3 dagen kerstshoppen 8-daagse kerstreis Pittoresk Vrsar Kroatië pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Boek nu deze lezersreis Kerstshoppingcruise Dusseldorf en Keulen Vertrekdatum en prijs per prijs 2014 persoon Vertrekdata en prijzen 2014 prijs per persoon €99,- €99,- €99,- €99,- €99,- €99,- €99,- €99,- Meer informatie en boeken Bereik uw doelgroep 13e eeuw, o.a. de oude Romeinse stadspoort die deel uitmaakte van de stadsmuren. De St. Antoniskerk, daterend uit de 17e eeuw, is erg populair bij de toeristen vanwege haar overda dige renaissance en haar barok decor. Vanuit Vrsar maken we diverse excursies. Vrsar is een betoverend oud vissersstadje, dat ligt aan de kust van Istrië. Het schilderachtigé stadje is verdeeld in twee delen; het oude his torische gedeelte bevindt zich op de top van de heuvel en het moderne gedeelte ligt aan de voet van de heuvel. Vanaf de kust van Vrsar kijkt u uit over één van de mooiste mediter rane archipels, die bestaat uit 18 onbewoonde eilandjes omringd door het kristalheldere water van de Adriatische zee. Vrsar kan zich beroemen op een levendige geschiedenis. De Italiaanse dichter en avonturier Giacomo Ca sanova was 's zomers hier vaak te vinden en schreef dan zijn beroemde memoires. We zien in Vrsar vele historische monumenten uit de Maandag 22 december 299,- DÜSSELDORF. In deze tijd van het jaar staan deze steden helemaal in het teken van de KERST en u kunt er prima kerstinkopen doen op de gezellige kerstmarkten, kunt al mee met deze 3-daagse cruise vanaf slechts 99,- en dat is inclusief de verzorging op basis van logies en ontbijt! Boek snel want vol vol! De comfortabele 3-sterren schepen zijn van alle gemakken voorzien. Ze beschikken over cabines voorzien van douche, toilet, verwarming, raam en tv. Daarnaast bieden de schepen een leuke bar met in de avond live muziek, een lounge en een restaurant met een uitstekende keuken. U verblijft in een 2-persoons cabine. De verzorg ing aan boord is op basis van logies en ontbijt. We hebben voor u een 3-daagse SHOPPING- CRUISE naar Duitsland samengesteld. Van uit Arnhem Rijnkade varen we naar de Duit se 'shoppingsteden' bij uitstek, KEULEN en Bij de prijs inbegrepen: Comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Excursies per touringcar excl. entreegelden 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 5 overnachtingen in hotel Pineta Dagelijks goed verzorgd ontbijt-en dinerbuffet in Vrsar (halfpension) Koffie bij vertrek Afscheidsbuffet Toeristenbelasting Tolgelden Woensdag 26 november Vrijdag 28 november Woensdag 3 december Vrijdag 5 december Woensdag 10 december Vrijdag 12 december Woensdag 17 december Vrijdag 19 december Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. IWet de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Gezond Vitaal een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 01 39995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 44