker omdat Goes 'meer verdiend' had. „We willen terug naar de hoofd klasse, dus dan zullen we ook van de moeilijke tegenstanders moe ten winnen. De komende weken gaat blijken waar we als ploeg echt staan. Komende zondag moe ten we er gewoon weer staan als we op bezoek gaan bij koploper RKAVV." Om 14.00 uur werd er afgetrapt in Hoorn bij het duel tussen Hollan dia en VC Vlissingen. Om 14.05 uur lag de bal al in het net bij de thuisploeg. En, hoe kan het ook anders, Josimar Pattinama was de 'dader'. Op aangeven van Ray mond Wolff, die langs de rechter kant opstoomde en de bal in de voeten speelde bij de schietgrage spits, werkte hij de bal van dicht bij in het doel. De clubtopscorer tekende daarmee voor alweer zijn twaalfde treffer in acht competi tiewedstrijden. Het was een doelpunt dat de ver houdingen op het veld in het juis te perspectief plaatste. „We begon nen erg goed aan de wedstrijd", meende trainer Ruud Pennings na afloop. „Na dat doelpunt dwong Hollan dia ons ver terug. We hadden moeite om daar onderuit te voet ballen, maar gaven niet echt kan sen weg. Over heel de wedstrijd gezien moesten zij het doen met afstandschoten." Zelf lieten de Vlissingers kansen om verder uit te lopen liggen. On danks het optisch overwicht van de thuisploeg kregen Abdoe Ab- denbi en Pattinama de kansen op de 0-2. Een solo van de sierlijke pingeldoos en een schot strand den op de handen van de doel man, waar topschutter Pattinama een afstandschot nog gekeerd zag worden. Na het laatste fluitsignaal was het lang wachten voor de selectie van de Walcherse ploeg. Koploper Quick was pas om 14.30 uur be gonnen aan de wedstrijd tegen Magreb'90. Een hoge hartslag had Pennings vooral overgehouden aan de wed strijd, de heisa na afloop liet hij gedwee over zich heen komen. „Deze overwinning was opnieuw een bevestiging van het feit dat we goed bezig zijn", stelde hij, na dat hij kort daarvoor had meege kregen dat Quick in extremis van een 1-3-achterstand terugkwam tot een 3-3-gelijkspel en daardoor de eerste-periodetitel greep. Door zelf te winnen ging Vlissin gen op de ranglijst over nummer twee Chabab heen. Die ploeg kwam in eigen huis niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen OFC Oostzaan, waardoor ook zij net naast de eerste-periodetitel gre pen. „We weten nu waar we staan", be zigde Pennings een cliché dat nor maal gesproken na een nederlaag wordt gebruikt. De hoofdcoach zag het echter als iets positiefs. „Wij kunnen het hele seizoen om de bovenste plaatsen meedoen. Die eerste-periodetitel zou een ul tieme beloning zijn geweest, maar het is toch al geweldig dat we het überhaupt over periodes kunnen hebben? Ik kan niet an ders dan onze groep een heel groot compliment geven." KARAKTERISTIEK al eerder, veelal de lange bal han teren. Trainer Wesley Visser probeerde met drie wissels in de slotfase nog wat rust in zijn ploeg te brengen. Tevergeefs, want ver in blessuretijd kwam de thuisploeg nog langszij door een inzet van Mourad Azzanagui, die uit een rommelige situatie voor het doel van de bezoekers alsnog voor de gelijkmaker zorgde: 2-2. Met dat resultaat - alweer het vier.~ de gelijke spel voor de Souburgse voetballers - schoten beide ploe gen niet echt wat op. Terneuzen kwam met het behaal de punt uiteindelijk op een totaal van tien punten uit de eerste acht competitiewedstrijden, waardoor de ploeg van trainer Wesley Vis ser zichzelf nu terugvindt op de negende plaats op de ranglijst. Met zijn late treffer voorkwam Az zanagui voor RCS dus een nieu we nederlaag en met het 'bonus- punt' liep de ploeg weg van Phi lippine en Clinge, die met respec tievelijk vier en een punt(en) on deraan bungelen in de derde klas se A. De eindstand was bij de rust al be reikt. De thuisploeg begon goed aan de wedstrijd en al na