Familieberichten (Tlensenlinq.nl Jakobus Cornelis Clement Emma Anthonia Nuijten-Meulblok Sinds 29 april 1995 weduwe van Marinus Nuijten Christiaan Kasander Chris Kasander Jos Bliek Ko Ko Clement Alida Jacoba van Klaveren - Bijlsma 34 I dinsdag 28 oktober 2014 kijk ook op Na een voltooid leven is overleden onze lieve, kordate moeder en oma Catharina Pieternella Schoe-Lous - Kaatje - echtgenote van Marien Schoet Oostkapelle, 11 maart 1923 Oost-Souburg, 24 oktober 2014 Ik heb mijn leven gehad, het is goed zo Riet en Dick van Solingen-Schoe Rini en Patricia Bo, Bas Pita Schoe en Bert ter Steege Jakko en Vera Niels, Mart Niek en Marion Daco en Ingeborg Noa Ineke en Jo van Leerzem-Schoe Esther en Michael Lara, Babs, Sem Heieen en Thomas Kristien en Maarten Josefien Henk en Liliane t Schoe-de Decker Francis en Hilde Ayko Peter Schoe en Judith Zwartbol Jessica en Gerard Mitchel en Jenneke Ole Marjan en Eddie Czajka-Schoe Edwin en Carolien Jari, Emmelie Elroy en Kim Wesley en Lindsey Esmee Correspondentieadres: Spaarnestraat 15,4388TG Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 30 oktober om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma in de leeftijd van 82 jaar. 's-Gravenpolder: Tom en José Merijn, Damian Jacky en Christ, Charlotte René Lianne, Amber Goes: RinusenWally Chalma in liefdevolle herinnering Romano Heinkenszand: SjaakenLian Parama en Remy Joshua Nieuwdorp: Vera en Frank Veroline en Akim Franqois Wemeldinge: Peter en Willy Kwadendamme: Miranda en Gert-Jan Isabel Bart Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Theresiaplein 4voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. 26 oktober 2014 Correspondentieadres: Fam. Nuijten, Ring 81 4455 AD Nieuwdorp. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 30 oktober om 10.30 uur in de kerk van de H. Willibrordus, parochie kern van 's Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Samen Verliefd waren we samen. Getrouwd waren we samen. Gewerkt hebben we samen. Van onze kinderen en kleinkinderen genoten we samen. Verdriet en geluk hadden we samen. Gereisd hebben we samen. Nu reis je alleen. Maar eens zijn we weer samen. Heden overleed thuis na een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren, na een mooi leven samen mijn liefste man, onze vader en opa Je bent er niet meer, maar toch blijf je bij ons. Middelburg, 16 juni 1939 Middelburg, 26 oktober 2014 Wil Kasander - Polderman Henka Kasander Corlinda en Alex den Boer - Kasander Wim van Loon Kleinkinderen Piet Heinstraat 42a 4335 HX Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 30 oktober van 09.15 tot 09.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal om 10.30 uur de crematieplechtigheid worden gehouden in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Middelburg, 26 oktober 2014 Na een moeilijke laatste periode is overleden onze zwager Chris Kasander Elly en Ad Hubregtse Ineke en Ko Polderman Met droefheid hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Wil, kinderen en kleinkinderen vee sterkte toe. Middelburg, 26 oktober 2014 Piet en Jo Gerard en Truus Rie en Jan Wil en Dick Neven en nichten Op 25 oktober 2014 is overleden onze oud-gemeentesecretaris de heer I.J. Haverhoek De heer Haverhoek was een markante en beminnelijke persoonlijkheid. Hij heeft zich met grote vakkundigheid en toewijding ingezet voor de gemeente Kapelle. Ook na zijn pensionering bleef hij altijd zeer betrokken bij het wel en wee van de gemeente. Het college is hem nog steeds dankbaar voor het vele dat hij heeft gerealiseerd gedurende zijn 25 jaar als gemeentesecretaris. Voor zijn jarenlange inzet is hem de erepenning in zilver van de gemeente Kapelle verleend. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Kapelle, De secretaris, De burgemeester. Mevrouw ir. M. Quapp mr. A.B. Stapelkamp We zijn verdrietig om afscheid te moeten nemen van mijn kleinzoon en onze neef Uit aller naam: Oma Nieuwdorp-van Doezelaar Weggaan is iets anders dan het huis uitgaan zacht de deur dichttrekken achter je bestaan en niet terugkeren. Je blijft iemand waarop altijd zal gewacht worden. Na een moedige strijd is, toch nog onverwacht, overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa in de leeftijd van bijna 82 jaar. Nel Clement - Schaap Kees en Monique Jamie, Mike Thea en Jack Serge, Anouk en Joris Inge en Ron Ricardo, Mitchel 25 oktober 2014 Valckenisseweg 20,4411 BR Rilland De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 30 oktober om 14:30 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem is bespaard, stellen wij u in kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van bijna 82 jaar. Zusters, Broer Schoonzusters en Zwagers neven en nichten Familie Clement In herinnering zij die ons reeds ontvallen zijn. 25 oktober 2014 Halleluja, lof zij het Lam, die al mijn zonden op Zich nam, wiens bloed mij heeft geheiligd; die dood geweest is en Hij leeft, die 't volk dat Hij ontzondigd heeft, in eeuwigheid beveiligt. Heden nam de Heer tot Zich onze moeder en omoe weduwe van Wim van Klaveren Loosduinen, 15 oktober 1925 Uithoorn: Serooskerke: Monster: Lewedorp: Den Haag: Oost-Souburg, 23 oktober 2014 Els en Bert Hanst en Annie Inge en Mart Bart en Marjan Marlein Klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen. Correspondentieadres: Korenweg 3a, 4456 RT Lewedorp De dankdienst zal D.V. worden gehouden op woensdag 29 oktober om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden, waarna er gelegenheid zal zijn tot condoleren in de koffiekamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34