Honderd pagina's met een uitgebreide terugblik op de twaalfde Kustmarathon. 30 ZEELAND KUSTMARATHON KUSTMARATHON 2014 BS Hl "^■T" anaf zater dag ligt het boek 'Stik bliee' in de boekhan dels. Het is na D'n Al- lerzwaersten, Blie da'k er - Bin, Stik Eêt, Den Tienden en Zwaer Zand het zesde boek over de Kustmarathon. In honderd pagina's vol mooie verhalen en prachtige foto's - waarvan er op deze pagina al enkele te zien zijn - wordt uitgebereid teruggeke ken op de Ladiesrun, de Light Kustrun, de Kids Run, de mountainbiketocht, de hardloopwedstrijd en de wandelmarathon. Het boek is samengesteld door de PZC-verslaggevers lan Dagevos en Koen de Vries. De laatste liep zelf voor de elfde keer de mara thon, terwijl het de twaalfde editie was. Bij de presentatie van het boek, gisteravond in finish- plaats Zoutelande, gaf De Vries aan dat voor de titel Stik bliee is gekozen omdat er tijdens het eerste weekein de van oktober alles meezat en iedereen er een goed ge voel aan overhield. Het weer was voortreffelijk, de sfeer zat er van vrijdagavond tot zondagmiddag goed in en de toevoeging van de Light Kust run aan het programma bleek een uitstekende keus. „Ik heb geen onvertogen woord gehoord", aldus De Vries. Tijdens het Kustmarathon- weekeinde waren dit keer meer dan 11.000 sporters ac tief. Vele vrijwilligers maak ten de wedstrijden en toch ten mogelijk. Omdat het zulk goed weer was, stonden er ook nog eens bijzonder veel toeschouwers langs de kant. t- Erwin Harmes is na vijf kilometer de eenzame koploper in de Kustmarathon. foto Raymond Arratoon Het Kustmarathonboek is te koop via www.webwin- kel.pzc.nl en bij de volgende boekhandels: De Drukkerij, Middelburg 't Spui, Vlissingen De Koperen Tuin, Goes Bruna Loek, Goes Primera, Vlissingen Van Aken, Terneuzen Paard van Troje, Goes Primera, Souburg Primera, Middelburg Lectori, Kapelle Van Velzen, Krabbendijke De Ramshoorn, Goes De Kleine Stern, Haamstede Concentratie voor de minimarathon. foto Rianne Lous Stik bliee De Light Kustrun leverde een fraai schouwspel op. foto Edu Karelse I Volgens goed gebruik tilt Lein Lievense de winaar van de Kustmarathon, Hamid El Mouaziz, na de finish op. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30