Famiiieberichten mop (Jlensenlinq.nl Peter Meulmeester HAPRO Hanna Jayanti Rooze Apollonia Hoondert Lony Hoondert Johan Andreas Becht Jo Willemke van Burgh-Boersma Willy Vleugellam geslagen ziel, Hoop op God en wees geborgen. Hij verheft wie nederviel. Psalm 42 Over het lijden heen Bombay Mechelen 20 oktober 1974 17 oktober 2014 Clasien en Joop Rooze-Stouthamer Martien en Patrick Debois-Rooze Joren, Pieter, Maren Boudewijn en Evelien Rooze-Klamer Jasper, Tim Veerle en Emmy Rooze-Bregman Tamar Fam. Rooze-Stouthamer Hellewoudstraat 1 4437 AL Ellewoutsdijk De begrafenis vindt plaats in de kring van de familie. De herdenkingsdienst wordt gehouden op donder dag 30 oktober om 14.30 uur in 't Kerkje van Ellesdiek, Van Hattumstraat 5 te Ellewoutsdijk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het M.J. Van Hattumhuis, Zomerstraat 16. Het hart van de mens en de bodem van de zee zijn onpeilbaar. Met bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. Vanochtend is te midden van ons overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Lony A- Goes, 23 mei 1941 Breda, 24 oktober 2014 t Bergen op Zoom, 4 augustus 1988 Adrie Boonman Someren: Han en Esther Boonman Bas en Aïcha Sanne en Arco Rotterdam: Linda en Martijn Renier-Boonman Eva Niels Correspondentieadres Hoommanstraat 8, 5711 EZ Someren Volgens de wens van Lony zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatsvinden. Zo sterk maar geen kracht meer Zo'n wil maar geen macht meer Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze moegestreden zus, schoonzus en tante Piet en Bep Rinus en Nelly Jo en Jan Jan en Ans Bertus en Corrie Dies en Corrie Nichten en neven Jo van Belzen - de Groene 80 jaar weduwe van Robbert van Belzen Amy Mary Bookelaar - Jones ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De leegte zonder jou Dit is mijn laatste groet is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven, maar de vele fijne herinneringen verzachten onze smart. vi Voorgoed uit ons midden, Peter maar voor altijd in ons hart Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, trotse opa en onze schoonzoon Peter Meulmeester *17 maart 1959 - t 17 oktober 2014 Jolanda Esmeralda en Sander Dylano, Chayenne Ricardo en Jessica Jan en Tannie Meijaard Elenbaasstraat 20,4458 AG 's-Heer Arendskerke De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verslagen en bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Peter was 27 jaar bij ons in dienst. Begonnen op de inpakafdeling zonnebanken was hij de laatste jaren verantwoordelijk voor het magazijn eindproducten autodakkoffers. Peter, ofwel 'Meul', was een bijzonder mens met een uniek gevoel voor humor. Hij was zeer geliefd bij zijn collega's. Met zijn enorme inzet en geweldige werkmentaliteit was hij een voorbeeld voor velen. We zullen Peter enorm missen en wensen Jolanda, de kinderen, vrienden en collega's alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Hapro International, onderdeel van de VDL Groep. Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen. Met verdriet laten wij u weten dat op 96-jarige leeftijd is overleden echtgenoot van Maria Johanna Kruf Bergen op Zoom, Bergen op Zoom, 2 maart 1918 20 oktober 2014 M.J. Becht - Kruf René en Corina Becht Marissa en Wesley Mats Sandra en Ferdy Norah Woonzorgcentrum Stuijvenburgh Bergen op Zoom, 20 oktober 2014 Correspondentieadres: Huygensstraat 19 4416 DJ Kruiningen De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. 54 I zaterdag 25 oktober 2014 Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon... Verdrietig om haar heengaan, maar met dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, trotse oma en overoma echtgenote van Marinus van Burgh Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Vlissingen: Rinus van Burgh Wernhout: Grada en Jan 's Heerenhoek: Adrie en Corrie Vlissingen: Elly en Sjaak Vlissingen: Bart Vlissingen: Lida Kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, 22 oktober 2014 De Meesterstraat 1, 4384 HE Vlissingen U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaart centrum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op maandag 27 oktober van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 28 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Een speciaal woord van dank gaat uit naar dokter W. Osterman en naar de medewerkers van Thuiszorg "Werkt voor ouderen". Hart onrustig, vol van zorgen, Wij hielden veel van haar. heel langzaam gleed ze van ons weg met nog altijd die lieve glimlach Op 17 oktober 2014 overleed ons lief, lief moedertje en omaatje Joséphine van Belzen en Kees Sanderse Vera en Romy Jacco en Lijda Den Toonder-van Belzen Jurriaan, Vincent en Madelief Magda en Anne van Belzen Correspondentieadres: Sprencklaan 7, 4333 HC Middelburg Haar wereldje werd heel klein door de vreselijke ziekte dementie. Ze is vijfjaar liefdevol verzorgd in 'De Brouwerij' van SVRZ in Koudekerke. Met de naaste familie hebben we haar leven herdacht en haar begraven in Vlissingen, bij haar zoon Robbie. Engeland Canada 01-08-1929 22-10-2014 gehuwd geweest met Adrian Bookelaar t Chili

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54