...Ben jij degene die ons team komt versterken? Op zoek naar de perfecte bedrijfswagen? Wij zetten ze voor u op een rij! V 6 t/m 8 november de Grote Bedrijfswagenshow PROJECT ENGINEER (m/v) ENGINEER INDUSTRIAL AUTOMATION (M/v) tot 30°/< korting op-°P www.automotions.nl 3 dagen lang 3 merken 60 wagens uit voorraad leverbaar tegen kostprijs! Scherpe aanbiedingen voor laadruimte- betimmering en inrichting! Kom kijken, ervaren, vergelijken en testen! Automotions^ zaterdag 1 november 2014 Made with professional pride Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom (NL), Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Wij "vragen" veel maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met Johan Nieuwenhuijze (Plant Engineer) op tel. nr. 0113-394674. Al je geïnteresseerd bent ga dan naar onze vacatures op www.lambweston-nl.com/vacancies, klik op de betreffende vacature en verstuur je sollicitatie. Ter versterking van de afdeling Maintenance Repair (M&R), vestiging Kruiningen, die bestaat uit ruim 40 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: Als Project Engineer ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig begeleiden van projecten op het gebied van productie- en verpak- kingslijnen en facilitaire installaties binnen onze productielocatie in Kruiningen. In samenwerking met Corporate Engineering draag je bij aan de uitvoering van grootschalige projecten. Tevens ben je betrokken bij projecten op het gebied van besturingstechnieken en energie. Je werkt nauw samen met de productieorganisatie, Corporate Engineering, de afdelingen Maintenance Repair van onze diverse fabrieken en met onderaannemers. Het in overleg met productie en M&R begeleiden van de grotere fabriekstops binnen de productie locatie behoort ook tot je werkzaamheden. Je bent in staat om de processen en systemen binnen Lamb Weston in hoofdlijnen te begrijpen en kan, indien nodig, op detail niveau meekijken en de wensen van de klanten omzetten naar concrete voorstellen. Je bent in staat om zowel collega's als externen te motiveren en blijvend tot samenwerking aan te zetten. Het betreft een fulltime functie in dagdienst, maar je vindt het geen probleem om indien nodig op andere tijden te werken. Kandidaten die geïnteresseerd zijn in deze positie beschikken over een afgeronde technische HBO opleiding en minimaal vijf jaar ervaring in een vergelijkbare werkomgeving (voedingsmiddelenindustrie). Enige kennis van koel/vries- en elektrische installaties is een pre, evenals kennis van procesautomatisering. Daarnaast is uitgebreide kennis van computersystemen (MS Office en SAP) vereist. Je hebt een goede mon delinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Je bent initiatiefrijk, weet mensen te motiveren en je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. www.lambweston-nl.com Als Engineer Industrial Automation ben je verantwoordelijk voor het onderhouden, beheren en verbeteren van alle soft- en hardware met betrekking tot de industriële automatisering van de productielocatie in Kruiningen. Je verricht controle- onderhoud en reparatiewerkzaamheden aan installaties op het gebied van elektrotechnische automatisering. Daarnaast zorg je voor de voorbereiding, het opstellen, uitvoeren en begeleiden van modificaties. Ook begeleid je en neem je deel aan projecten op het gebied van industriële automatisering. Je werkt fulltime in dagdienst en je hebt per periode van 4 weken een week beschikbaarheidsdienst. Kandidaten die geïnteresseerd zijn in deze positie beschikken over een afgeronde technische HBO opleiding en aantoonbare elektrotechnische werkervaring. Je hebt kennis van en ervaring met het werken met PLCs en industriële installaties. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Je bent klantgericht, initiatiefrijk en je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld PEUGEOT Mercedes-Benz Kleur en uitvoering van getoonde modellen kan afwijken. Groep Locatie: Van Oeveren I Sturm Auto Albert Plesmanweg 2 in Goes Telefoon: 0113-224 200 Kijk voor de complete voorraad op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 23