MyOrder: mobiel bestellen en betalen Bestel uw parkeerkaart voor Contacta via MyOrder. Appt u al een parkeerkaartje? Rabobank CONTACTA.NI. Kennispartner Samen sterker www.rabobank.nl DRV helpt uw draai te vinden Op dit moment zien we juist weer economische groei en ontstaan er kan sen. Het voelt als een nieuw begin. Een nieuwe wereld waarin we ons richten op de'toekomst, nieuwe mark ten aanboren en ondernemen buiten bestaande grenzen. Maar nog steeds een wereld die veel onzekerheden kent. En in die nieuwe wereld staan de advi seurs van DRV naast ondernemers in het mkb. DRV staat, letterlijk en fi guurlijk, dichtbij en biedt topkwali teit op maat voor ondernemers met ambitie. Misschien heeft u groeiambi ties, wilt u plankgas gaan met uw on derneming. Droomt u van overname plannen. Of ligt u er juist wakker van. En zoekt u ondertussen ook ge woon iemand die u helpt en adviseert bij uw financiële administratie. U kunt te allen tijde vertrouwen op on ze expertise. Dat DRV al meer dan 90 jaar dichtbij tevreden ondernemers staat, blijkt ook uit de resultaten in Incompany 100,het grootste onafhankelijke on derzoek naar de tevredenheid van klanten van zakelijke dienstverleners. In dit onderzoek staat DRV op de derde plaats in de sector accountancy. De reputatie van DRV bleek zelfs de beste in de sector. Deze resultaten zijn echter geen reden om ons min der in te spannen; integendeel. Benieuwd wat DRV voor u als onder nemer kan betekenen? Op 4, 5 en 6 november maken we tijdens Contac- ta graag kennis met u. Op de locatie van DRV kunt u onder meer terecht als u praktische vragen heeft, eens wilt sparren over uw plannen of ge woon om even met ons bij te praten. Niet alleen op Contacta, maar ook on line staan we voor u klaar. Een nieu we wereld betekent ten slotte dat u in formatie zoekt en vindt die voor u re levant is en op een manier die u zelf prettig vindt. Op drv.nl kunt u bij voorbeeld een aantal online webinars terugkijken en gratis kennisdocumen ten downloaden. Bijvoorbeeld over de Wet Werk en Zekerheid en alles rondom de nieuwe werkkostenrege- ling. We zien u graag op de 4e, 5e of de 6e in de Zeelandhallen in Goes! Q DRV Accountants Adviseurs is met ruim 400 medewerkers verdeeld over 11 vestigingen in Zuidwest Nederland een nuchtere inspiratiebron voor ondernemers. DRV Accountants Adviseurs is opnieuw kennispartner van Contacta, dé netwerkbeurs van Zuid-West Nederland en Vlaanderen. Dit jaar staat het thema 'De Nieuwe Wereld' centraal en dat betekent dat we vooruit kijken! Tekst: Annet van de Ree Foto: DRV Rabobank en MyOrder staan samen voor mobiel bestellen en betalen via uw smartphone. Ervaar het gemak van MyOrder op onze stand tijdens Contacta, maar ook vooraf. U kunt nu uw parkeerkaart bestellen en betalen via de app. U hoeft dan niet meer aan te sluiten in de rij bij het parkeerautomaat, maar haalt de parkeerkaart af op de Rabobank stand tijdens Contacta. Snel, gemakkelijk en veilig betalen. Wees er snel bij, want de eerste 100 uitrijkaarten zijn te koop met l(- korting. MyOrder voor uw onderneming Met de app MyOrder kunnen uw klanten zelf hun bestelling doorgeven én afrekenen. Dat is gemakkelijk voor hen, maar ook voor u als ondernemer. Zo heeft u bijvoorbeeld minder cash in uw winkel. Leer er alles over tijdens de E-Academy sessie op donderdag 6 november om 16.00 uur. Download de app via de Appstore of Google Play. GOES - Er is de afgelopen jaren veel veranderd en voor een groot aantal ondernemers brak hierdoor een onzeke re tijd aan. Verschillen de sectoren kregen te maken met reorga nisaties en proces sen moesten ef ficiënter wor den inge richt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 110