Familieberichten (Tl9nsenlinq.nl Jakoba Francke-Geschiere Oma Koetjes Cornelis Maarten Kuipers Haar altijd bezige handen hebben nu rust gevonden. Haar hart dat voor ons klopte is nu stil geworden. De Heer heeft haar opgenomen in Zijn vrede. Maar in blijde herinnering leeft zij voort bij ons. Want moeders sterven niet. Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven hebben wij verdrietig afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Koos CO Jakob Francke t 13-08-1992 *08-06-1932 m* t 28-10-2014 Middelburg: Anja en Gert Veldhorst-Francke Sander en Chantal Jacinta en Ramon, Jaylano Marloes en Edwin Grijpskerke: Jan en Marianne Francke-Simonse Jacqueline en Maurits Ronnie en Naomi Milou Aagtekerke: Christine en Andries Dekker-Francke Marinka en Martijn Anne Sarine en Wilbert GrifFioenstraat 114, 4334 BK Middelburg. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op maandag 3 november om 13:00 uur in de 'Opstandingskerk', Jacob Catsstraat 3 in Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Grijpskerke. Na de begrafenis kunt u ons condoleren in voornoemde kerk. Moeder is thuis, waar u afscheid kunt nemen op vrijdag 31 oktober van 15:00-17:00 urn en van 19:00-20:30 uur. Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Elias Hollestelle echtgenoot van Lena Littel eerder gehuwd geweest met Adriana Johanna Heijboer 131 juli 1961 in de leeftijd van 81 jaar. Rilland: L. Hollestelle-Littel Waardenburg: D.A. Walraven-Hollestelle W. Walraven in liefdevolle herinnering Rilland: P. Hollestelle J.M. Hollestelle-Meeuwsen Vlissingen: N.J. Hollestelle Rilland: M.L. Moerdijk-Hollestelle A.G. Moerdijk Waarde: A.G. Hollestelle L.G. Hollestelle-Oosterwijk Klein- en achterkleinkinderen 29 oktober 2014 Eversweerdestraat 32 4411 CJ Rilland Gelegenheid tot condoleren vrijdag 31 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. De rouwdienst wordt D.V. maandag 3 november om 10.00 uur gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in de kerk alsnog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van R.S.T. voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht, we gaan je ontzettend missen lieve Bedankt voor alle leuke tijden. Keer nu maar terug naar Opa toe. Liefs je kleinkinderen en achterkleinkind. Dankbaar voor alle mooie herinneringen die zij achterlaat, geven wij bedroefd kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Koos Francke-Geschiere Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Meliskerke: Nel Polderman-Geschiere Chris Polderman (in herinnering) Biggekerke: Catrien van Sparrentak-Geschiere Piet van Sparrentak (in herinnering) Arnhem: Corry Geschiere Meliskerke: Ko Geschiere Koos Geschiere-de Visser Middelburg: Rien Ton-Geschiere Piet Ton in herinnering) Middelburg: Gillis Geschiere Ria Geschiere-Jacobsen neven en nichten Bedroefd zijn wij, door het onverwachte overlijden van onze lieve, meelevende schoonzus en tante Koos Francke-Geschiere Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind kracht en sterkte toe. F. Marinussen-Francke J.H. Marinussen L. Francke J. Francke-de Wolf C. Aarnoutse-Francke A.f. Aamoutse J. Francke B.H. Francke-Roelse (in herinnering) (in herinnering) (in herinnering) (in herinnering) neven en nichten Grijpskerke, 28 oktober Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn dierbare schoonzus en onze Tante Koos In dankbaarheid gedenken wij haar behulpzaamheid, steun en gezelligheid die zij was voor ons allen. Jan Francke Riek Francke-Roelse Jan en Wilma Luc, Niek Roelof en Laura Bart, Michiel Bert en Korine Dennis, Demi Wim en Lizette Thijs, Bas, Roos Barend en Mariska Thom, Marit Christiaan en Josine Grijpskerke, 28 oktober 2014 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze gezellige vroegere buurvrouw Koos Francke We wensen de familie heel veel sterkte. Leuntje Dekker-Zwemer Riek Francke-Roelse Ko en Jo Karelse Geschokt hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Sophie Riteco Sophie was een uitermate betrokken en bevlogen collega. We denken met veel waardering aan alles wat zij voor cliënten en medewerkers van SVRZ locaties Veere heeft betekend. We wensen haar naasten alle mogelijke sterkte toe. Namens alle collega's van SVRZ locaties Veere Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ René Ruissen, locatiemanager SVRZ locaties Veere Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zwager en onze oom Elias Hollestelle Geerard Hollestelle in liefdevolle herinnering Nelly Hollestelle-Weststrate Piet en Rita en kinderen Jan en Elly en kinderen Diana en Marco We wensen mijn schoonzus en onze tante met de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Tot ons groot verdriet overleed na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Kees 13 februari 1948 128 oktober 2014 Saar Kuipers-Slootmaaker José en Peter Manon en Sander Mark en Demi Rosanne en Richie Emily Kees en Louis Peter en Hetty Lynn, Emmi Kokmeeuwstraat 21 4301 WP Zierikzee Zaterdag 1 november zal er om 11.00 uur een herdenkingsdienst gehouden worden in de Lutherse kerk, Gat van West Noordwesten 1 te Zierikzee. De begrafenis zal in kleine kring plaatshebben. Aansluitend is er van 12.00 uur tot 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in de "Hostellerie", Donkereweg 35 te Schuddebeurs. 38 j donderdag 30 oktober 2014 kijk ook op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38