MEDIA 29
VlfiONigv
RTL7/
WÊÊÊÊESSM
L
een
ICANVAS
Motorsport
Live: FLA WTCC vanaf het Suzuka-
circuit (Japan), kwalificaties.
Eurosport, 08.30 uur
Alpineskiën
Live: World Cup Solden (Oosten
rijk), reuzenslalom vrouwen.
Eurosport 09.30 uur en 12.30 uur
Sportjournaal
Met samenvatting honkbal: World
Series, San Francisco Giants-Kan
sas City Royals, derde duel.
NPO 1, 18.50 uur
Vechtsport
Live: Superkombat Geneve, GP.
Eurosport, 21.00 uur
Voetbal
Met samenvattingen eredivisie
wedstrijden: Vitesse-NAC, Hera-
cles-Willem II, AZ-FC Groningen
en Ajax-Go Ahead Eagles.
NPO 1, 22.30 uur
Studio Sport
Met voetbal (play-off WK vrou
wen, Schotland-Nederland) en ski
ën (wereldbeker in Oostenrijk).
NPO 1, 23.20 uur
Omroep Zeeland
uitenlan
ZATERDAG 25 OKTOBER 2014
06:00 Teleshop 7: Car Tracks
06:30 Teleshop 7: Ochtend Fit
07:00 Teleshop 7: Woningwijs
07:30 Teleshop 7: Tommy Tele
shopping 09:50 Teleshop 7: Car
Tracks 10:05 Teleshop 7: Tom
my Teleshopping 13:00 Onder
nemend Nederland 13:30 De
succesfactor 14:00 RTL GP: Su-
percar Challenge - Spa 14:30
RTL GP: Desafio Ruta2014
15:00 RTL GP: Desafio Guara-
ni 201415:30 RTL GP: Formu
le 3 - Imola 16:00 RTL GP: Retro
16:30 RTL GP:WTCC-China
Shanghai 17:00 RTL T ransport-
wereld 17:30 Truck Tractor
Puiling
10:50 Marathon: Oggy en de
kakkerlakken 10:58 Marathon:
Oggy en de kakkerlakken 11:06
Marathon: Oggy en de kakker
lakken 11:11 Totally Fit Kidz
11:24 Minuscule 11:29 Jun
gleclub 11:40 Troetelbeertjes
12:04 Ernst, Bobbie en de rest
12:17 Burgers' Zoo en waar
om 12:24 3-2-1 Pinguïns 12:48
Gadget en de Gadgetinis 13:12
Gadget en de Gadgetinis 13:36
Jacob Dubbel 14:00 Jacob Dub
bel 14:23 Monskey 14:25 Vipo
14:40 Littlest Pet Shop 15:02
Minuscule 15:05 Oggy en de
kakkerlakken 15:15 De Daltons
15:23 Draken: Verdedigers van
Berk 15:47 Het mysterie van...
16:33 Hallo K3 17:05 Extreme
bruiden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:20 Loop: Hart van Ne
derland 07:35 The Doctors
08:35 YaYoga: voor je lijf en
lifestyle 08:55 YaYoga: voor
je lijf en lifestyle 09:05 Tom
my Teleshopping 11:05 Astro
TV 13:05 Tommy Teleshopping
14:05 Born2Cook 14:20 Born-
2Cook 14:25 American Pickers
15:25 No Ordinary Women
16:20 VT Wonen 17:10 Extre
me Home Makeover
08:55 Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 09:20 Inazuma Ele
ven 09:40 Camp Sumpfgrund
10:15 Wanders Wereld 10:25
Phineas and Ferb 10:50 Pair of
Kings 11:10 Kickin' It 11:30
Crash Bernstein 12:00 Crash
Bernstein 12:20 Crash Sr
Bernstein 12:40 Crash Sr Bern
stein 13:00 Crash Sr Bernstein
13:20 Crash Sr Bernstein 13:40
Crash Sr Bernstein 14:00 Eddie
Angsthorn 14:30 Camp Sumpf
grund 14:55 Matt Hatter 15:25
Dude, That's My Ghost! 15:50
Wanders Wereld 16:10 Pair of
Kings 16:30 Zeke and Luther
16:45 Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 17:10 Marvel Aven
gers Assemble 17:35 Phineas
and Ferb
09:00 Herfstbeelden 11:20
Fans of Flanders 11:45 Groen
land 12:05 TV Brussel 12:35
De Vrije Markt 13:00 Het Jour
naal 13:25 Het Weer 13:30 Vil
la Politica 14:00 The Borrowers
15:25 Clips 15:45 De topcol
lectie van... 16:15 Murdoch
Mysteries 17:00 Miranda 17:30
Buren 17:55 KijkUit!
