Colofon Wat blijft is de emotie. •C3"'QP familieberichten fïlQnsenlinq.nl Familieberichten ÜysrJadss/] #-fe vr~ amilieberichten Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Emma Anthonia Nuijten-Meulblok Sinds 29 april 1995 weduwe van Marinus Nuijten in de leeftijd van 82 jaar. 's-Gravenpolder: Goes: Heinkenszand: Nieuwdorp: Wemeldinge: Kwadendamme: Tom en José Merijn-, Damian Jacky en Christ, Charlotte René Lianne, Amber Rinus en Wally Chalma in liefdevolle herinnering Romano Sjaak en Lian Parama en Remy Joshua Vera en Frank Veroline en Akim Franqois Peter en Willy Miranda en Gert-Jan Isabel Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Theresiaplein 4voorde liefdevolle verzorging van onze moedér. 26 oktober 2014 Correspondentieadres: Fam. Nuijten, Ring 81 4455 AD Nieuwdorp. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 30 oktober om 10.30 uur in de kerk van de H. Willibrordus, parochie kern van 's Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Paula Emelia Scheijven Axel, 11-1-1930 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog plotseling is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa Hendrik Slotboom Henk sinds 8 juni 2012 weduwnaar van Janny Slotboom-Lamper in de leeftijd van 86 jaar. Yerseke: Leen en Petra Eindhoven: Johan en Karen en kleinkinderen Goes, 26 oktober 2014 Zorgcentrum "TerValcke" Correspondentieadres: Dahlialaan 53 4401 GZ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 30 oktober om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Vale- ke" voor de goede en liefdevolle verzorging. Dag lieve opa Zeeland Nu ben je ook een sterretje, net als oma. We zullen je missen. Tessa, Jasper Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van Ad Geijs wil ik u, mede namens de kinderen en kleinkinderen, bedanken voor de kaarten, telefoontjes, bloemen en aan wezigheid. Flet is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd.. Luciëtte Sturtewagen Goes, 28 oktober 2014 Jacob van der Graaff -Jaap- familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op dinsdag 28 oktober 2014 I 35 Bart Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te zien. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze zorgzame moeder weduwe van René A. Stockman Kloosterzande, 26-10-2014 Westdorpe Edwin en Patricia Kloosterzande Aswin en Alexia correspondentieadres: Piet Heinstraat 13 4587 EK Kloosterzande De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 31 oktober om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aldaar. Donderdag 30 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar WZC 'Antonius' en huisartsenpraktijkDe Groenendijk' voor alle liefdevolle zorg en aandacht. Schriftelijke condoleance. 28-10-2013 IN HERINNERING 28-10-2014 Het gemis zal altijd blijven De lege plek, het doet zo'n pijn In gedachte en in ons hart Zal jij altijd bij ons zijn. Neel van derGraaff-van Belzen Dorina, Peter Dennie, Judith, Femke en Sanne Johan, Lisenka, Nina en Riley Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 69