fïlensenlinq.nl Familieberichten Kaatje Heijboer Jacobus Knuijt Ko 0111 450717 fl Haar geest was nog helder, haar lichaam kon niet meer... Met verdriet geven wij kennis dat, na een moeizaam laatste levensjaar, is overleden onze zus, schoonzus, tante en oud-tante Katy in de leeftijd van 91 jaar. Adri Heijboer Lies Heijboer-de Waal Carola en John Wouter, Madelief, Isa, Pepijn Liesbeth en Rinus Lize, Sanne Bram Heijboer Kobie Heijboer-Kloet Jeanet en Laurens Mark, Vera Jos en Annemarie Amber, Roy Zierikzee, 25 oktober 2014 Hospice "Kaaskenshuis" Correspondentieadres: Mastgatstraat 10 4301 WG Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 31 oktober om 13.30 uur in uitvaart centrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid elkaar te ontmoeten in "Vredehof". Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Speelman en alle medewerkers van Allévo en Hospice Kaaskenshuis voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog plotseling is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa Hendrik Slotboom - Henk sinds 8 juni 2012 weduwnaar van Janny Slotboom-Lamper in de leeftijd van 86 jaar. Yerseke: Leen en Petra Eindhoven: Johan en Karen en kleinkinderen Goes, 26 oktober 2014 Zorgcentrum "Ter Valcke" Correspondentieadres: Dahlialaan 53 4401 GZ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 30 oktober om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valc ke" voor de goede en liefdevolle verzorging. Dag lieve opa Zeeland Nu ben je ook een sterretje, net als oma. We zullen je missen. Tessa, Jasper Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze geliefde buurman Henk Slotboom We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bertus en Lenie van de Plasse Uit ons zicht verdwenen maar nooit uit onze herinnering Niet meer binnen handbereik Maar nooit uit ons hart. Na een strijdlustig en moedig dragen van zijn ziekte, was deze uiteindelijk toch sterker dan hijzelf. Ondanks deze strijd is mijn lieve man, onze vader en opa in ons bijzijn overleden Hendrik Bernardus Tres in de leeftijd van 89 jaar. Koos Tres-Lievense Emmy en Henk Marcel Peter en Cynthia Goes, 25 oktober 2014 Eigenhaardstraat 8 4331 HS Middelburg Woensdag 29 oktober van 19.00 uur tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Donderdag 30 oktober om 13.00 uur is er een samenkomst in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na deze samenkomst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van voornoemd crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we om het heengaan van mijn lieve broer en onze oom Henk Tres E.V. de Ruij ter-Tres Ab en Hannie de Ruijter Emmy en Ruud Kuiper achternichtjes en -neefjes Middelburg, 25 oktober 2014 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve vader, trotse opa en over-opa Nieuw- en Sint Joosland, 30 december 1926 -t Middelburg, 27 oktober 2014 C.C. Knuijt - Enters Peter en Willy Knuijt Elly en Izaak Kroon kleinkinderen achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum 't Gasthuis, afdeling Molenwater, voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Zandweg 26 4389 TK Ritthem De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden vrijdag 31 oktober om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. janny Geljon Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Wim Vroegh de man van onze trouwe vrijwilligster Gerrie Vroegh-van Pelt Wij wensen Gerrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Raad van Toezicht, directie, medewerkers, vrijwilligers en bewoners van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, Colijnsplaat Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van Ad Geijs wil ik u, mede namens de kinderen en kleinkinderen, bedanken voor de kaarten, telefoontjes, bloemen en aan wezigheid. Het is voor ons een'grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Luciëtte Sturtewagen Goes, 28 oktober 2014 Jacob van der Graaff -Jaap- v Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland Familieberichten kijk ook op dinsdag 28 oktober 2014 35 Verdrietig delen wij u mede dat onverwacht is overleden mijn lieve zus en onze meelevende tante 4 mei 1927 22 oktober 2014 Nel Grootjans-Geljon Jan Grootjans, in herinnering Tineke en Ad Rick en Mireille Jankees Tom Erik Anne Wij hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Loensweg 5 4306 NB Nieuwerkerk 28-10-2013 IN HERINNERING 28-10-2014 Het gemis zal altijd blijven De lege plek, het doet zo'n pijn In gedachte en in ons hart Zal jij altijd bij ons zijn. Neel van der Graaff-van Belzen Dorina, Peter Dennie, Judith, Femke en Sanne Johan, Lisenka, Nina en Riley vóór een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35