Familieberichten Abraham Marinus Heijboer 1 Johannes Adriaan Ludikhuize Willem Sinke Dina Johanna Catharina Lindenberg Willem Sinke Verdrietig omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze goede, zorgzame echtgenote en moeder Adriana Johanna Hoondert-Rijk -Jo in de leeftijd van 75 jaar. Heinkenszand: Piet Hoondert GoesHans Onze speciale dank gaat uit naar de huisartsen Harten^ en Bruynzeel, alle medewerkers en vrijwilligers van Hospice 'Het Clarahofje' voor de goede en liefdevolle verzorging. 31 oktober 2014 Hoendervogellaan 9,4451 EP Heinkenszand Dinsdag 4 november is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Jo te nemen en kunt u ons condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gra venpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 5 november om 13.30 uur in de kerk van de H. Blasius, parochiekern van Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis nodigen wij u uit om samen te komen in 'De Stenge' te Heinkenszand. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat ons lid Jo Hoondert is overleden. Jo was een enthousiast en gedreven zwemster, ze was jarenlang penningmeester van onze vereniging. Haar aanwezigheid in het zwembad zullen we erg missen. Wij wensen Piet en Hans veel sterkte. Zwemvereniging de Stelleduikers Heinkenszand Zo plotselingzo onbegrijpelijk, zo machteloos. Een markant man met twee werkende handen is niet meer. Na een rijk leven met hoogtepunten maar ook verdriet is van ons heengegaan mijn lieve hartelijke man, vader, schoonvader en trotse opa Bram 28 november 1937 t 31 oktober 2014 Wenda Heijboer - Scholten Francien en Aad van der Linde - Heijboer Lianne Carla Heijboer in liefdevolle herinnering Remon en Helma Charlotte, Thomas Sabina en Jeroen Wendy en Jeroen Gradus en Hanneke Heijboer - Sandberg Sjors Joris Luck en Tanja Heijboer - Speijer Gus Milly Mr. P. Moggestraat 25 4315 AB Dreischor De crematie plechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 5 november om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zo plots, zo onverwacht! Voordat het besef kwam, was het klaar! Levensgenieter. Ben zó trots op je! Voor altijd mijn lief. Kusjes, Jet Na een zéér kortdurend ziekbed is ons ontnomen onze lieve Hans in de leeftijd van 50 jaar. Partner van: Mariëth van den Tillart Vader van: Elise Opa van: Jordan Broer van: Ria, Marjo, Petra, Lindy en Wilco 30 oktober 2014 Kaaidijk 30,4484 NP Kortgene Er is gelegenheid om afscheid van Hans te nemen op woensdag 5 november van 19:00 tot 21:00 uur in dorpshuis De Pompweie, Bernhardstraat 2a te Kortgene. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 6 november om 13:00 uur in de Nederlands Hervormde kerk, Waterstraat 2 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in voornoemd dorpshuis. Hans kende heel veel mensen. Indien u, om wat voor reden dan ook, geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Wij verliezen in hem een sympathiek familielid. A.M. van der Meet - Koster C.P. van der Meet Corrina en Frans Lokerse - van den Adel Marina en Sjoerd, Senna Sjaak en Marijke Peter en Carolijn van den Adel - Abrahamse Jens Luuk Krabbendijke, 1 november 2014 Toen het lopen niet meer ging, was je er altijd op de dinsdagmorgen bij het recreatiewandelen Leo Westerhof Wandelvereniging 't Zand Middelburg Na jaren liefdevol verzorgd te zijn in zorgcentrum 'Ter Weel' te Krabbendijke is onverwacht overleden Dien in de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: Fam. Lindenberg 31 oktober 2014 Correspondentieadres: Fam. Oostdijk - Lindenberg P. van Meerdervoortstraat 17 4401 KE Yerseke De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. woensdag 5 november om 10.00 uur in het verenigingsgebouw, Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Werp uw zorg op den HEERE. Ps. 55:23 Intens verdrietig door de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij kennis dat plotseling is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa - Wim~ in de leeftijd van 56 jaar. Krabbendijke: Jeannette Sinke - van den Adel Niels en Daniëlle Marjolein en Huub Julia, Rick, Nienke Coen en Josien Jennifer, William 1 november 2014 Doelstraat 28,4413 BH Krabbendijke De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. donderdag 6 november om 10.00 uur in de kerk van de gereformeerde gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. 30 maandag3 november 2014 V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30