d fTlensenlinq.nl Familieberichten A V M Ant Schol Irene Francisca Lockefeer-Blommaert Catharina Jacoba Hamelink Greet van Klaveren - Oostendorp Gré van Klaveren Gré van Klaveren "En Ik zal U zegenen" Deze woorden indachtig, leefde mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa en over-opa echtgenoot van Catholina Maria Leenhouts 22 april 1922, Hoenderloo t 24 oktober 2014, Oostburg "Drager van het Bronzen kruis" Breskens: C. M Schol-Leenhouts Zuidzande: Jan en Hannie Michel en Petra, Amber Mellanie en Arjen, Quinten, Valentino Sluis: Aldert en Maria Henri Sentina en Pieter, Timothy, Mirthe Richard Zuidzande: Adrie en Frieda Koen en Minouk, Maud, Floor Tom en Tamara, Niels, Daan, Thomas Tijs en Nadia, Jody, Anouk Evelien en Robby, Fee Renesse: Jos en Monique Andry en Janine Jorian Jarco Breskens: Anne en Ans Nadine en Ivo, Matthew, Caitlin, Ethan Nicky en Jacco Tim en Sanne, Travis, Mayem Correspondentieadres: Westlandstraat 4 -113, 4511 XX Breskens De dienst van Woord, gebed en dankbaarheid waarbij u van harte bent uitgenodigd vindt plaats D.V. zaterdag 1 november om 13.00 uur in de SoW kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Rijksweg te Breskens. Na de begrafenis is er de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk en bent u uitgenodigd in "de Ontmoeting" naast de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jos Bliek Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Intens dankbaar voor alle liefde, vriendschap en genegenheid die zij tijdens haar leven heeft mogen geven en heeft mogen ontvangen is nu in alle vrede heengegaan mijn vrouw, onze moeder, oma en omaatje Elisabeth Maria van der Welle - Lies - echtgenote van Cornelis Vinke Terneuzen, 23-4-1922 t Hulst, 25-10-2014 KloosterzandeC. Vinke Hengstdijk Ali en Henk Kloosterzande Angelique en Björn Seppe, Elke Kloosterzande Koen en Annick Tessa, Laurien Beatrixstraat 18 4587 BK Kloosterzande De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 30 oktober om 14.00 uur in de Hof te Zande kerk, Willem de Zwijgerlaan 2 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Hulsterweg. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Op woensdag 29 oktober is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Blaauwe Hofke 77 en dokter Heijens voor de liefdevolle verzorging. Willy Lockefeer En ik zal gaan en de vogels zullen blijven zingen. En mijn tuin zal blijven met haar rozenstruik (Naar: Juan Ramon Jimenez) Verdrietig, en in dankbare herinnering, nemen we afscheid van onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder en oma sinds 25 maart 201 Tweduwe van Robertus Ludovicus Warrens 13- 11 - 1926 Terneuzen t 25 - 10-2014 Terneuzen Zandstraat: Nancy Tilburg: Edwin en Noela Mysha Familie Hamelink Familie Warrens Sas van Gent, 25 oktober 2014. Zandstraat 71, 4551 LC De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 30 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Ma is op haar kamer in "de Blide" waar u woensdag 29 oktober om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tiel 18 juli 1934 Familie Oostendorp Familie van Klaveren Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. .Het leven moet geleefd worden. Geschokt en verdrietig geven wij u kennis dat, ten gevolge van een noodlottig auto-ongeluk, is overleden sinds 2 april jongstleden weduwe van Niek van Klaveren Goes 23 oktober 2014 D. Oostinga (executeur) Correspondentieadres: Grote Kade 26,4461 BE Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 31 oktober om 13:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in restaurant De Waardin, Hoofdstraat 35 te Kortgene. Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriendin Je golfvriendinnen Coby, Cora, Corrie, Gerda, Ineke, Lies, Nel, Nolly, Riet, Wilma Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve kookvriendin De kookclubmeisjes kijk ook op maandag 27 oktober 2014 I 27 J Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het droevige bericht over het plotselinge overlijden van onze bijzonder gewaardeerde collega Jos werkte 14 jaar bij ons bedrijf en heeft zich ook als voorzitter van de personeelsvereniging doen kennen als een zeer betrokken en loyale collega. Wij zullen hem zeer missen. Wij wensen zijn vrouw Astrid en hun kinderen Melissa en Angelo, de andere familileden eri vrienden veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's en directie van Kojo Engineering Holland b.v. en de P.V. Mercurius dag oma Martje, dag omaatje Vinke We gaan je missen Liefs, Seppe, Tessa, Elke, Laurien Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en mijn lieve oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Hulst: Willy Lockefeer St. Jansteen: Patrick en Miranda Lockefeer Jade 24 oktober 2014 Zwaluwstraat 22, 4561 KL Hulst U kunt afscheid nemen van Irene in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 30 oktober van 10.00 tot 10.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 11.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 64