09:00 Terzake 09:35 Herfst
beelden 10:20 Star T rek: The
Next Generation 11:05 Herfst
beelden 12:30 Onderbreking
13:05 Hoera cultuur! 13:30
Puur muziek 14:27 Puur mu
ziek 15:32 Alleen Elvis blijft be
staan 17:02 Windkracht 10
18:00 RTL 7 Darts: European
Championship, Darts
18:05 The Voice of Holland,
Muziekshow
18:10 Castle, Misdaadserie
19:05 Castle, Misdaadserie
18:00 Roadtrippers
18:15 Border Security (h)
18:40 Border Security (h)
19:10 Pawn Stars (h)
18:00 Het Journaal
18:10 Vlaanderen Vakantie
land, Toeristisch magazine
19:00 Het Journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:00 Star Trek: The Next Ge
neration, SF-serie
18:40 De Toots Sessies (h), Mu-
ziekmagazine
19:10 The Stechlin: In the Re
alm of Lucid Lakes, Na-
tuurdocumentaire
00
20:00 CSI: Crime Scene Investi- 20:00 Rizzoli Isles, Misdaad-
gation, Misdaadserie
serie
20:55 CSI: Crime Scene Investi- 20:55 King Maxwell, Drama-
gation, Misdaadserie serie
21:50 CSI: Miami, Misdaadserie 21:50 Body of Proof, Misdaad
serie
20:10 Hardcore Pawn, Reali
ty-show
21:05 Storage Hunters, Reali
ty-show
20:05 Joker+ en Lotto, Lotto-
trekking
20:10 Planeet Kuifje, Reisdocu-
mentaire
20:40 Sing that Song, Muziek
show
21:45 The Borgias, Dramaserie
20:00 Het Journaal, Nieuws
20:10 Vranckx, Reportage
20:40 Camilla Lackberg, The
Fjallbacka Murders, Mis
daadserie
22:45 Leverage, Misdaadserie
23:40 Shark, Dramaserie
22:40 King, Misdaadserie
23:35 Castle, Misdaadserie
22:00 Storage Wars: New York, 22:35 Het Journaal
Reality-show
22:30 Pawn Stars, Reality-show
23:25 Hardcore Pawn, Reali
ty-show
22:55 Goesting (h)
23:41 Winst Joker+/Lotto
23:42 Keno
23:43 Euromillions
23:45 Het Weer
23:50 Profilage (h)
22:10 Den Fördömde, Misdaad- O
serie
23:40 Brussels By Night, Drama
00:00 Hustle Flow, Musical
02:05 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:35 Friday the 13th, Horror
film
02:20 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:30 Blast from the Past, Ro
mantische komedie
02:35 Astro TV, Magazine
03:05 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:25 Brouwersch, Show
00:40 Roadtrippers, Magazine
00:55 The Viral Show, Show
01:20 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:20 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
00:40 ledereen beroemd (h),
Magazine
01:10 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
01:05 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
VANDAAG
07:00 ZeelandNu 07:16 De Slag om
de Schelde 07:21 Het Weer 07:23
't Hof gemaakt 07:28 Verzeeuwigd
07:30 ZeelandNu 07:46 De Slag om
de Schelde 07:51 Het Weer 07:53
't Hof gemaakt 07:58 Verzeeuwigd
08:00 ZeelandNu 08:16 De Slag om
de Schelde 08:21 Het Weer 08:23
't Hof gemaakt 08:28 Verzeeuwigd
08:30 ZeelandNu 08:46 De Slag om
de Schelde 08:51 Het Weer 08:53
't Hof gemaakt 08:58 Verzeeuwigd
09:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland Nu 18:10 Zeeland
de week 18:25 Muziekclip 18:28
Verzeeuwigd 18:30 Zeeland Nu
18:40 Zeeland de week 18:55 Muz
iekclip 18:58 Verzeeuwigd 19:00
