J? Familieberichten (I1ensenlinq.nl "X ai Marijke Passchier - van Gils nyp/jpfj; Maria Emelie Blaakman Je gaat nu heen mijn liefste, heen naar het huis van de eeuwige Vader, waar je altijd thuis zult zijn. We hoeven ons geen zorgen meer te maken, daar zul je leven als een vogel in de lucht en de leliën op het veld. In dimensieloze oneindigheid waar ook mijn tranen vervloeien in Gods zaligheid. Heden ging tot onze droefheid van ons heen mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Augustinus Joannes Cuelenaere Guus ft Biervliet, 4 juli 1926 Correspondentie-adres: N.S. Cuelenaere-van Gelder Bizetpad 73 2324 JV Leiden Leiden, 28 oktober 2014 Niesje Boukje en Peter Camiel Nathalie Casper Johanna Guus is overgebracht naar Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69, Leiden, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de H. Antonius van Paduakerk, Boshuizerlaan 13, Leiden, maandag 3 november om 11.15 uur, waarna de uitvaartdienst zal plaatshebben om 11.45 uur. Aansluitend zal de plechtigheid voorafgaand aan de crematie plaatshebben in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4, Leiden, om 13.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van woon-zorgcentrum de Parelvissers. Cornells Pouwer Cornelis Pouwer Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het geheel onverwachts overlijden van de heer C. Pouwer Cees was jarenlang onze zeer toegewijde jachtleider en tevens de gewaardeerde grondlegger van onze combinatie. Wij wensen zijn vrouw "en de familie sterkte met dit verlies. Jachtcombinatie "GELDOF" Lein van Eijzeren Bennie Paauwe Veere, 28 oktober 2014 Jan den Dekker Willem Dirk Martinus Passchier 38 I donderdag 30 oktober 2014 kijk ook op •««F i ~m Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve vrouw, moeder, oma en overgrootmoeder. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. In de leeftijd van 88 jaar is van ons heengegaan echtgenote van Jacobus Petrus Adam Breskens: J.P. Adam Breskens: Ad en Charlotte Natascha en Werner Sami, Gabriel, Lynn Linda Breskens: Sjaak en Nancy Marscha en Erwin Jasper, Meike Aimée en Mischa Niobe, Moéra Oostburg, 28 oktober 2014 Correspondentieadres: Boulevard 17 - K 203, 4511 AA Breskens De uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 31 oktober om 14.00 uur in het crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Alleen schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Niesje 't Is gedaan met de koopman... Wij geven kennis van het overlijden op 97-jarige leeftijd van echtgenoot, vader, grootvader en overgrootvader 3 oktober 1917 - 28 oktober 2014 Veere: C.A. Pouwer-Barentsen Brouwershaven: Anneke Bruel-Pouwer en Leo Bruel Coert Martijn en Saskia Lotte en Oukje Vrouwenpolder: Ab Pouwer en Riet Pouwelse Tom Sara en Norbert (O)pa is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 31 oktober van 19.30 tot 20.30 uur. Op maandag 3 november om 13.30 uur komen we samen in bovenstaand uitvaartcentrum om (o)pa's leven te gedenken. Aansluitend aan deze bijeenkomst zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Zanddijkseweg in Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Waepen van Veere, Markt 23 te Veere. Correspondentieadres: Camping Oranjezon, Kon. Emmaweg 16a, 4354 KD Vrouwenpolder Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat de oprichter van ons familiebedrijf op 97-jarige leeftijd is overleden. Tot op het laatst is hij bijzonder betrokken geweest bij alle activiteiten binnen ons bedrijf. Wij zullen zijn grote belangstelling en regelmatige aanwezigheid missen. Camping Oranjezon, Vrouwenpolder Ab, Riet, Tom, Sara en alle medewerkers Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Vol verdriet, maar dankbaar voor wie hij was en voor wat hij betekend heeft voor ons, moeten we nu afscheid nemen van mijn lieve en trotse pa, onze lieve broer en zwager Goes, 2 janüari 1949 Pa van: Broer en zwager van: St. Jansteen, 28 oktober 2014 Bryan den Dekker Betty en Wim Christiaan en Ineke Gideon en Lenie Stoffelien Hanna en Jan Populierenstraat 16, 4564 CH St Jansteen Jan is opgebaard in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, waar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 31 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematiedienst, waarin we afscheid van Jan nemen, zal plaatsvinden op zaterdag 1 november 2014 om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als het lichaam niet meer wil En het leven wordt een lijden Kan men alleen maar dankbaar zijn Dat iemand het komt bevrijden Moeders gaan, maar sterven niet Omringd door hen die haar zo lief waren, is van óns heengegaan onze lieve (schoon)moeder en oma Weduwe van *31-03-1946, s' Gravenhage +25-10-2014, Biervliet Na een lange intense verzorging door velen waar ze zo van is gaan houden. "3? Oma hand in hand met Ilse en Sven, zij waren haar zonnestralen, wat haalde ze iedere keer weer een kracht om door te gaan uit hun aanwezigheid. Zij is een bron van liefde en vreugde voor hen geweest, zij zullen oma nooit vergeten! Haar langdurige ziekte heeft ons op haar sterven voorbereid, maar wat zullen we haar liefde en warmte ontzettend missen. Hoek: Willem en Connie Passchier-v.d. Vijver Ilse, Sven Correspondentieadres: Fam. Passchier, Gladiolenlaan 19, 4542 CX Hoek De crematie heeft op uitdrukkelijk verzoek van ma in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 100