5 lj Leroy Maas helpt Corn Boys aan zege s£ui Goes wint, maar krijgt HW24 speelt voor op eigen veïd ook punt in mindering derde keer gelijk SPORT 9 stond voor de eerste keer bij Hon- tenisse in de basis. „Ik heb door een scooterongeluk op vakantie de voorbereiding en de eerste duels gemist. Tegen Koewacht viel ik in. Het is even wennen aan het voetbal in de senioren", vond een van de uitblinkers bij Honte- nisse. In de slotfase stonden inval ler Jordy Marevoet en Malcontent aan de basis van de 4-0 van Van Meele. Vlak voor tijd redde Triest uit een strafschop de eer voor Steen. Vanhijfte ziet weer meer perspectief. „We leven beneden onze stand. We hebben voldoen de kwaliteit om bovenin mee te doen." Biervliet-Patrijzen 0-4: Halver wege de eerste helft opende Mar io Janisse de score namens de be zoekers: 0-1. In de tweede helft ging Biervliet op zoek naar de ge lijkmaker, maar het was Pascal Zoeteweij die de marge namens Patrijzen vergrootte: 0-2. Derek de Booij verzuimde hierna om de spanning terug te brengen. Zijn inzet was te zacht om de doelman te verontrusten. Uit de hieropvol- gende tegenaanval besliste Marlo Janisse met zijn tweede treffer de wedstrijd: 0-3. Kort voor het ein de bepaalde Roy Haerkens de eindstand op 0-4. Corn Boys-Koewacht 4-1: De 1-1 halverwege via treffers van Leroy Maas en Jeffrey Kox was een juis te afspiegeling van de wedstrijd tot zover. Kort na rust werd het 2-1 door opnieuw Leroy Maas, waarna Wesley Winnen de 3-1 op het bord bracht. Ondanks een ro de kaart voor Mohammed Kilic liep Corn Boys toch verder uit naar 4-1 door de derde en veruit mooiste treffer van Leroy Maas. Even later kreeg Rick Klasen zijn tweede gele kaart, maar in het nog resterende halfuur hielden de Boys de voorsprong vast. Luctor'88-IJzendijke 0-4: De be zoekers waren steeds vanuit de omschakeling gevaarlijk, terwijl dit onderdeel bij Luctor'88 te wen sen overliet. Na een 0-2-stand hal verwege door treffers van Martijn Rijckaert en Joël van Overloop ging de thuisploeg na de thee voortvarend op zoek naar de aan sluitingstreffer. De eerste de beste uitval van IJzendijke leverde in de vijftigste minuut echter de 0-3 op via Sander van Buren. Enkele mi nuten later bracht Dwight van Hulle de stand op 0-4. Het laatste halfuur leverde de thuisploeg slechts een optisch overwicht op. Vogelwaarde-Schoondijke 6-1: De eerste helft werd met 1-0 afge sloten door een fraaie omhaal van Dennis van Passel: 1-0. Na een uur voetbal schoot zijn broer Mar tijn van afstand de stand naar 2-0. Kevin van de Velde maakte er 3-0 van, waarna de thuisploeg in het laatste kwartier verder uitliep naar 6-0 door treffers van David Smits, Rens de Dijcker en Rick Moens. In de slotminuut redde Jacco Seen vanaf elf meter de spreekwoordelijke eer namens Schoondijke. Oostburg-Sluiskil 1-3: Ondanks een wat slappe start van de thuis ploeg opende Arjen Versluijs toch na een halfuur de score uit een vrije trap: 1-0. Enkele minuten la ter was de stand weer in even wicht via Dennis van Boven: 1-1. Na een kwartier in de tweede helft kapte Bowy van de Bergen zijn tegenstander uit en krulde hierna de bal in de bovenhoek: 1-2. Oostburg moest meer risico's gaan nemen, wat de bezoekers veel ruimte opleverde. Eerst wer den nog enkele mogelijkheden on benut gelaten, maar in de tachtig ste minuut besliste Mourad Lekfif de wedstrijd: 1-3. Aardenburg-Zeeland Sport 5-2: De Vlissingers kregen vooral in de beginfase enkele goede moge lijkheden, maar het was de thuis ploeg die via messcherpe coun ters driemaal trefzeker was. Doel puntenmakers waren Jan Meij- aard, Thijs Ringoot en Toon van Parijs. Kort voor de pauze deed Ar- noud Stok wat terug voor de be zoekers: 3-1. In de tweede helft werd het al snel 5-1 door John Paridaen en Ste ven de Croock. Vanaf de stip be paalde Wouter van Belzen de eindstand op 5-2. VLISSINGEN - Spui kon in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal geen vuist maken tegen koploper Hansweertse Boys: 0-5. In een matige eerst helft slaagde alleen Davey Krajenbrink er in om het net te laten bollen. Voet ballend ging