fflensenlinq.nl Familieberichten jÉ jÈ -L Sina van Rooijen Greet van Klaveren - Oostendorp Gré van Klaveren Gré van Klaveren kijk ook op maandag27 oktober2014 I 27 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurman en vriend Jos Bliek Wij wensen Astrid, Melissa, Angelo en verdere familie veel sterkte toe. fohan en Mariëtte Erwin en Angelique Frank en Gerda Ruud en Linda Alex en Sandra Marco en Corina en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het droevige bericht over het plotselinge overlijden van onze bijzonder gewaardeerde collega Jos Bliek Jos werkte 14 jaar bij ons bedrijf en heeft zich ook als voorzitter van de personeelsvereniging doen kennen als een zeer betrokken en loyale collega. Wij zullen hem zeer missen. Wij wensen zijn vrouw Astrid en hun kinderen Melissa en Angelo, de andere familileden en vrienden veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's en directie van Kojo Engineering Holland b.v. en de P.V. Mercurius Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van de vader van Melissa en Angelo Bliek. Wij kenden hem als een trotse en betrokken vader voor zijn kinderen. De heer J. Bliek Wij leven erg met Melissa en Angelo mee en zullen hen steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klassen VC2 en ZW4 Nehalennia SSG, Dhr. D. van Geersdaele en mevr. H. Honkoop, mentoren Dhr. J. van Drie, dhr. W. van Bennekom en dhr. M. Wilken, teamleiders VMBO Dhr. H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Mondia Scholengroep Dhr. P. de Kreij, locatiedirecteur Nehalennia Kruisweg Als oudste zoon wil ik mededelen dat toch nog overwachts is overleden ,mijn lieve moeder en schoonmoeder. Jans Smalheer - van Ast Weduwe van Jan Smalheer Westdorpe: Adrie en Saskia Smalheer Zierikzee 24-10-2014 Waar de weg mij brengen moge, aan des Vaders trouwe hand loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Rustig en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en omi Echtgenote van Levinus Simonse t 1978 Westkapelle 21 september 1921 Westkapelle 24 oktober 2014 Joost en Ank Sabine en Martijn Sjors Madeion Liselore Karlijn Arthur Wendy en Edward Thijs Julian Alexander Marley Linda en Mohammadi Malak Cathrien en Bert Peter en Brenda Ronnie Lorenzo Miryanne Michiel en Fleur Owen Selina Bertjan en Yvette Daan Robbin Lenie en Luuk Sieneke en Mickel Marieke en Martijn Willem Anneleen Westkapelle, Krekepad 3 Correspondentieadres: C. Selles-Simonse Noorderbaan 25, 4386 CD Vlissingen De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 29 oktober om 10.45 uur in de Moria Kerk te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw, Markt 65 te Westkapelle. Met bijzondere dank aan zorgcentrum Simnia en Krekepad voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Daar is de strijd voorbij Daar wacht de gloriekroon Daar vind de ware strijder rust en God zelf is zijn loon Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Sina Simonse - van Rooijen in de hoge leeftijd van 93 jaar N. Lievense - van Rooijen K. Lievense Neven en nicht Dreefje 2 4361 CM Westkapelle Heden overleed onze lieve schoonzuster en tante S. Simonse-van Rooijen Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. J. Simonse-van Sighem W. Verhulst-Simonse neven en nichten Westkapelle, oktober 2014 Het leven moet geleefd worden. Geschokt en verdrietig geven wij u kennis dat, ten gevolge van een noodlottig auto-ongeluk, is overleden sinds 2 april jongstleden weduwe van Niek van Klaveren Tiel 18 juli 1934 Goes 23 oktober 2014 Familie Oostendorp Familie van Klaveren D. Oostinga (executeur) Correspondentieadres: Grote Kade 26,4461 BE Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden öp vrijdag 31 oktober om 13:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in restaurant De Waardin, Hoofdstraat 35 te Kortgene. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriendin Je golfvriendinnen Coby, Cora, Corrie, Gerda, Ineke, Lies, Nel, Nolly, Riet, Wilma Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve kookvriendin De kookclubmeisjes /V- «K

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26