tien mi nuten verzilverde Onno Hoek die goede start met de openingstref fer, na een mooie aanval. Toen Thijs Freijzer er 2-0 van maakte, leken de Oost-Zeeuws-Vlamin gen op weg naar de derde over winning van dit seizoen. Totdat Vosmeer vlak voor rust via Mark Moens de spanning terugbracht. Zijn treffer bleek echter direct de 2-1-eindstand, omdat de wed strijd in de tweede helft erg rom melig was. Daardoor bleef Vos meer op zeven punten steken. Voab-Zeelandia Middelburg 1-0: „Het was typisch zo'n wedstrijd die je als ploeg één keer per sei zoen speelt", trok trainer Daan Ei kenhout van Zeelandia Middel burg zijn conclusies na het verlies van zijn team. Het was een vrij harde wedstrijd, die geen win naar verdiende. Er waren best wat mogelijkheden voor de Middelburgers, via Niels Luteijn (tegen de lat), Dennis Tuk ker, Daniël Wissel en Rogier Veenstra, maar tien minüten voor tijd viel het enige doelpunt van de wedstrijd aan de andere kant. Casper van Beers schoot na een af geslagen hoekschop de Braban ders naar de i-o-voorsprong. De resterende tijd bleek voor Zeelan dia Middelburg te kort om nog een punt te redden. TSC-HW24 i~o: De ploeg van trainer Ralph Zegers had het bete re van het spel, maar keek bij de rust tegen een 1-0-achterstand aan. Rick Dielemans rondde een goede aanval van TSC af. In de tweede helft oefenden de Hulste naren meer druk uit op de tegen stander, waardoor de Brabanders meer ruimte kregen. Die wisten ze echter niet meer te benutten. MAANDAG 3 NOVEMBER 2014 pas op de plaats Vlisslngen na zege door Mitchell Minnaard Maffi' v. ttóifcvV r Goes-aanvaller Bart Deprez ontdoet zich van twee verdedigers van Boshuizen, foto Johan van der Heijden HOORN - Gespannen wachtte de se lectie van VC Vlissingen op de uit slagen op de andere velden. Zelf had het gedaan wat nodig was om kans te blijven maken op de eer- ste-periodetitel in de hoofdklasse A van het zonadgvoetbal: winnen van Hollandia (0-1). Maar dan had koploper Quick ook mee moeten werken door te verliezen en dat deed de ploeg uit Den Haag niet. Trainer Ruud Pennings treurde niet lang. „Het had leuk geweest, zo'n sterretje achter je naam, maar we kunnen onszelf niets verwijten." Hollandia-VC Vlissingen 0-1 (0-1). 5. Josimar Pattinama 0-1. Scheids rechter: S. Aalders (Assen). Gele kaart: Raymond Wolff (VC Vlissin gen). Vlissingen: Joan van Belzen; Khalid El Hattach (52. Daniël Jansen)Fer ry Alfons, Joost de Kubber (82. Quincy Gooding), Milton Roemera- toe; Salim Ben Sellam, Thomas Ra- gut, Etienne Mallie, Raymond Wolff (78. Hoessein Bouzambou); Abdoe Abdenbi, Josimar Pattina ma. 4 RCS speelde door de late gelijkmaker van Mourad Azzanagui al weer voor de vierde keer dit seizoen gelijk. RIA W.-BSC 4-3 (2-0). Roniël Uranie 1-0, Matthieu Godfroid 2-0, Maikel Ubbink 2-1, Christian Hildenbrant 2-2, Ricardo Mannie 2-3, Cüneyt Kursun 3-3, Pieter Cornelis 4-3. Rood Wit W-Clinge 4-0 (1-0). Ange- lo Kenze 1 -0 en 2-0, Boy van Steen 3-0 en 4-0. Philippine-Breskens 0-1 (0-0). Ned de Looze 0-1. RCS-Terneuzen 2-2 (1-1). Hasan Basagac 0-1, Douwe de Kok 1-1 (ei gen doelpunt), Jasper van Asten 1-2, Mourad Azzanagui 2-2. TERHOLE - Vosmeer is er gisteren niet in geslaagd om de 2-1-zege van vorige week een goed vervolg te geven. De ploeg ging op bezoek bij Terhole alweer voor de vijfde keer dit seizoen onderuit. door Aector Dooms TERNEUZEN - Het was gisteren voor de Zeeuwse ploegen in de tweede klasse een slechte dag. Zo verloor Zeelandia Middelburg in Goirle met 1-0 tegen Voab, terwijl HW'24 door TSC met een 1-0-ne- derlaag naar huis werd gestuurd. De Middelburgers lieten daarmee de kans liggen om naar de top door te stoten. De ploeg uit Hulst zakt enkele plaatsen en vindt zich terug in het rechterrijtje.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41