8 BUITEN I Aan weersvoorspellingen heb je ook niet veel. In de aanloop naar de herfstvakantie werd er de hele tijd over regenfronten en stormen gespro ken. Bent u verwaaid en nat geworden? Op de foto's ziet u alleen een stra lende herfst. Gelukkig maar, natuurlijk. Zo kunnen er heel wat activiteiten in beeld worden gebracht, van plukken tot rooien, van paardenstrandwan- deling tot emmertjes vullen op de vloedlijn. Nu we de wintertijd zijn binnengestapt is het een mooie week om eens bij de ZONSONDERGANG stil te staan. Met een beetje geluk kunt u fo to's maken van een verstild einde van de dag. En die dan voor maandag 3 november mailen naar buiten@pzc.nl (minimaal 1 MB, 200 dpi). Graag met vermelding van uw naam en woonplaats, en een korte toelichting waar en onder welke omstandigheden u de foto hebt genomen. We plaat sen een selectie van de ingezonden foto's van U en Uw ZONSONDER GANG in de bijlage Buiten van woensdag 5 november. Herfst is ook genieten van mooie vormen en kleuren in de bomen. foto Tanny Lemsom, Ouwerkerk U en uw HERFSTVAKANTIE Strandvermaak op het strand bij Westduin met schuim en zand. foto Ria Brasser, Oost Souburg Wij plukken met vrienden appels in een boomgaard bij Vrouwenpol der. Niet alleen om leuk bezig te zijn, maar ook om de boer te hel pen een deel van zijn oogst te 'redden'!!! foto Anne-Marie van lersel, Koudekerke Christiaan en zijn vrienden oogsten de mangels (voederbieten voor de paarden). Allemaal handwerk: uittrekken, loof afsteken en op de kar gooien. Buitenwerken in zon en wind. Met een groepje leeftijdsgenoten een gezellige vrijetijds besteding tijdens de herfstvakantie en goed voor de spierballen! foto Marian Geerse, Koudekerke Vorige week zondag op het strand in Domburg. Mooi weer voor een paar- denstrandwandeling! foto Rinie Versluis, Goes Kleindochter Evi kleurt de schelpen, die ze samen met opa en oma op het strand heeft verzameld, foto Irene Hanny, Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 48