Nieuwe wereld binnen bereik E-Academy P. VAN EIJZEREN B.V. O Woensdag 5 november 17.00 u - Contacta Arena Optimaliseer uw bezoek Grand Opening midden- Zeeland! Virtual reality in Greenhouse Group innovation Lab Innovation Lab Perry Kentin van LMG strategie+creatie, de organisator van de Contacta.nl, de grootste B2B- beurs van Zuid- Nederland. 'De nieuwe wereld' heeft wel iets weg van een titel van een science fictionfilm. Een wereld waarin we supersonisch reizen en robots ons assisteren bij routinematige klusjes. Wat 10 jaar geleden nog SF leek, is nu realiteit. Uw smart- phone heeft een chip die vele ma len krachtiger is dan de chip uit uw eerste PC, u heeft bijna overal internet en altijd een oceaan aan informatie bij de hand. Robots doen hun intrede in verzorgings huizen en misschien delen ze vol gendjaar folders uit op Contac- ta.nl! Ontkennen heeft geen zin, de nieuwe wereld heeft haar intre de gedaan in onze samenleving. Tekst: Annet van de Ree Foto: Ruden Riemens GOES - Een nieuwe wereld of niet, tradities zijn er om aan vast te hou den, zoals het jaarlijkse Business Event Contacta.nl 2014 in de 'Zee landhallen' in Goes. Drie hallen ge vuld met enthousiaste ondernemers, die er iedere dag aan werken om van hun bedrijf een succes te maken. In 2014 start een nieuwe traditie met de uitreiking van de Contacta Awards 2014. Wie wordt de Beste onderne ming online, Hardst groeiende onder neming en de onderneming met de Sterkste export. De Awards laten zien welk bedrijf het beste heeft gepres teerd en hoe sterk ze staat in de nieu we wereld! Opnieuw een mooi feest je op de altijd bruisende Contacta.nl "De afgelopen jaren is er veel veran derd. Alle sectoren hadden te maken met reorganisaties en processen zijn ef ficiënter geworden. Nu zien we eco nomische groei en ontstaan er kan sen. Dat voelt als een nieuw begin," zegt organisator Perry Kentin van LMG strategie+creatie over dit the ma. "Een 'Nieuwe Wereld' waarin we ons richten op de toekomst, nieu we markten aanboren en onderne men buiten bestaande grenzen. Met het thema 'De Nieuwe Wereld' ver kennen we samen de kansen die ont staan bij een herstellende economie. We kijken over landsgrenzen heen en volgen technologische ontwikkelin gen, trends en innovaties online, in de virtuele wereld." Dit jaar kunt u nog doelgerichter over de beurs bewegen. Met de Con- tacta.nl app, via de LED route guide op de vloer, royale beeldschermen en op tabletablets vindt u met het groot ste gemak de weg naar stands en rela ties. Het programma van Contacta Arena of Contacta College is eenvou dig op te vragen, zodat u op tijd bij één van de interessante sprekers plaats kunt nemen. Op de acht Pleinen zijn er ook dit jaar volop prijsuitrei kingen, borrels, ontmoetingslunches omlijst door de smaakvolle aankle ding van topcateraars. Uw interesses geven ons waardevolle informatie en deze hebben we nu in kaart gebracht. We stelden ons de vraag stellen: "Waarmee kunnen wij u het beste van dienst zijn?" en ver stuurden de eerste nieuwsbrieven, af gestemd op uw interessegebied, aan onze relaties. De eerste stap naar een bezoekersaanbod op maat is gezet! Tot het laatste moment is de ope ningsceremonie van Contacta.nl nog in nevelen gehuld. Dit jaar opent de beurs om 16.00 u. en voordien vindt de officiële opening plaats. "Het blijft nog even geheim," benadrukt Perry Kentin. "Maar wie de opening ook doet, vanaf 4 november 16.00 u. staan onze organisatie, onze exposan ten, de pleincoördinatoren, deelne mers, sprekers en kennispartners er weer drie dagen lang klaar voor. We rekenen op een interactief, succesvol, interessant en sfeervolle Contacta.nl 2014!" MECHANISATIE- CONSTRUCTIE- EN INSTALLATIEBEDRIJF Qulstenburg 21 4464 PZ Bofssele Tel.: ©113)352040 Fax:(0113)352259 Email: info®van«i}M«»n.nl Internet: www.venejjzeren.nl dealer voor r gaat het om data Internetgoeroe Alexander Klopping zal het Contacta.nl publiek aan zich binden door zijn inspirerende verhalen over de ontwikkeling van het wereldwijde net. Klopping zelf in het Online kranten magazine Blendle dat hij samen met Marten Blankesteijn in april 2014 lan ceerde. Blendle is een verzamelplat- form met artikelen uit de belangrijk ste dertig Nederlandse kranten en tijd schriften. Bij Blendle betalen lezers per artikel, waarbij er gekozen kan worden ca. 30 titels. Alexander zal tijdens Contacta.nl ook een inspirerende seminar verzorgen. Hij spreekt gepassioneerd over de mo gelijkheden voor ondernemers van in ternet en data, maar ook over de ethische vraagstukken die dit met zich meebrengt. Alexander signaleert trends op het gebied van internet en technologie en adviseert bedrijven en politieke partijen over social media ge bruik en andere online activiteiten. In 2013 richtte hij de website Univer siteit van Nederland op, die colleges organiseert en publiceert. Klopping gaf in dat jaar zelf drie colleges voor DWDD University over de geschie denis, het heden en de toekomst van Silicon Valley. Schrijf u in voor één van de volgende sessies met de volgende titels: Check list voor een vindbare website, The future shopping, Adwords voor meer resultaat, Facebook voorbij, Waarom e-mail marketing scoort! Voor de komst van smartphones zijn we tegenwoordig continu online en versmelten de offline en online we reld met elkaar. De Google Glass, 3D printing, Oculus rift, Beacons en zelf- rijdende auto's zijn zomaar een greep uit deze digitale innovaties die het af gelopenjaar de brug hebben geslagen tussen deze werelden. Sommige van deze nieuwe ontwikkelingen zijn niet meer dan leuke gadgets, andere zullen een impact hebben op ons leven. Nu heeft u de mogelijkheid om kennis te maken met deze gadgets en virtual reality. Greenhouse Group uit Eindhoven geeft demo's tijdens de beurs en gaat graag in gesprek met MKB-ers over de vele mogelijkheden van de 'Nieu we Wereld'. Nu inzetten op deze technologie biedt ondernemers con currentievoordeel. Niet alleen in de toekomst, maar ook nu! Greenhouse Group is een overkoepe lende organisatie waaronder een zes tal bedrijven werken in het digitale speelveld aan verschillende facetten van online marketing. Greenhouse Group Labs is een platform waar on derzoek wordt gedaan naar de meest innovatieve technologieën. In het Greenhouse Group Innovation Lab kunt u zelf ervaren wat deze en meer vernieuwingen voor u kunnen betekenen. Voor veel bedrijven is het niet eenvoudig om continu op de hoogte te blijven van de laatste ont wikkelingen en het risicoprofiel van de investeringen in de technologie is voor veel bedrijven hoog. Wil je in één keer up to date zijn hoe je innova ties kunt toepassen? Max den Dop per, Program Manager van Greenhou se Group Labs, zal u tijdens zijn le zing meenemen in de 'Nieuwe We reld'. Q Meer informatie vindt u op www.contacta.nl Stand 1443

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 91