Zeeland Nu 19:10 Zeeland de week
19:25 Muziekclip 19:28 Verzeeuwigd
19:30 Zeeland Nu 19:40 Zeeland
de week 19:55 Muziekclip 19:58
Verzeeuwigd 20:00 Zeeland Nu
20:10 Zeeland de week 20:25 Muz
iekclip 20:28 Verzeeuwigd 20:30
Zeeland Nu 20:40 Zeeland de week
20:55 Muziekclip 20:58 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland Nu 21:10 Zeeland
de week 21:25 Muziekclip 21:28
Verzeeuwigd 21:30 Zeeland Nu
21:40 Zeeland de week 21:55 Muz
iekclip 21:58 Verzeeuwigd 22:00
Zeeland Nu 22:10 Zeeland de week
22:25 Muziekclip 22:28 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu 22:40 Zeeland
de week 22:55 Muziekclip 22:58
Verzeeuwigd 23:00 Zeeland Nu
23:10 Zeeland de week 23:25 Muz
iekclip 23:28 Verzeeuwigd 23:30
Zeeland Nu 23:40 Zeeland de week
23:55 Muziekclip 23:58 Verzeeuwigd
00:00 Zeeland Nu
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 James Martin:
Home Comforts 13:00 BBC News -
Weather 13:10 Football Focus 13:50
Saturday Sportsday 14:00 Rugby
League: Four Nations - Highlights
15:30 Bargain Hunt 16:30 Escape
to the Country 17:00 Final Score
18:25 BBC News, Regional News and
Weather 18:45 Pointless Celebrities
19:30 Strictly Come Dancing 21:20
Doctor Who 22:05 Casualty 22:55
The National Lottery Live 23:05 BBC
News - Weather 23:25 Match of the
Day 00:42 The National Lottery Up
date 00:45 The Football League Show
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:30 Rugby
LeagueFour Nations 10:00 The
Trials of Life 10:50 The Private Life
of Plants 12:30 Map Man 13:00 The
Little Paris Kitchen: Cooking with
Rachel Khoo 13:30 That's Entertain
ment 15:35 Silk Stockings 17:30
Flog It! 18:30 £100k House: Tricks of
the Trade 19:30 Gardeners' World
20:00 Restoring England's Heritage
20:30 Swallowed by the Sea - Ancient
Egypt's Greatest Lost City: 21:30
Dad's Army 22:00 Ql XL 22:45 Dylan
Thomas: A Poet in New York 00:00
The Accidental Husband 01:25
TOTP2
ARD
07:10 Kinderprogramm: Making
of Pfefferkörner 07:35 Kinderpro
gramm: Wissen macht Ah! 08:00
Kinderprogramm: Checker Tobi
08:25 Kinderprogramm: Neunein-
halb 08:35 Kinderprogramm: Die
Pfefferkörner 10:00 Tagesschau
10:03 Kinderprogramm: TKKG - Das
Geheimnis urn die ratselhafte Mind-
Machine 11:50 Kinderprogramm:
Neuneinhalb 12:00 Tagesschau 12:05
Betrifft 12:50 Tagesschau 13:00 Utta
Danelia - Wenn Traume fliegen 14:30
Utta Danelia - Liebe mit Lachfalten
16:00 W wie Wissen 16:30 Repor
tage im Ersten: Katalanische Traume
17:00 Tagesschau 17:10 Brisant
17:47 Das Wetter im Ersten 17:50
Tagesschau 18:00 Sportschau 19:57
Lotto am Samstag 20:00 Tagesschau
20:15 20 Jahre Feste - Silbereisen
feiert23:15 Tagesthemen 23:35 Das
Wort zum Sonntag 23:40 Inas Nacht
00:40 Tiger Dragon
ZDF
07:20 Wickie... und die starken Man
ner 07:45 Das Dschungelbuch 08:10
1,2 oder 3 08:35 Bibi Blocksberg
09:25 Bibi und Tina 09:50 Mia and
Me - Abenteuer in Centopia 10:15
Mako - Einfach Meerjungfrau 11:00
Heute 11:05 Die Küchenschlacht -
der Wochenrückblick 12:30 Heute
12:35 Sport Extra 16:15 Lafer!
