ft. Witte-Boussen ontzorgt in optima forma ff® De brand voor zijn... Tel. 0115 - 64 80 01 VerzuimTij business park terneuzen Kantoorkamers uanaf 150,- p/mnd Nieuwbouw op maat te huur/koop businessparkterneuzen.nl Vigiles is gespecialiseerd in brandveiligheid. "We merken dat veel bedrijven ons benaderen omdat ze het lastig vinden om te voldoen aan de gestelde eisen op het gebied van brandveiligheid" zegt Mat- thijs Bakker van Vigiles. "We krijgen regelmatig de vraag of de geëiste voor zieningen wel noodzake lijk zijn of op welke wijze invulling gegeven kan wor den aan de opmerkingen van de overheid. Met onze kennis van wetgeving én onze praktijkervaring zoe ken we naar slimme op lossingen om te voldoen aan de wetgeving, waarbij de kosten veelal beperkt blijven." In 2013 was de schade als gevolg van een brand in bedrijfsgebouwen meer dan een half miljard euro. Vorig jaar waren er meer dan 100 branden met een schade van meer dan 1 miljoen euro. "Ver zekeringsmaatschappijen trekken daarom ook de teugels aan. Sinds 1 janu ari van dit jaar is het niet langer vanzelfsprekend dat verzekeringsmaat schappijen uitkeren na een brand wanneer blijkt dat niet wordt voldaan aan de brandveiligheids voorschriften. uit onder zoek blijkt dat meer dan 50% van de bedrijven, die getroffen wordt door een grote brand, binnen een jaar failliet gaat. Veel on dernemers zijn zich hier van niet bewust. Risico's kunnen vaak door een voudige maatregelen aan zienlijk beperkt worden. Samen met ondernemers zoeken wij naar robuuste maatregelen om brand te voorkomen of de gevolgen van een brand te beper ken. Wij zorgen ervoor dat u nietonderbeveiligd bent en creëren de juiste ba lans tussen maatregelen en kosten." Tel: 0115-618344 TERNEUZEN - Witte-Boussen ontzorgt in optima forma. Het bedrijf uit Terneuzen met ruim vijftig medewerkers, onder leiding van Nico Bous- sen, ontzorgt met een totaaloplossing voor financiële dienstverlening. Met kwaliteit, service en diversiteit als speerpunten van beleid, is Witte-Boussen Assurantiën B.V. in 35 jaar tijd uitgegroeid tot één van de grootste kantoren van Zuidwest-Nederland. Het bedrijf is zowel in Nederland als Vlaanderen een begrip. Het epicentrum wordt gevormd door de persoonlijke benadering van de ervaren medewerkers. De wettelijke eisen op het gebied van brandveiligheid zijn complex en vaak niet eenvoudig te interpreteren. Veel ondernemers zien vaak door de bomen het bos niet meer. En geef toe, weet u welke brandveiligheidseisen voor uw bedrijf van toepassing zijn? Naast brandveiligheid is Vigiles ook gespecialiseerd in be- drijfsbeveiliging. Via een beproefde methode beoordeelt Vigiles, samen met u, de organisatorische, bouwkundige en elektronische maatregelen die uw organisatie genomen heeft om uw eigendommen en informatie te beschermen. In een hel der rapport komt te staan welke maatregelen u kunt nemen of eventueel versterken om de beveiliging op een goed niveau Vigiles te brengen. Bedrijven die internationaal opereren of aan een T: 0115-622146 haven liggen ondersteunt Vigiles ook bij het verkrijgen van AEO jnfo@vigiles.nl (Authorised Economie Operator) ofISPS certificaten. w. www vlölies n inclusief servicekosten en energie BGZC Witte-Boussen Assurantiën B.V. koopt gezamen lijk zorg in voor werknemers van ruim 500 bedrij ven die bij de Stichting BGZC zijn aangesloten, variërend van grote zakelijke dienstverleners tot de slager om de hoek. Ook diverse ZZP'ers heb ben zich aangesloten als lid van de Stichting BGZC. De kortingen komen direct aan de verze kerden ten goede. De unieke zorgafdeling met 9 zorgadviseurs speelt hierbij een belangrijke rol. Belangenbehartiging De Stichting BGZC staat voor het behartigen van Compleet dienstenpakket Gebruik makend van loketten als PensioenZ.org (voor pensioenadvies op maat) en VerzuimTij (die de 'regie op verzuim' uit handen neemt) biedt Witte-Boussen Assurantiën B.V. een com pleet dienstenpakket voor Schade, Zorg, Pensi oen, Hypotheken, Inkomen en Verzuimbegelei ding, zodat de ondernemer ontzorgd wordt op financieel gebied en zich kan richten op zijn core business, op het feitelijk runnen van zijn bedrijf. Vastgoed Naast assurantiën biedt Witte-Boussen Vastgoed en Verhuur B.V. de oplossing op het gebied van Onroerend goed en Verhuur. Een team van ma kelaars staat klaar om de klant van A tot Z te be geleiden in het traject van aan- en verkoop van woning of bedrijfsmatig onroerend goed. Daar naast beschikt Witte-Boussen Vastgoed en Ver huur B.V. over een ruime ervaring in het beheer en verhuur van particulier en bedrijfsmatig on roerend goed, inclusief het administrateurschap voor vele VVE's. Laat u ontstressen op de Contacta tijdens een relaxmomentje in onze stand. WJTTE-BOUSSEN ASSURANTIËN BV Witte-Boussen Assurantiën BV Mr. F.J. Haarmanweg 16 Terneuzen Fax: 0115-614560 E-mail: info@witteboussen.nl www.witteboussen.nl Alles onder één dak! Witte-Boussen Assurantiën B.V. is een onafhan kelijk assurantiekantoor met alle expertise onder één dak. "Door onze ruime ervaring met diverse verzekeraars hebben we allerlei mogelijkheden om een doelgericht en betaalbaar totaalconcept op maat aan te bieden. Daarnaast hebben we een eigen schadeafdeling om schade snel en deskundig te behandelen. Welk dienstenpakket men ook zoekt, wij hebben de specialismen om de klant optimaal te bedienen, zowel bedrijfsma tig als particulier. De slogan 'Nét even anders!' is bij ons zeker op z'n plaats.", aldus Joyce Witte, Assurantieadviseur Zakelijk. belangen van aangesloten werkgevers en hun (gepensioneerde) werknemers inclusief alle bij behorende gezinsleden. De Stichting BGZC biedt drie zorgcollectiviteiten: Avéro Achmea CZ Zilveren Kruis Waarom lid worden van de Stichting BGZC? Hogere kortingen Uitgebreide aanvullende dekkingen Grensoverschrijdende zorg tegen kostprijs Scherpe tarieven door mantelcontracten voor schadeverzekeringen Het team van Witte-Boussen Assurantiën, vlnr: Joyce Witte, Martin van Bellegem, Carin Bax, Nancy Hultermans, Rolf Luteijn en Johan Morcus.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 104