m Colofon (H (I1ensenlinq.nl Familieberichten amilieberichten Langs deze weg willen wij u onze dank betuigen voor de zeer vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Jaap Marcusse Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen zo geliefd was. Bram en Jeannette Robert en Daisy Edward Kamperland, oktober 2014 Antonia Huizen-Steijn Omdat het onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, vanaf deze plaats een woord van dank voor de overweldigende blijken van medeleven na het tragische ongeluk waarbij mijn lieve man, onze dierbare (schoon)vader, opa en (schoon)zoon, broer, zwager en oom Jos van Belzen om het leven kwam. Uw kaartjes, bezoek, gebeden en aanwezigheid tijdens de begrafenis zijn ons tot steun en troost geweest. Ook de troostrijke woorden die gesproken zijn tijdens de afscheidsdienst over Hem die de Opstanding en het Leven is geven ons kracht voor de toekomst om door te gaan zonder hem die ons zo lief was. Het meeleven en de professionele hulp na het ongeval van politie en hulpverleners hebben wij zeer gewaardeerd. Namens allen Corrie van Belzen-Nieuwenhuize Arnemuiden, oktober 2014 Bernardina Maria Margaretha Agterberg - de Ridder Dini Janneke Elisabeth Jansen van Rosendaal Jannie "Oma Molen" De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan na het verlies van mijn lieve man, onze pa en opa Marinus Dingemanse - Rinus Met hem in ons hart gaan we verder. Nel Dingemanse - Houterman Kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, oktober 2014 Robert de Jonge Jan Bernard Joosse Theuntje Grootjans tante Theu MAREA UITVAART Mettle Jerk De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websi m; Uiivaartverzor tel: on i 217 m 06 - 2400772 www. ma thilda H ugemuitvuurtiorg .net Uitvaartzorg kijk ook op zaterdag 25 oktober 2014 I 55 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma zijn wij u allen zeer dankbaar. Fam. Huizen Goes, oktober 2014 In moeilijke tijden is elke vorm van belangstelling een troost. Een hand op je schouder, een lief woord, bloemen, een kaart of even langskomen. Alle mensen die op wat voor wijze dan ook met ons hebben meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van BEDANKT! Wij zullen nog vaak aan al die warmte terugdenken en het zal ons troosten. Lea en Hans Poortvliet Charelle, Esmeralda, Laila Yvonne Agterberg Michael Onze dank gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond- door uw aanwezigheid, kaarten, berichtjes en telefoontjes- na het overlijden en bij de afscheidsplechtigheid van: Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit heeft ons goed gedaan. Namens de familie: Baan en Carla Vrouwenpolder, oktober 2014 Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven via kaarten, berichtjes en/of aanwezigheid op de afscheidsbijeenkomst van onze lieve Het heeft ons veel steun gegeven in ons groot verdriet. Het is fijn om te weten dat hij in vele harten een plekje heeft gekregen. Sabina, Tessa, Jesper, Riva en Macy Familie De Jonge Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve (schoon)vader willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Nellie Joosse- van Zweden Marina en Tim Anja Nieuw- en Sint Joosland, oktober 2014 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Neven en nichten Arnemuiden, oktober 2014 oil "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl ZZV Overtoom Groen UITVAARTVERZQRGSTERS Uitvaartzorgcentrum Zeeland o.. telefoon (0118) 413 417 WWW U77l.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg steunpunt in emotie voor ieder budget Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet'uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 55