het in het tweede be drijf beter bij de bezoekers en liep het makkelijk weg bij een tam Spui. Alex Trieling maakte 0-2 en Aleksandar Veljanoski 0-3. Door Michel de Vries werd het 0-4 en de eindstand werd bepaald door Danny Krajenbrink. Door de nederlaag zakt Spui naar een gedeelde zesde plaats op de ranglijst, gelijk met Heinkens- zand en Bevelanders. Komende za terdag gaat de Zeeuws-Vlaamse equipe op bezoek bij de ploeg uit Kamperland. Doelman Niels Zoutewelle van Goes kreeg in de slotfase van dat duel een rode kaart. De keeper wilde verhinderen dat HMSH het spel snel zou hervatten, nadat de thuisploeg op 1-4 was gekomen. Er ontstond een opstootje, waar bij ook een speler van HMSH de rode kaart zag. Zoutewelle werd naar aanleiding van die kaart al ge schorst. De voetbalbond heeft nu ook bei de clubs bestraft. Zowel HMSH als Goes kreeg een punt in minde ring en een boete van honderd eu ro. Het bestuur van Goes heeft be roep aangetekend tegen de straf. Goes handhaafde zich gisteren wel in de top van de eerste klasse. De ploeg van trainer Jan Poort vliet won met 2-0 bij IFC. „We speelden slordig, maar hebben wel drie belangrijke punten ge pakt", zei teamleider Shannon Braafhart na afloop van de wed strijd. Bart Deprez opende in de 26e minuut de score en drie minu ten later vergrootte Leen IJzelen- berg de marge. Daarmee was het duel al beslist. Door de overwinning blijft Goes meedoen om de bovenste plaat sen. „In de komende vier weken treffen we drie ploegen uit de top van de competitie", blikte Braaf- hart vooruit. „Daarna zien we waar we staan. Voorlopig leven we van wedstrijd naar wedstrijd." Zeelandia Middelburg-TSC 6-3: Zeelandia Middelburg bouwde binnen twaalf minuten een 3-0-voorsprong op. Nadat Gen- naro Eikenhout al in de eerste mi nuut raak had geschoten, was het Daniel Wissel die voor 2-0 en 3-0 zorgde. Een moment van onacht zaamheid leidde in de 25e minuut tot de 3-1 van Kjeld Huveneers. Na de hervatting pakte Zeelandia Middelburg de draad weer op. Jar- reau Manuhuwa vergrootte de voorsprong uit een vrije trap tot 4-1, waarna Daniel Wissel de 5-1 aantekende. Nadat TSC door twee treffers van Nassim Asrih teruggekomen was tot 5-3, was het invaller Rogier Veenstra die zijn doelpunt je mee pikte. HW'24-RKTVV 1-1: Hoewel HW'24 het moeilijk had met de speelwijze van de tegenstander, werd het in de negentiende mi nuut toch 1-0. De steekpass was van Ali Eryürük, de afronding van Jari Vyaene. Zes minuten later was het echter alweer 1-1, toen Is- mael Erdem aan het eind van een mooi opgezette aanval stond. In de tweede helft kon het duel alle kanten op, maar het bleef bij 1-1. MAANDAG 27 OKTOBER 2014 boven kii ken i 'ï-C- N f Hontenisse-speler Tom Rijk kopt de stand naar 2-0, Maxim de Clippelaar loopt juichend weg. Steen-doelman Jan Kint en verdediger Tijs de Puysseleir zijn verslagen, foto Peter Nicolai door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na een knappe 4-0-ze- ge bij Biervliet deelt Patrijzen nu de eerste plaats op de ranglijst in de vierde klasse A met de Zeeuws-Vlamingen. IJzendijke klom naar de derde plaats via een overwinning met dezelfde cijfers bij Luctor'88. Onderaan de ranglijst was Vogelwaarde met 6-1 duidelijk te sterk voor hekkensluiter Schoon- dijke. Sluiskil vond de aansluiting met de middenmoot via een verras sende 3-1-overwinning in Oost burg. door Robin Hamelink door Daniel Vervelde HENDRIK-IDO-AMBACHT - Goes heeft in de eerste klasse B van het zondagvoetbal een punt in minde ring gekregen. De KNVB heeft de club gestraft naar aanleiding van een incident bij een uitwedstrijd te gen HMSH op 21 september. door Eddy van der Hooft VLISSINGEN - De 2-0-nederlaag van twee weken terug tegen Uno Ani mo lijkt voor Zeelandia Middel burg weinig consequenties te heb ben gehad. Op eigen veld boekte de ploeg van trainer Daan Eiken hout gistermiddag tegen TSC al weer zijn vierde zege van dit sei zoen: 6-3. HW'24 speelde voor de derde maal in zeven wedstrijden gelijk. Dit keer werd het op eigen veld 1-1 tegen RKTW.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 70