Lichter! Lecker! 17:00 Heute 17:05
Landerspiegel 17:45 Menschen - das
Magazin 18:00 ML Mona Lisa 18:35
Hallo Deutschland 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Herzensbre-
cher - Vater von vier Söhnen 20:15
Der Samstagskrimi: Ein starkes Team
21:45 Ein Fall fiirZwei 22:45 Heute-
journal 23:00 Das aktuelle Sportstu
dio 00:25 Heute 00:30 Filmnacht im
ZDF: Varg Veum - Den Tod vor Augen
01:55 Filmnacht im ZDF: Jesse Stone
- Dünnes Eis
WDR
07:20 Sehen statt Hören 07:50 Planet
Wissen 08:50 West.art 09:30 Ich
lass dich nicht im Stich, Papa! 10:30
Schatze hinterm Scheunentor 11:00
Preis des Westfalischen Friedens
201412:30 Erlebnisreisen-Tipp
12:45 Adele und die Störche 13:15
Heimatabend 14:00 FuRball 3. Liga
live 16:00 Verrückt nach Meer 16:50
Sport im Westen 17:20 Kochen mit
Martina und Moritz 17:50 Einfach
und köstlich - Kochen mit Björn
Freitag 18:20 Hier und Heute 18:50
Aktuelle Stunde 20:00 Tagesschau
20:15 T rennung auf Italienisch 21:45
Stratmanns - Jupps Kneipentheater
im Pott 22:45 RebellComedy 23:15
Bus mit lustig - Die Aftershow zum
Comedy Festival 23:30 NightWash
00:00 Accattone - Wer nie sein Brot
mitTranen al? 01:50 Heimatabend
Discovery
07:15 Man, Woman, Wild 08:05 Fat
N' Furious: Rolling Thunder 08:55
Top Hooker 09:45 River Monsters
10:35 Auction Hunters: Pawn Shop
Edition 11:25 Hardcore Heroes 16:50
How Do They Do It? 17:15 Dynamo:
Magician Impossible 18:10 Chef
Gone Wild 19:05 Deadliest Catch
20:00 Siberian Cut 21:00 Wheeler
Dealers: Trading Up 22:00 Fast N'
Loud 23:00 Dealing Steel 00:00 First
Week In 01:00 Border Invasion USA
National Geographic
07:35 Brain Games 08:00 Access
360° Venice 08:55 Survive the Tribe
09:45 None of the Above 10:15 Brain
Games 10:40 Disaster Earth 11:30
CarS.O.S 12:25 Street Heat 13:20 LA
Street Racers 14:15 Drugs Inc. 15:10
Filthy Riches 18:00 Ultimate Survival
Alaska 19:00 Beyond Magic with
DMC 20:00 Filthy Riches 21:00 D-
Day To Paris 22:00 Survive the Tribe
23:00 Terror in the Skies 00:00 Taboo
USA 01:00 Die Trying
Animal Planet TLC
07:15 Monster Bug Wars 08:10
Nick Baker's Weird Creatures 09:05
Mutant Planet 10:00 Wild Things
with Dominic Monaghan 10:55 Night
11:50 Gator Boys 17:00 I Wanna
Marry Harry 18:30 My Crazy Obses
sion 19:00 What Not to Wear 20:00
Obsessed with the Dress 21:00
Return to Amish 22:00 What Have I
