Familieberichten ÜvsrJaiJsjj fTlensenlinq.nl Marinus Welleman Rinus Welleman 34 woensdag 29 oktober 2014 kijk ook op "Een Ceven om te (even en God als gids" Vol ongeloof en verbijstering wil ik u laten weten, dat op Zijn tijd de Heer tot zich heeft genomen mijn Marinus Marinus Welleman Nieuwdorp 7 juni 1942 Veere 26 oktober 2014 Lieneke Kamphuis Markt 3 8 4351 AH Veere Marinus is bij mij thuis, u kunt daar afscheid van hem nemen tot en met a.s. donderdag. Vrijdag 31 oktober willen wij het leven van Marinus gedenken in een dienst. Deze zal worden gehouden in de "kleine kerk" Kapellestraat 27 te Veere om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Dies en Cathrien Welleman-Polderdijk Wim en Mina Welleman-de Leeuw Nichten en Neven Tot onze verbijstering werden we geconfronteerd met het plotseling overlijden van onze goede vriend Marinus Welleman Een man die altijd voor ons klaar stond en waar we altijd op konden rekenen. Wij wensen Lieneke veel sterkte met dit voor haar enorme verlies. Veere, Willem en Ilse Loos Ik ontving zondagavond jl. het werkelijk vreselijke bericht, dat mijn overbuurman plotseling is overleden. Eert zeer grote vriend van mij is plotseling heengegaan. Dit verlies, vooral voor Lieneke, is zeer zwaar te dragen. Laten wij haar helpen en steunen waar mogelijk is De overbuurman; Leonard Met onsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Marinus Welleman Wij hebben hiermee een zeer betrokken en actieve vrijwilliger verloren, die zich meer dan 20 jaar intensief en betrouwbaar voor onze stichting heeft ingezet. Wij wensen Lieneke en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit onverwachte verlies. Veere, Stichting Het Walcherse Costuum Plotseling moeten wij verder zonder Marinus Welleman Wij zullen zijn rustige daadkracht missen bij alle activiteiten van de SOV. Wij zijn met onze gedachten bij Lieneke. Stichting Ontwikkelingssamenwerking Veere Ellen Vooijs, Wilma Franke, Nel Heij, voorzitter secretaris penningmeester Veere, 27 oktober 2014 Mij is een schuilplaats toebereid in het paleis van U, mijn koning. (Psalm 84: 2, Liedboek) Geschokt hoorden we van het overlijden van Marinus Welleman Marinus, een stille kracht in onze gemeente, was een van de kosters voor de kerkdiensten in zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh. We bidden om kracht en Gods nabijheid voor Lieneke en allen die hem zullen missen. Namens de kerkenraad van de Protestantse gemeente Veere Eelke Keersemaker, preses Wilma Franke-Evertse, scriba Gerrit Klein, predikant Veere, 29 oktober 2014 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze oud Marktmeester van de Historische Markt te Veere Marinus Welleman Wij nullen Marinus herinneren als een enthousiaste en betrokken Marktmeester. Niets was hem teveel. Onze gedachten gaan uit naar Lieneke en verdere familie. Bestuur en deelnemers Historische markt Veere Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Knuijt echtgenoot van Corrie Enters, in de leeftijd van 87 jaar. Nw. en St. Joosland: J. Knuijt t P.A. Knuijt-van Nimwegen Nw. en St. Joosland: A. Knuijt C. Knuijt-Pleijte t Oudewater: J. Knuijt t N. Knuijt-Dellebeke Arnemuiden: M. Knuijt A. Knuijt-de Nooijer Goes: I. Barendse-Knuijt J.M. Barendse t Nw. en St. Joosland: J. de Nooijer-Knuijt J.P. de Nooijer 27 oktober 2014 neven en nichten Wij gedenken ook in liefde hen die hem zijn voorgegaan. Rustig weggegleden uit ons leven onze zorgzame moeder en omi Theodora Wilhelmina Klein - Mallie Thea Gerard Klein t Vlissingen, 10 augustus 1933 Goes, 27 oktober 2014 Carin Klein Dimitry Yannick Ihirza Kenneth Myrthe Ilse Karelse - Klein Kees Karelse Yordi Remi Gayllon Alieke Correspondentie-adres: Wilgenstraat 13-28 4462 CJ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen aan de Wilgen straat 13-28 op donderdag 30 oktober tussen 19.00 en 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 1 november om 11:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de condoleanceruimte van het crematorium. Tot onze droefheid is heengegaan onze (schoon)zus en tante Thea Klein - Mallie echtgenote van Gerard Klein t 27 oktober 2014 uit aller naam: familie Mallie Vertrokken met vogels, wolken en wind. Dag lieve tante Thea Monique Wegens familieomstandigheden zijn wij gesloten tot en met 1 november 2014 Karelse Verzekeringen Hypotheken Verdrietig nemen we afscheid van onze neef Robert-Jan Looise A Middelburg, 8 mei 1971 f Dongen, 27 oktober 2014 Wij wensen zijn partner Ans en zijn ouders Jan en Wil Looise-Willeboordse heel veel sterkte. Baarn: Catrien Looise-Hornsveld West-Souburg: Leny en Jaap Looise-Looise Middelburg: Annie en Frans Anderiesse-Looise Een bewogen leven Heb je achter de rug Veel meegemaakt, veel gegeven Toch denken we er met liefde aan terug Wij hebben veel van je geleerd Je leerde ons alleen niet, Hoe je accepteert Om te moeten gaan met dit verdriet Onze dank gaat uit naar dr. Schruer en assistentes, personeel Zorggroep Ter Weel, De Schenge en alle medewerkers van alle disciplines die met liefde en aandacht betrokken bij haar waren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38