Familieberichten fllensenlinq.nl ÜTdr ieite O kijk ook op - Mels Scheele Johan Willem Weug Jan Arnold Marcel Boelens J.W. Weug Jan Jan Weug Jan Weug d 26 maandag27oktober2014 X Van het concert des levens krijgt niemand een program Na een moeizame laatste levensfase is van ons heengegaan onze lieve vader, opa, overgroot-opa en mijn broer weduwnaar van Martha Catharina van Overdulve 10 februari 1926 Zaamslag Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft. Zaamslag Sarie en Fien van Doorn-Scheele Cor Sander en Samantha AxelRinus Scheele en Mariska Vink Oostburg Hannie en Ad Stoffels-Scheele Linda en Jurgen - Jordy, Jolien Ellen en Jochem t 24 oktober 2014 ster-Schede MiddelburgWillie Scheele Terneuzen Karin en Gerard tfa Marleen Leander en L Menno Terneuzen Marita en Sjac Quinty Lynn ZaamslagPaulien correspondentieadres: v Ampèrestraat 2, 4532 LN Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehoudeq op-donderdag 30 oktober om 10.30 uur in de ProteMntse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal dqjbegrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop van de begrafenis er de familie te ontmoeten in het restaurant vl| 'De Molenhof', Molenstraat 14 te Zaamsla Woensdag 29 oktober is er van 19.00 - 19.30 f heid om afscheid van Mels te nemen in uitvaar 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van verzorgingshuis 'De Molenhof' voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Een markant man is niet meer Na een prachtig rijk en voltooid leven, met vele hoogtepunten maar ook intens verdriet, is rustig ingeslapen onze liefdevolle vader, schoonvader, opa Jan en vriend Oud-directeur, techniek en innovatie, van de Koninklijke Maatschappij de Schelde te Vlissingen Officier in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Verzetsherdenkingskruis 18 juni 1922 Vlissingen f 23 oktober 2014 Nel Weug-van der Ende l.M. Kees Weug l.M. Arbanasi: Els Weug-Jasperse en George Slaveykov Jeroen en Liesbet Maya, Lucas, Tristan Bergen op Zoom: Irene Weug en Simon van Dijk Oost-Souburg: Liesbeth en Ko Hamelink-Weug Rozemarijn en Dennis Lena, jonas Coen en Annemiek Almere: Hanneke en Richard Bosker-Weug Thijs en Anina Kalisha en Remco, Immar, Thura Joost en Trisha Hero, Zen Jan en Elke Vlissingen: Geerda Stumphius De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 30 oktober om 12.00 uur in de Sint Jacobskerk,- Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. -Jan hield van bloemen, graag in herfsttinten- Correspondentieadres: I. Weug, Cornelis Pronkstraat 26,4624 AC Bergen op Zoom Emailadres: kohamelink@zeelandnet.nl De kerk zal tussen 13.30-15.00 uur geopend blijven. Omstreeks 15.00 uur zal de familie zich tussen u voegen voor een informeel samenzijn. Parkeergelegenheid in parkeergarage "De Fonteyne" aan de Spuistraat. Bloemenadres: Uitvaartverzorging Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen Hij heeft zijn strijd gestreden zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen hoe hij in stilte heeft geleden dat weet niemandhij alleen. Niet geheel onverwacht maar voor ons allen veel te vroeg is overleden, mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Gent (België) 26 januari 1935 Oostburg 23 oktober 2014 Maatje Boelens - Dierkx Marc en Patricia Niek Kim en Evert Daisy en Steven, Marie Jacqueline en Martin Babette Nicole Familie Boelens Kotkastraat 1 4501 KK Oostburg Pa is opgebaard in het Monuta Crematorium, Bellamy- straat 28c, 4532 CP Terneuzen, alwaar u hem op dinsdag 28 oktober een persoonlijke groet kunt brengen van 19.30 tot 20.00 uur. Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid van pa te nemen, op woensdag 29 oktober om 13.00 uur in het Crematorium op boven genoemd adres. Na de herinneringsdienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze gewaardeerde broer, zwager en oom is op 92-jarige leeftijd overleden. A. Lobbezoo-Weug A. Lobbezoo l.M. G. la Rivière-Weug H. la Rivière M. Weug J. Weug-Verbeek N. Weug A.M.F. Weug-Broekman Neven en nichten Vlissingen, 23 oktober 2014 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van De heer Weug heeft zich meer dan vijftig jaar voor de Koninklijke Maatschappij De Schelde en haar werk maatschappijen ingezet. Hij begon op de bedrijfsschool en is via verschillende succesvol vervulde functies als directeur gepensioneerd. Een vakbekwaam techneut met een groot hart, die een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan de continuïteit van het bedrijf en De Schelde met vaste hand door enkele moeilijke periodes loodste. Na zijn pensionering bleef hij geïnteresseerd in het wel en wee van de Schelde bedrijven en had een rotsvast vertrouwen in een goede toekomst ook na de overname door Damen. Tot onze vreugde was hij enige weken geleden nog aanwezig bij het jubileumfeest van Scheldepoort. Wij zijn hem veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van het verlies van deze markante man Directies en medewerkers van alle Zeeuwse Damen bedrijven Vlissingen, 25 oktober 2014 Aan dertien jaar trouwe vriendschap is plotseling een einde gekomen In dankbaarheid denk ik terug, Geerda Stumphius-Gerretsen kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 63