Colofon 0 fflensenlinq.nl Familieberichten mim amilieberichten Bram Goudzwaard "\y Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder Corrie Roelse-van den Broeke Wij danken u daar heel hartelijk voor. Peter Marijke Ritthem, november 2014 Anneke Hermans van den Bergen San Wondergem -Janse Geertruida Helena (Lenny) de Fretes - Silanno In plaats van kaarten. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de zeer vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens hef ziek zijn, en na het overlijden van mijn lieve man onze vader en opa Adrie Nieuwenhuize Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen geliefd was. Heieen Nieuwenhuize-de Wijze Kinderen en kleinkinderen Veere, november 2014 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Jacobus Moerland -Ko- willen wij u hartelijk danken. C.C. Moerland-Platschorre Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Goes, november 2014' Klazina Reijnhout Anton Bruel Cees Lok I lajiefijk dank voof uw Blip van medeteven na. fiet overtiftén^an deBtie Miranda, Patrick enL Sandra en Goes, tioveméer 2014 Vele mensen hebben ons gesteund bij het afscheid van onze lieve moeder en oma Annie van Bruggen De kaarten, brieven en telefoontjes hebben ons erg goed gedaan. Namens de familie Trudi en Jack van Bruggen Vlissingen, 1 november 2014 Els Tieleman - van Goeije JAAP De beste service van Nederland, Bezoek onze bekroonde UITVAARTZORG DE VLIEGER kijk ook op zaterdag 1 november 2014 55 Het gemis zal altijd blijven, maar voor zoveel belang stelling en medeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Nelleke Kinderen en kleinkinderen Oktober 2014 Wij willen u allen danken dat u met zovelen aanwezig was bij de afscheidsdienst van mijn allerliefste vrouw, onze lieve moeder, oma, dochter, zus en tante Ook voor alle blijken van medeleven in de vorm van bloemen, kaartjes en warme woorden onze oprechte dank. Het heeft ons veel steun en troost gegeven. Familie Hermans Familie van den Bergen Goes, november 2014 Graag willen wij iedereen bedanken voor de warme belangstelling, het medeleven, de mooie brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Onze moeder, oma en omaatje was het liefdevolle middelpunt binnen onze familie en daardoor missen wij haar erg. We vinden het fijn te weten dat ze bij zovelen een plekje in het hart heeft. Familie Wondergem Serooskerke, 1 november 2014 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van onze Moeder, Oma en Grootmoeder terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor de steun, vriendschap en liefde, bloemen en brieven. Gods Zegen. Kinderen en (achter)kleinkinderen Vlissingen, 1 november 2014 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van willen wij u hartelijk bedanken. Namens de familie: J.C. Tavenier, executeur Wolphaartsdijk, november 2014 De vele kaarten en de overweldigende belangstelling bij het afscheid van onze lieve, zorgzame vader, opa en over-opa heeft ons gesteund, het was hartverwarmend. Hartelijk dank hiervoor. Familie Bruel Goes, november 2014 Tevens gaat onze dank uit naar Ad Wisse Uitvaartverzorging voor zijn betrokkenheid tijdens deze periode. Hartverwarmend was het medeleven dat wij op zoveel manieren hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa Wij willen u langs deze weg hartelijk dank zeggen. Het heeft ons goed gedaan. Jannie Lok - van Belzen kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2014 uiiriui Namens kinderen en kleinkinderen, willen wij u bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Kapelle oktober 2014 In liefdevolle herinnering 26-10-1950 1-11-2004 We dragen je mee op een plaatsje apart We dragen je mee voor altijd in ons hart Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vc O Schouwen-Duivelarid jjpp*" Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0.111 402 000 www.uitvaartdcvlifjKor.nl vn nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 55