€39, hoteldeal.nl Stad en strand in Haarlem 4 dagen op de Veluwe m'n auto vol met krassen, het is toch verschrikkelijk. Slechts p.p. Overnacht in nieuwe comfortkamer! Vlakbij Arnhem en de bossen! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen oschadeteam www.pzc.nl vrijdag 31 oktober 2014 Janme/i dat om u/ead onzicdtiaaa ió. Van der Valk Hotel Haarlem Het luxe 4-sterren Van der Valk Hotel Haarlem is onlangs uitgebreid met hypermoderne comfortkamers en u mag er als één van de eersten overnachten! Vanuit het hotel loopt u gemakkelijk het stadscentrum in, maar u kunt ook een dagje uitwaaien op het strand vanZandvoort! Shoppingstad Haarlem Shop 'till you drop is zeker van toepassing op Haarlem. Naast de bekende winkelketens zijn er in de zijstraten vele boetiekjes met unieke producten te vinden. Daarbij zijn de hofjes, het vermaarde Teylers Museum en de schitterende Grote Markt slechts een greep uit de schoonheden van deze stad. Hof van Wageningen Even buiten het centrum van universiteitsstad Wa geningen en nabij het gezellige marktplein met di verse uitgaansgelegenheden. Vanuit het hotel bent u ook snel in de bossen, bij de Rijn en in de stad Arnhem. Veluwe De Veluwe kenmerkt zich door dichte bossen, uitgestrekte heidevelden en pittoreske dorpjes. De Ginkelse Heide, de stad Arnhem met onder andere het Openluchtmuseum en de bossen bij Ede zijn vanuit Wageningen gemakkelijk te bereiken. Bij de prijs inbegrepen: 1 overnachting in een nieuwe comfortkamer 1 x uitgebreid ontbijtbuffet Gebruik Wi-fi in gehele hotel Parkeren Regendouche op de kamer Extra informatie: Reserveringskosten 15 per boeking. Toeristenbelasting 3,25 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen. Verblijf is mogelijk t/m aankomst 31 maart 2015 o.b.v. beschikbaarheid. Extra nacht bijboeken mogelijk voor €37,75 Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen 3 x ontbijtbuffet Gebruik Wi-Fi Extra informatie: Reserveringskosten €15 per boeking. Toeristenbelasting 1,26 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen. Verblijf is mogelijk t/m aankomst 26 februari 2015 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener. Edwin zette zijn auto één keer niet in de garage. Weten hoe het afliep? Kijk naar de hele film op autoschadeteam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40