Receptie ZEELAND Spoken op stoom Vlissinger (24) aangehouden na achtervolging almanak Politie onderzoekt of gevonden persoon bij Meliskerke de al een halfjaar vermiste Loes Tevel uit Middelburg is. MELISKERKE - Het zal nog dagen duren voordat de identiteit be kend is van de persoon die vrij dagochtend is gevonden aan de Poppendamseweg buiten Melis kerke. Maar familie van de vermis te Loes Tevel uit Middelburg houdt er terdege rekening mee dat na een half jaar eindelijk hun echtgenote en moeder gevonden is. De politie onderzoekt ook of Loes Tevel de gevonden persoon is. „Maar wij bekijken nu alle ver missingen", nuanceert woordvoer der Henk Snepvangers. Volgens de politie is DNA-onderzoek no dig om de identiteit met zeker heid vast te stellen. Het zal daar om nog dagen duren voordat hier over uitsluitsel gegeven kan wor den. „Als ze het is, geeft ons dat heel veel rust", zegt René Dekker, de echtgenoot van Loes Tevel. „We leven al een half jaar met de vraag: waar is Loes?" Loes Tevel (59) verdween op 28 april, deze week dus exact een half jaar geleden. Ze vertrok toen op haar zilvergrijze elektrische fiets van het merk Bikkel, met grij ze fietstassen. De familie ging da genlang op zoek naar haar en vroeg herhaaldelijk via oproepen ook het grote publiek om te hel pen zoeken, of in ieder geval uit te kijken naar haar fiets. De fami lie was ervan overtuigd dat als de fiets gevonden zou worden, zij ook daarbij in de buurt gevonden zou worden. Loes Tevel noch haar fiets zijn tot op heden echter ooit teruggevonden. Vrijdagochtend vond een voorbij ganger een stoffelijk overschot aan de Poppendamseweg buiten Meliskerke. Vlakbij de vindplaats werd ook een fiets aangetroffen. Of dat de fiets van Loes Tevel is, is nog niet bekend. De vindplaats werd door de politie afgezet en fo rensisch rechercheurs deden daar geruime tijd onderzoek. Volgens de politie waren er tot gistera vond geen aanwijzingen voor een misdrijf gevonden, al kon dat ook nog niet worden uitgesloten. Benn Flore moet verder kijken dan Zeeland VLISSINGEN - Een 24-jarige man uit Vlissingen is donderdagavond na een achtervolging aangehou den. Een agent zag enkele jongens op het Baskensburgplein staan bij een scooter zonder kentekenplaat. Een motoragent wilde een nader onderzoek instellen, maar de Vlis singer sprong op de scooter en reed met hoge snelheid weg. Na een achtervolging kon hij worden aangehouden. De Vlissingen moest direct zijn rijbewijs inleveren bij de politie. Ze heeft gelukkig nog nooit iets geks, iets engs meegemaakt op school, de dertienjarige Terneuzen- se. Ze is er dan ook pas twee jaar leerling. Maar toch: ze voelt zich meer dan veilig op haar school. En ge praktijken, die gebeuren vooral op scholen die héél ver van Terneu- zen afliggen. Sowieso kan haar schooltje niets ge beuren, weet ze zeker. Het is zelfs onaantastbaar, zo blijkt uit haar woorden. 'Wat zou je doen als een gek met een wapen hier de kantine komt binnenstormen?', is de vraag. Het meisje fronst haar wenkbrau wen. 'Dat kan hier helemaal niet. )e hoort je altijd eerst even te melden bij de mevrouw van de receptie.' 'Als Loes het is, geeft dat rust' door Maurits Sep zie ook: www.pzc.nl/video 5 Echtgenoot René Dekker en fami lielid Annet de Visser hingen in april posters van de vermiste Loes Tevel op. ZATERDAG 1 november 2014 GOES - De stoomtrein Goes-Borsele was gisteravond even een spooktrein. Voor het reed de Halloweenexpress tus sen Goes en Hoedekenskerke en dat was een succes. De jonge passagiers die de griezeligste treinreis van het jaar durfden te maken, moesten beschikken over stalen zenu wen, óf een dappere vader of moeder bij zich hebben. Na het hartverlammende tochtje naar Hoedekenskerke wachtte daar nog meer engs, namelijk een speurtocht in het donker. Daarna moest de onrustige terugreis naar Goes weer worden aanvaard. De trein en het perron wa ren voor de gelegenheid spookachtig versierd, foto Dirk-Jan Gjeltema Tip? redactie@pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29