Business Club Kloetinge showt 'Sponsorhome' West-Brabantplein £9K!&Si; Voetbal en business Sport meets Business Deelnemers BCK Plein 2014: 4-5-6 NOVEMBER 2014 iedereen blij vertellen. Hoe het ooit is begonnen, over toen ik voor de eerste keer met mijn vader naar Engeland ging tot aan Europees voetbal en de Premier League aan toe. Het is een gaaf ver haal en het mooie is dat mensen het verhaal allemaal graag horen. En dat is weer goed voor de verkoop van mijn boek. Dat heb ik dan natuurlijk ook bij me," meldt Van Zweden tot slot. Want liefde voor de club of niet, er is niets mis met gevoel voor com mercie Vaak wordt er met enige teleurstel ling gesproken over het ontbreken van een profclub in Zeeland, maar zoals iedereen in de voetbalwereld weet: Ieder nadeel heeft z'n voor deel! VV Kloetinge is één van de twee Zeeuwse clubs, die in de hoofdklas se speelt. Dat geeft de vereniging net meer status en daardoor meer Aantrekkingskracht op goede Zeeuwse spelers, voetballiefheb bers, fans en het lokale bedrijfsle ven. Met de steun van sponsoren kan de leiding een actieve en leven dige vereniging in het veld hou den. Sport meets Business in de Bu siness Club Kloetinge (BCK) en het gebrek aan een businesslounge met skyboxen wordt hier goedge maakt door een gezellig en laag drempelig Sponsorhome, direct op de landelijk gelegen sportvelden van het Wesselopark in Kloetinge. Piet de Haze is de actieve organisa tor van Business Club Kloetinge sinds hij een kleine vier jaar gele den stopte bij zijn werkgever Plie- ger. "Sindsdien ben ik regelmatig bezig voor VV Kloetinge en in de laatste maanden zeer actief bezig ge weest om een Business'Club Kloe tinge Plein op te zetten. Indertijd was ik de grondlegger van het Plie- ger Plein en met die ervaring in mijn rugzak, ben ik gevraagd om dit ook te doen voor de BCK." Inmiddels is het Plein vol met 14 deelnemers en dat is een mooi aan tal voor het eerste jaar op Contac- ta.nl. Het doel van het Plein is na tuurlijk om het eigen bedrijf te pre senteren maar ook om te laten zien dat samenwerken en netwerken re- VOC Breda en eigenaar advocaten kantoor Blue Legal in Breda: "VOC is een netwerk voor ondernemende mensen, die op zoek zijn naar een breed en gevarieerd netwerk. Groot of klein bedrijf, ZZP-er, managers en bestuurders ze zijn allemaal welkom bij het netwerk VOC. Samen onder nemen is een hoofddoelstelling. De achterliggende gedachte is dat wij ge loven in samenwerken, net als de oude VOC kooplieden dat indertijd deden. Het netwerk bestaat dit jaar 10 jaar, maar het is voor het eerst dat wij deelnemen op het West-Brabant Plein op Contacta.nl. Het hele con cept van het West-Brabant Plein hoort wel bij onze filosofie. De facili teiten o.a. catering zijn centraal gere geld en wij hebben statafels en zitjes om onze relaties te ontvangen. Het is een open en transparant geheel, net als onze organisatie. En wij gaan uit van de stelling dat iedereen maar via het eigen netwerk maar drie connec ties verwijderd is van bijvoorbeeld President Obama dus ook van een hele grote klant Probeert u zich sultaat oplevert voor de eigen busi ness en voor VV Kloetinge, aldus Piet de Haze. "Op het plein zal een eigen horeca met gezellige bar wor den gebouwd, geheel in de sfeer die bij voetbal en netwerken hoort! BCK bestaat nu uit ca. 120 leden. De leden van deze netwerkclub ontmoeten elkaar langs de lijn, in het Sponsorhome, bezoeken eik aars bedrijven en organiseren events. Het is een netwerkclub zon der drempels waar leden uit diverse geledingen elkaar op een ontspan nen manier ontmoeten. Zo