(Hensenlinq.nl Familieberichten üys/Jadüii ik Abraham Jasperse Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, heiaae, dat kon niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven ie maar kort, due ie mijn wene: geniet! Eu géne van Dorsselaer Henrietta van Waesberghe Eugene van Dorsselaer :o an. dat itap- ?n zijn aar ling a. er eed e lo- e be- r. Je catie- ,Als va- Dat Zo dapper. Zo sterk. Zo moedig. Zo een ongelijke strijd. Was niet te winnen, maar volledig door je aanvaard. Heden overleed thuis mijn lieve man, maatje en pa Bram Sint Maartensdijk, 2 juli 1951 Ouwerkerk, 28 oktober 2014 Annemarie Jasperse - de Muijnk David Dorus ft Cleo ft Roza ft Ring 27 4305 AG Ouwerkerk De crematieplechtigheid heeft op zijn uitdrukkelijke wens in zeer beperkte kring plaats gevonden. Toen God zag, dat de weg te lang, de berg te hoog, en 't ademen te zwaar werd, heeft Hij zijn arm om mij heen gelegd en gezegd: het is goed zo Na een leven van hard werken en oprechte zorg voor allen die hem werden toevertrouwd is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn dierbare man, onze lieve vader, opa en overopa Marinus Cornelis Geschiere - Rinus - echtgenoot van Tannetje Thona Geschiere - Sandee in de leeftijd van 84 jaar. T.T. Geschiere-Sandee Gillis en Janèt René en Martina Peter Nelleke en Theo Manon Willem-Paul Rutger Koen Robbert-Jan Trudi en Ger Erika en Richard, Milou Marjon en Ramon, Finn Judith en Ruben Wim en Anita Ronnie en Mireille Milan Noah Miranda en Marty Max Sam v Luca 30 oktober 2014 Kamilleplein 25, 4451 LB Heinkenszand Maandag 3 november is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Rinus te nemen, Zwanestraat 1 te Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 4 november om 13.00 uur in de Barbesteinkerk, Clara's Pad 6 te Heinkenszand. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg'te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rinus Geschiere M.C. Geschiere echtgenoot van T.T. Geschiere - Sandee Ons bereikte het bericht dat is overleden Rinus Geschiere Oud bestuurslid Sponsor We wensen zijn familie veel sterkte om het verlies te dragen. Bestuur sv Heinkenszand Lieve opa, We zullen je missen. Rust zacht Liefs, Je (achter)kleinkinderen Verdrietig delen wij u mee, dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Cornelis Geschiere - Rinus- echtgenoot van Tannetje Thona Sandee A Heinkenszand t Goes 8 maart 1930 30 oktober 2014 in herinnering: H.vanDamme Heinkenszand: D.S. van Damme-Geschiere in herinnering: G.G. Geschiere S.M. Geschiere-Dieleman G. Geschiere H. Geschiere-van Damme J. Geschiere-van der Linden Dordrecht: N.H. Geschiere M.G. Geschiere-Hubregtse Goes: C.D. Geschiere P. Geschiere-van den Berge Neven en nichten Cees Repko kijk ook op zaterdag 1 november 2014 I 53 Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven,- hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van echtgenoot van ik Hontenisse, 25 november 1945 Axel, 3O oktober 2014 Henriette van Dorsselaer - van Waesberghe Esmiralda en Peter Dieleman - van Dorsselaer Mirte, Milan en Jander Angelo en Mariska van Dorsselaer Djeeeie en Thiago De crematieplechtigheid wordt gehouden op woenedag 5 november om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Dellamystraat 23c te Terneuzen. Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze broer/schoonbroer en oom We zullen hem missen. 'ij je Piet en Annie Wies en Marie-Louise Eddy en Jeanine Pudie en Anita Etienne en Ingrid Neven en nichten Bo Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen de familie veel sterkte toe. Amsterdam: Th.T. van den Toorn-Sandee F. van den Toorn 's Heer-Arendskerke: J. Sandee J.C. Sandee-Verburg (in herinnering) neven en nichten Uit de kring van nichten en neven is ons ontvallen, de heer Wij verliezen in hem een sympathiek familielid. Thoos Balkenende Hanny en Leo Jansens Ine en Ad Moelker Toos en Arie Klootwijk Sam en Jannie Sandee Jan Sandee Lzn Joke en Krijn Begthel Jan en Marjanne v.d. Vrede Met veel verdriet en groot respect voor zijn vechtlust hebben we afscheid moeten nemen van onze zoon en broer Hij is slechts 58 jaar mogen worden F.J. Repko t T. Repko-van Boven Rian en Rudi Liesbeth Rene en Lidy Marjolijn Boulevard Bankert 436 4382AC Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53