Got 22:30 My Naked Secret 22:55
Outrageous 911 23:45 Sex Sent Me
to the ER 00:35 Ghost Lab 01:25
Return to Amish
TV5
07:00 Thé ou café 08:00 Journal
Radio Canada 08:25 TvSmonde, le
journal 08:40 OUTRE-Zapping 09:05
Flash Info 09:10 T'choupi a l'école
09:20 Zoobabu 09:25 Brico Club
09:35 La bande des minijusticiers
09:45 La petite géante 10:10 Mar-
celino 10:30 L'oreille des kids, les
sciences 11:05 7 jours sur la planète
11:25 Destination francophonie
11:30 Amérikologie spécial Brésil
12:00 Flash Info 12:05 Epicerie fine
12:30 Pardonnez-moi 13:00 36,9°
13:30 Journal RTBF14:00 Midi en
France 14:55 Prenez I'air15:00
Le monument préféré des Francais
15:50 Garden Party 16:00 Un an sur
le fil 16:30 Questions pour un cham
pion 17:00 Flash Info 17:05 200 mil
lions de critiques 18:00 64', Ie monde
en francais, 1 re partie 18:20 Météo
18:25 Terriennes 18:30 TV5, l'invité
18:40 Thalassa 20:25 Frères d'armes
20:30 Journal France 2 20:55 Météo
21:00 Qui sera le prochain grand
patissier 23:M) Journal TSR 23:35
Tv5monde, le journal Afrique 23:50
Météo 23:55 TV5, l'invité 00:10 A la
recherche du temps perdu
Eurosport
08:30 FIA WTCC: Suzuka (Japan)
09:30 Alpineskiën: World Cup in So
lden (Oostenrijk) 10:30 Wielrennen:
Watts 11:00 Diverse sporten: Sports
Insiders 11:45 Wintersporten: Ski
Pass 12:00 Alpineskiën: World Cup in
Solden (Oostenrijk) 13:45 Snooker:
Euro Tour in Sofia (Bulgarije) 15:45
FIA WTCC: Suzuka (Japan) 16:15
Diverse sporten: Sports Insiders
17:00 Wintersporten: Ski Pass 17:15
Alpineskiën: World Cup in Solden
(Oostenrijk) 18:30 Snooker: Shanghai
Masters (China) 20:00 Vechtsport:
King of Kings in Gdansk (Polen) 21:00
Vechtsport: Superkombat in Geneve
(Zwitserland) 00:00 Rally: ERC Du
Valais 00:30 Tafeltennis: World Cup
heren in Düsseldorf (Duitsland)
MTV
09:00 Mtv <3 10:00 Fantastic Music
Videos 10:50 Pimp My Ride 11:10
Pimp My Ride 11:35 Pimp My Ride
11:55 Awkward 12:20 Faking It 12:45
Virgin Territory 13:30 Virgin Territory
14:20 Virgin Territory 15:05 Virgin
Territory 15:55 Virgin Territory 16:40
Virgin Territory 17:30 Virgin Territory
18:20 Catfish: The TV Show 19:10
Awkward 19:35 Faking It 20:00 Virgin
Territory 20:55 Are You the One?
21:45 The Valleys 22:40 The Ride
23:35 Ridiculousness 00:05 Ridicu
lousness 00:30 Jersey Shore 01:20
Jersey Shore