U bereikt uw doelgroep beter met £)ndernemer Delta Gasservice wij laten u niet in de kou staan Steelwelding Services Wanted Groep: een ijzersterke combi Delta Gasservice ^netta Gasservice Êf3 GasserviCe Het welbekende Zeeuwse Steelwelding Services is medio dit jaar overgenomen door WANTED. De samensmelting van deze twee gerenommeerde detacheringsbe- drijven voor technici heeft geresulteerd in een uniek uitzendbolwerk. 'Het Zeeuw se bedrijfsleven kunnen wij nu nóg beter bedienen.' tal van andere sectoren. Telkens weer zetten zij alles op alles om de juiste match te vinden tussen een project en de daarvoor benodigde competenties. Dat beide bedrijven kerngezond zijn, getuigt van hun grote exper tise. De keuze van Mieke Anthoni- se-Guiljam voor WANTED lag voor de hand, vertelt ze. 'Ik wilde mijn werkzaamheden afronden en Wanted had de wens een filiaal in Zeeland te openen.Hét moment dus om het spreekwoorde lijke ijzer te smeden. Door de jaren heen deden we al geregeld zaken met elkaar en dat voelde goed. Ik heb, in navolging van wijlen mijn man, Ad Anthonise, die het bedrijf destijds heeft opge richt, mijn ziel en zaligheid in Steelwelding Services gelegd. Dan is het erg ple zierig om het bedrijf, inclu sief het door mij bijzonder gewaardeerde team, over te kunnen dragen aan een Van links naar rechts: Ruud de Wolf (directeur), Eva van Minde (Accountmanager), Leendert Schipper (Boekhouding/administratie). partij die ik vertrouw en res pecteer.' WANTED, dat 8 vestigingen telt en streeft naar een plaats in de landelijke top 10 van detacheringsbedrijven in de techniek, betekent de overname een verdere ver steviging van haar marktpo sitie. Hans Kramer: 'Klanten in deze regio kunnen we nu nóg beter bedienen. En dat vanuit een vestiging bij hen in de buurt, waar mensen werken die Zeeland en om streken goed kennen, en die de "taal" spreken. Dank zij de samensmelting met Steelwelding Services, dat op termijn de naam WAN TED Zeeland krijgt, is onze dienstverlening uitgebreider en gedifferentieerder. Dat stelt ons onder andere in staat om personeelspieken nog vlotter en efficiënter op te vangen.' WANTED werkt met ervaren vaklieden en professionals. Om ook nieuw talent een kans te geven, biedt het bedrijf stageplaatsen aan. Interesse? Neem dan con tact op met Steelwelding Services in 's-Gravenpolder. Steelwelding Services/ WANTED Zeeland Rangeerstraat 21, 's-Gravenpolder T: 088-966 83 80 E: info@steelwelding.nl www.steelwelding.nl Aan tafel bij de Ondernemer zitten Mieke Anthonise-Guil- jam voormalig algemeen directeur van Steelwelding Services, en Hans Kramer, algemeen directeur van WANTED. Beiden kijken met genoegen terug op de pe riode (/an overgave-overna- me, die deze zomer werd afgerond. Steelwelding Ser vices en WANTED zijn beide al circa een kwart eeuw actief op de uitzendmarkt voor technisch personeel. Daarbij richt Steelwelding Services zich op Zeeland en de omliggende regio's. Het spectrum van WANTED (met meer dan 700 werknemers) bestrijkt heel Nederland - vooral de kustregio's - en een aantal andere landen, wereldwijd. Hun corebusi- ness: opdrachtgevers snel, flexibel en efficiënt voorzien van exact de juiste technici. Steelwelding en WANTED leveren vakmensen voor uiteenlopende werkzaam heden in de olie- en gasin- dustrie, scheepsbouw en Meer informatie? deOndernemer Zeeland T 088-0139995 Eadverteren.zeeland@wegenermedia.nl I www.deondernemer-pzc.nl Met deze uitspraak profileren wij ons als dé full-service or ganisatie die er alles aan doet om u als klant zo goed mogelijk te bedienen van warmte en comfort. Een reputatie die wij hebben weten te verwerven door inzet van onze kennis en ervaring. Samen met Essent zijn wij een krachtige marktpartij met toe komstgerichte visie. Een dyna mische organisatie die continu in beweging is om de dienstver lening verder te optimaliseren en aan te sluiten bij uw wensen en verwachtingen. Een proces wij ons dag in, dag uit voor inzetten. Wij adviseren onafhankelijk en objectief inzake warmte en warmwatervoorziening. Naast particulieren behoren ook de woningcorporaties, recreatie parken, vastgoed-beheerders en bedrijven, tot onze tevreden klantrelaties. Steeds meer bedrijven rich ten zich op hun core-business, waardoor zij voor het technisch beheer, onderhoud en advies rond technische installaties een kundige partner wensen. Een partner die allereerst luistert naar hun eisen en wensen. Delta Gasservice realiseert zich als geen ander dat ieder bedrijf eigen specifieke eisen en wen sen heeft. Daarom "kneden" wij onze organisatie daar omheen en bepalen vanuit die positie het plan van aanpak dat u past. Centraal in het proces staat on getwijfeld het bouwen aan een* goede relatie. Daarom geven wij u één aanspreekpunt, waar u al uw vragen, opmerkingen, etc. kunt neerleggen. Na opdracht plannen wij het liefst een ge sprek waarbij alle betrokkenen, Zo komen alle wensen direct op tafel. Daarna vindt eventueel een inventarisatie plaats van de installaties om de staat waarin deze verkeren te bepalen. Dit noemen we de nul-meting en is de referentie naar de toe komst. Op basis van onze bevin dingen leggen we u vervolgens een zeer gedetailleerde onder- houdsplanning voor. Zo krijgt u vanaf dag 1 inzicht in onze activi teiten. Wijzigingen kunnen vroeg tijdig worden doorgevoerd, zodat bijvoorbeeld de gewone bedrijfs voering niet wordt verstoord. Zo nemen wij de zorg voor de com plete installatie over, terwijl u als opdrachtgever te allen tijde kunt meten of wij (blijvend) aan de vooraf géstelde eisen en wensen voldoen. Onze servicedienst staat 24-uur per dag, 7 dagen in de week in alle regio's voor u klaar. Een team van service monteurs doorkruist dagelijks ons verzorgingsgebied voor service en onderhoud. Delta Gasservice Arnesteinweg48B 4338 PD Middelburg T: 0118-635256 Links: Hans Kramer, rechts:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 92