aiiKuaiuii (Hensenlinq.nl Leonardus Gerhardus Maria Westerhof Leo Pietronella Clarijs - Oosthoek Louise Joosse Johannes van Keulen Rinus van der Male Dag lieve opa, Rustig weggegleden uit ons leven onze moeder en oma, omringd door hen die haar zo lief waren weduwe van Marinus Marcus Clarijs 4 december 1926 t 30 oktober 2014 Couptrain: Lia en Gilbert Axelle Goes: Loek en Dian Kelly en Henrik lustin en Mitzi Terneuzen: Han t Breda: Ron en Peggy Syreeta en Chris, Aurelia, Dante Patricia en Samie Correspondentieadres: Nieuwe Diep 55, 4465 AC Goes Op woensdag 5 november kunt u afscheid nemen tussen 13.00 en 13.20 uur in de kapel van de RK Parochiekerk H. Maria Magdalena, Singelstraat 2 te Goes. De uitvaartmis vindt aansluitend plaats om 13.30 uur. Daarna zal de begrafenis plaatshebben in besloten kring. Vanaf 15.00 uur is er gelegenheid tot condoleren in De Vierlinden, Kattendijkse- dijk 19 te Goes. g Hans Ludikhuize Hans Ludikhuize Door de vele blijken van hartverwarmend meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa is het ons niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Uw aanwezigheid, persoonlijke bezoeken, de vele kaarten in het ziekenhuis en thuis, woorden van troost en gebed is ons tot grote steun geweest. Hartelijk dank hiervoor. Nel van Keulen, kinderen en kleinkinderen Meliskerke, november 2014 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, te hebben ontvangen tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve broer, zwager en vriend hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Familie van der Male Mevrouw B. den Hollander-Schroevers Vlissingen, november 2014 kijk ook op 54 zaterdag 1 november 2014 Wat als... gedachten niet meer jouw gedachten zijn Je woorden geen zinnen meer vormen. Herinneringen steeds meer van vroeger zijn. Stilaan opgesloten raakt in lichaam en geest Dan zou... ik wensen dat ik kon toveren. Ik maakte van jou de prachtigste vogel. Ik liet je vliegen, vrij en onbezorgd. De hemel tegemoet. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Josepha Aloysia Maria Westerhof-van Frankfoort Hij overlèed in de leeftijd van 74 jaar. José Westerhof-van Frankfoort Jürgen en Deedee Amber, Jochem Sandy en Michel Finette, Yolisa Middelburg, 30 oktober 2014 Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. Fam. Westerhof, De Wijper 8, 4726 TG Heerle. U kunt afscheid nemen van Leo in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op maandag 3 november van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 4 november om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffie kamer van het crematorium. In het bijzonder bedanken wij alle medewerkers van Het Palet Ontmoetingscentrum van S.V.R.Z., Zorgboerderij de Notenhoeve, ADRZ Vlissingen afdeling Geriatrie en 't Gasthuis afdeling Molen water voor de liefdevolle verzorging. Nooit meer met jou naar de wandelclub. Nooit meer met jou rummikub spelen. Nooit meer met jou op de step lege flessen wegbrengen. Amber, Finette, Jochem Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag grote, stoere broer. We zullen je missen. Zoon van Chris Tonny Ludikhuize (In dierbare herinnering) Oostkapelle: Ria Nico Maarten Jeroen Oostkapelle: Petra Rob Meivin Niels Ritthem: Marjo Peter Sa mant ha Martijn Ricardo Mare Vlissingen: Lindy Arno Thomas Mathijs Lucas Oostkapelle: Wilco Chantal t Kortgene, 30 oktober 2014 "Zijn Naam moet eeuwig eer ontvangen" Ps 72: 17 (Ber.) Als gezin werden we gesteund en gesterkt door jullie meeleven in gebeden, woorden, kaarten of e-mails in de periode voor de geboorte en na het overlijden van ons lieve dochtertje en zusje Heel hartelijk dank daarvoor. Tot op heden mogen we Gods genadige hulp en kracht ervaren in deze weg. We zien biddend uit of Hij ons ook in de onbekende toekomst wil beschermen onder de schaduw van Zijn vleugelen. Machiel en Rianne Joosse Matthéa, Anna en Silas Aagtekerke, november 2014 Verdrietig hebben wij na een korte ziekte afscheid moeten nemen van onze neef. Oostkapelle: L Ludikhuize T Ludikhuize Kamperland: E Wouters Ludikhuize A Wouters t 30 oktober 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54