is ook het idee ontstaan om een gezamen lijk plein op Contacta.nl 2014 te creëren met nu 14 deelnemers to taal. Het 'sponsorhome' gevoel wil BCK meenemen naar Contacta.nl en daarvoor zijn diverse activiteiten gepland o.a. met een live band en de presentatie van Roompot Oran ge Cycling team. Bij de opening gaan we ook een speciale aftrap ge ven voor de standhouders met een hapje', drankje en een toost op een paar goede beursdagen. StofrW rdevij Brouuei Lunchcall'/Brasserie Pc Bult Lctevij/Spelen) de Vier!inden J.C. I >ekkcr a;u11n-merslx-drij{ Bouwbedrijf van de Linde Meliéstc Gl.ishamM /.SB Handel en Construct):. Smederij Waldor Roos en Ros architecten Piet Vogelaar Busmessrcrit Piet van Oost De VRkeetc H.ikvoort Bednjfskeukens F-tassc en fermont makelaars dat maar eens in te beelden!" NAC laat als partner van het West-Brabant Plein samen met ande re bedrijven zien dat de regio bruist -van het ondernemerschap. Met ,de deelname aan Contacta.nl wil NAC Breda zichzelf in beeld brengen bij de ondernemers uit Zuid-West Neder land. Ze willen laten zien wat NAC Breda als Brabantse club aan de Zeeuwse ondernemers te bieden heeft, met name op het gebied van sponsoring buiten de provincie. De spelersbus van NAC Breda, drie dagen te zien op de Contacta.nl 2014. Op de koffie bij NAC "Een goede buur is beter dan een verre vriend," zo luidt een Hol lands gezegde. Profclub NAC Bre da is een goede buur en wil zich dan ook graag laten zien aan het Zeeuwse bedrijfsleven. Eric Matij- sen, commercieel manager NAC, nodigt u dan ook van harte uit voor een bakkie koffie in de spe lersbus Deze bus staat drie dagen lang geparkeerd op het West-Bra bant Plein in de Zeelandhallen in Goes. De profvoetballers van NAC rei zen natuurlijk niet in een gewone toerbus. De speciale NAC spelers bus is van alle gemakken voorzien en garandeert een comfortabele reis naar de uitwedstrijden. "De bus staat drie dagen lang op de NAC stand op het West-Brabant Plein en is open voor een bakje koffie," zegt Eric. Eric bezocht de Contacta.nl 2013 editie en wist meteen dat hij hier wilde staan met NAC. "De tijd was toen te kort om deel name te realiseren, ik was nog maar net een paar maanden in dienst. Voor Contacta.nl 2014 ben ik gelijk actief gaan lobbyen voor deelname, zodat NAC na driejaar wéér terug komt op Con- tacta.nl De NAC businessclub le den zijn actief benaderd en een aantal van hen staat samen met ons op het West-Brabantplein. Onze Businessclub heeft nu ca. 450 bedrijfsleden en we nodigen hen allemaal rechtstreeks uit om naar het West-Brabant Plein te ko men op Contacta.nl. Het doel hiervan is natuurlijk tweeledig. Het kan weer interessante contac ten opleveren tussen Zeeuwse en Brabantse ondernemers en wij ho pen interessante contacten te leg gen. "De eigen spelersbus is natuurlijk een blikvanger en we hopen daar- mee natuurlijk veel aandacht te trekken. De spelers zelf werken de komende weken een druk pro gramma af, maar ondernemers kunnen tijdens Contacta.nl wel kennismaken met de directie en het commerciële team. We willen ons profileren als dé profclub voor de Zeeuwen." NAC Breda heeft met haar busi nessclub het grootste zakelijke platform in de regio Zuid-West Nederland. Naast diverse hospitali- ty mogelijkheden op wedstrijdda gen organiseert NAC jaarlijks ve le activiteiten waar netwerken hoog in het vaandel staat. Sinds af gelopen seizoen heeft NAC ook een Young Business Club speciaal voor de jonge ondernemer. Wilt u meer weten? De koffie in de bus staat voor u klaar! -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 109